folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Playstation Slim 5 Ve 1 Kol Satılık

Playstation Slim 5 Ve 1 Kol Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Benim çocuğa Amazon dan aldığım Cd li version var, sanırım 9-10 ay olmuştur alalı. Yıllık üyelik ve EA paketi de var. Pek kullanmadı ilk günkü gibi kutusunda duruyor. PC istiyor.

Ne eder, dolandırılmadan değerinde nereden satılır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Silvanus
    Silvanus's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

Benim çocuğa Amazon dan aldığım Cd li version var, sanırım 9-10 ay olmuştur alalı. Yıllık üyelik ve EA paketi de var. Pek kullanmadı ilk günkü gibi kutusunda duruyor. PC istiyor.

Ne eder, dolandırılmadan değerinde nereden satılır?

17 eder benim fikrim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

amacım baltalamak değil ama fiyat aşırı yüksek hocam facede ps5 grupları var orada sürekli görüyorum şu anda elden teslim edirneden slim cdli 16 bine veriyorlar. Ek kol kilo en fazla oradan 17-18e alınabilir bir çok ilan düşüyor bence arkadaşın fiyatı düşürürse satma şansı yüksek olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

amacım baltalamak değil ama fiyat aşırı yüksek hocam facede ps5 grupları var orada sürekli görüyorum şu anda elden teslim edirneden slim cdli 16 bine veriyorlar. Ek kol kilo en fazla oradan 17-18e alınabilir bir çok ilan düşüyor bence arkadaşın fiyatı düşürürse satma şansı yüksek olur.

Bence de.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Silvanus
    Silvanus's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı

Arkadaşlar ps5 slim cd li ve 1 kol (yani 2 kol) arkadaş gürcistandan getirdi. Kapalı sıfır kutu.

Fiyat 21000 TL 

İsteyen olursa Arkadaşa yönlendireyim.

Ankara elden diğer yerlere kargo ücretsiz teslim.

Yazmayı unuttum 2 adet var.

Arkadaşın scooter düşünüyor mu vsett 9 scooter var 30a falan satmayı düşünüyorum. Farkını verirse anlaşalım.  Sıfırı 38.5

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    Silvanus bunu yazdı
    siberturq bunu yazdı

Arkadaşlar ps5 slim cd li ve 1 kol (yani 2 kol) arkadaş gürcistandan getirdi. Kapalı sıfır kutu.

Fiyat 21000 TL 

İsteyen olursa Arkadaşa yönlendireyim.

Ankara elden diğer yerlere kargo ücretsiz teslim.

Yazmayı unuttum 2 adet var.

Arkadaşın scooter düşünüyor mu vsett 9 scooter var 30a falan satmayı düşünüyorum. Farkını verirse anlaşalım.  Sıfırı 38.5

Malesef nakit istiyor.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
Toplam Hit: 889 Toplam Mesaj: 17
playstation