Pokemon Full Sezonlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    similac35
    similac35's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yiğenim için pokemonun full sezonlarını arıyorum izleyebiliceğim yada indirebileceğim bir site ve ya bir link varmı? Elinde olan arkadaşlar varsa paylaşabilirmi.

Adam uzaydan dünyaya atlıyor bızde hala sümüklünün teki mesaj atacak diye telefonla tuvalete giriyoruz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Tüm sezonları Türkçe bulamazsın. Yanlış hatırlamıyorsam 4.sezondan sonra yasaklandığı için ondan sonrası Türkçe bulman çok zor. 

Ha İngilizce instersen kickass 'da neredeyse tüm sezonlar var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

YouTube'ta var hocam

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

Tüm sezonları Türkçe bulamazsın. Yanlış hatırlamıyorsam 4.sezondan sonra yasaklandığı için ondan sonrası Türkçe bulman çok zor. 

niye yasaklanmışdı

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

niye yasaklanmışdı

http://www.milliyet.com.tr/2000/10/30/haber/hab08.html

Bu olaydan sonra yasaklanmıştı diye biliyorum. Fakat 2003-2004 arası Star TV'de izlediğime eminim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

mkyb : pikacuya özenmediği iyi olmuş elini prize felan sokar  

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı

mkyb : pikacuya özenmediği iyi olmuş elini prize felan sokar  

Yok zaten bu mal kendini pikaçu sanmıştı. Hatta okulda geyiğini yapmıştık amk pikaçu uçabiliyor mu diye. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yakupad
    yakupad's avatar
    Erkek

pokemonu yasaklatan çocuğun son hali

Yakup Ad Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Fakülte Öğrenci Konseyi Başkanı Yazılım Mühendisliği Bölüm Temsilcisi www.yazilimmuhendisiyiz.biz www.yazilimfilmleri.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Çok duydum hiç izlemedim pokemonu ya faydalı bir esermi ? bukadar tutmuş yani sonuçta.

Tavsiye edermisiniz bu yaştan sonra izlenirmi ?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Çok duydum hiç izlemedim pokemonu ya faydalı bir esermi ? bukadar tutmuş yani sonuçta.

valla şeyhim 3. sezondan sonra başa sarıyor gibi bişi her bölgenin su ateş ve çimen pokemonları var alıyor geliştiriyor bizim eş büyütüyor sonra onlar bir şekilde ayrılıyor sonra başka bölgenin pokemonlarını alıyor vs yugioh un felsefesi daha iyi ama izlenir mi izlenir :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Animelerde yaş sınırı olmaz genelde şeyh. Türünü seversen izle pişman olmazsın. 

Ayrıca şunu hatırlatmakta fayda var: :)

2014 itibariyle Pokémon 17. sezonda 800'den fazla bölümü ile devam eden anime, 17 sinema filmi, 9 kısa film, 12 seride 24 oyun ve 40'dan 
    fazla yan oyundan oluşmaktadır.

SkynetX tarafından 21/Haz/15 16:59 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3726 Toplam Mesaj: 25
pokemon ashe