folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Pokemon Kartı Ve Knight Online Kart Koleksiyonum..

Pokemon Kartı Ve Knight Online Kart Koleksiyonum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    keşke zamanında misketlerimi saklasaymışım onlara da para çıkardı herhhalde :S

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

FiLoZoF bunu yazdı:
    -----------------------------

bunlar ne işe yarıyor? Meraktan soruyorum? bende de gümüş osmanlı paraları var koleksiyon gibi bişeyse eğer?Tabi bendeki satılık değil.

Dünya ülkelerinin (italya, yunanistan, yugoslavya, sovyetler, libya, tunus, mısır, cezayir vs.) 1984 ve öncesine ait bozuklukları var. Foto yok. 

filozof kardeşim bu kartlar oyun amacıyla üretilir, hani vardıya eskiden futbolcu kartları, onun gibi bişey, ama ben hiç oynamadım, koleksiyon amacıyla biriktirmiştim.  eski paralara gelince, bozuk paralar fazla değerli değildir, ama bellide olmaz şimdi elinde kimsede olmayan, dünyada tek olan bir para olur, onun değerini sen belirlersin. ama eski osmanlı paraları iyi para eder, gümüşse birde daha güzel para ederde yine öle fazla bi miktar bekleme. osmanlı banknot yani kağıt paraları olsa onlar fena pahalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

ozzy41g bunu yazdı:

FiLoZoF bunu yazdı:

bunlar ne işe yarıyor? Meraktan soruyorum? bende de gümüş osmanlı paraları var koleksiyon gibi bişeyse eğer?Tabi bendeki satılık değil.

Dünya ülkelerinin (italya, yunanistan, yugoslavya, sovyetler, libya, tunus, mısır, cezayir vs.) 1984 ve öncesine ait bozuklukları var. Foto yok. 

filozof kardeşim bu kartlar oyun amacıyla üretilir, hani vardıya eskiden futbolcu kartları, onun gibi bişey, ama ben hiç oynamadım, koleksiyon amacıyla biriktirmiştim.  eski paralara gelince, bozuk paralar fazla değerli değildir, ama bellide olmaz şimdi elinde kimsede olmayan, dünyada tek olan bir para olur, onun değerini sen belirlersin. ama eski osmanlı paraları iyi para eder, gümüşse birde daha güzel para ederde yine öle fazla bi miktar bekleme. osmanlı banknot yani kağıt paraları olsa onlar fena pahalı.

bende var osmanlı banknot 2 tane 5000ytlden veriyim tanesini istiyosan...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    edit:yanlış okumuşum:S

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    ben bunları alırım karı kıza gel sana okemon kartı koleksiyonumu gösteriyim diyerekten ........ :D karıya öle dersem yokat atar amk :Dbu ne la:D

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    bu pokemon kartlarındaki yetenek ve bilmum şeylerin türkçe açıklamasının oldugu bir site arıyorum yardım edin :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek
    scuderia bunu yazdı:

ozzy41g bunu yazdı:

FiLoZoF bunu yazdı:

bende var osmanlı banknot 2 tane 5000ytlden veriyim tanesini istiyosan...

güzel varda hanig paralar var sende? onu yazda bakalım edermi 5000 lira? yada resmini filan yolla. görelim bi paraların durumunu, ona göre fiyat verelim. öle olmaz kafadan tanesi 5000 lira.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

img214/3047/s4025068wn2.jpg

img98/9845/s4025069dp3.jpg

bak bakalım ne eder değeri...

l enfer c est les autres Sartre ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    kafadan 5000 ederler :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek
    değerini bilmiyorum şimdi belki milyarlar eder belkide beş para etmez:D ama sana araştırmanı öneririm, ve saklamanı. hiç belli olmaz bakarsın milyarder bi koleksiyoncu görür servet verir sana dönersin köşeyi;)
Toplam Hit: 13616 Toplam Mesaj: 45