Poker Filmi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabagliturk
    karabagliturk's avatar
    Erkek

iyiaksamlar arkadaslar....

Bir poker filmi arıyorum daha doğrusu ismini.Bir yaşlı kurt pokeri bir sebepten ötürü bırakıyordu nedenini hatırlamıyorum.Bir delikanlıya oynamanın inceliklerini öğretiyor ama sonra yolları ayrı düşüp aynı masada finalde oynuyorlardı ve bizim eleman bilerek yaşlı kurt a kaybediyordu. Filmin sonunda kağıtları atıyor ve 21 ama pas diyip çekiliyordu... Bu filmin adını söyleyebilcek varmı.. Google amca 21 filmini veriyor .. Run  felanda değil  :) öçok uzun aramanın sonucunda bulamadım :P

Laik Türkiye Cumhuriyeti Devleti Şahsıyım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

bahsettiğin filmi bilmiyorum ama 

rounders - matt damon-edward norton ikisi oynuyor ilgini çekebilir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabagliturk
    karabagliturk's avatar
    Erkek

wert bunu yazdı:
    -----------------------------

bahsettiğin filmi bilmiyorum ama 

rounders - matt damon-edward norton ikisi oynuyor ilgini çekebilir

tskler..ama onu ve geri kalanını izledim bu anlattıgım filmin blöf insan piskolojisi açısından inanılmaz önemi varmışta ondan böyle arıyorum

Laik Türkiye Cumhuriyeti Devleti Şahsıyım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    cizik, merak ettim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mali0
    mali0's avatar
    Erkek

ferhat güzel'e benzeyen adam oynuyodu heralde dimi adı neydi burt reynolds du heralde

edit:burt reynolds poker yazdım deal filmi çıktı odur heralde

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

kumarbazmı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

konusu açılmışken bende sorim yine poker filmi  

kızıl derililer vardı filmde.  poker sahneleri bi gemide geçiyodu poker gemisi para vererek katılıyorlar.hile yapanı gemiden atıolardı falan.paralar bi kasada toplanıo.başrol oyuncusunun amacı sanırım o kasayı yüürütmekti ama en sonunda akzanıo diye hatırlıyorum  

vs..  

hatırlayan varsa süepr olur :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam bahsettiğin film Lucky You büyük ihtimal... Yanlız sen oyunları karıştırmışın iyice, black jack başka poker başka :) Finalde dediğin gibi bi olay var fakat adamın elindeki 21 değil :))

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hoca aynı 21 gibi anlattıkların fakat çelişkiler var.

yaşlı kurt oyunları inceliklerini okuldaki mat zekası üstün öğrencilere öğretiyor ve busayede hepsinin hem para kazanmasını hemde 

iyi notlar almasını sagliyor. her hafta sonu vegas a gidiyorlar bizim çocugun 400bin dolar (şimdi tam rakamı unuttum) gibi bir para biriktirmesi gerekiyor

çok iyi para kazanırlarken aralarında tartışma çıkıyor bizim gençler kendi kendilerine oyun oynamaya çalisiyorlar . bu arada da eski güvenlik görevlisi 

bizim eski oyuncuyu yakalamaya çalisiyor ve bi anlasma yapiyor gençler adamı yakalatıyorlar 

bir izle bence o film degilse bile yarısı aynı ( en azından benim hatırladığım kadarı ile :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek
    Film sanırım Lucky You idi ama emin değilim. Dediğiniz gibi finalde fold ettiği el 21 değil AA idi. Yaşlı kurt dediğiniz adam da onun babasıydı. KK ile eli alıyordu.

Metallica Rules
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

oldwolf bunu yazdı:
    Film sanırım Lucky You idi ama emin değilim. Dediğiniz gibi finalde fold ettiği el 21 değil AA idi. Yaşlı kurt dediğiniz adam da onun babasıydı. KK ile eli alıyordu.

Yanlız filmin canına okuduk :D İzleyecek varsa da bu konudan sonra izlemez :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 3093 Toplam Mesaj: 20