Playstation Tavsiye Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

10 sene önce çıkmış konsola o kadar para vermek büyük israf. Eğer 300-400 lira max gibi bi fiyata 3-5 klasik oyunla beraber  bulabilirsen ayrı Seni bi süre oyalar.

Yerinde olsam bütçeyi biraz arttırıp ps4 alırdım hazır fiyatlar bu kadar düşmüşken hem 2.elde hem de sıfır da. Oyun konusuna gelince de 2. El yada kardeşlik yapabilirsin yani illa bi oyuna 150-200 lira ödemen gerekmez. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akifoloji
    akifoloji's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı
    akifoloji bunu yazdı
    DjBlueMaN bunu yazdı

Arkadaşlar önce konu hakkında bi yeşillenelim neyi alacağımızı bi bilemim :)

Bütçeniz ne kadar acaba ? Aralarında belki grafik olarak fark bulunabilir hem 3 ü kullandım hem de 4 ü. Şu an 4 ü kullanıyorum açıkçası grafik ve hız bakımından daha canlı geldi bana 4. Sadece 4 için özel çıkan oyunlarda var uncharted 4 gibi.

4 kırılabiliyor mu hocam yoksa sadece orjinal oyunmu kullanmamız gerekiyor.Bir diğer sorum kırılan versiyonlar mı iyi yoksa kırılmayan mı

4 kırılamıyor hocam. Benim tavsiyem 4 alman. Artık onun devri çünkü. ama televizyonun 4k yı destekliyor mu bilmiyorum destekliyorsa pro al desteklemiyorsa pro alma.

Toplam Hit: 2337 Toplam Mesaj: 23
playstation