folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Polis Olan Avea Kamumega Tarifesinde Olan Var Mı?

Polis Olan Avea Kamumega Tarifesinde Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

askeri personelde kullanabiliyormuş artık bu tarifeyi sadece polisler kullanıyordu ama artık askerlerede açmışlar haberiniz olsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

arlong nasıl aylık 15 tl ödüyorsun?

bence yanlışın var. bu tarife aylık 27 tl.. bana da 26 küsür geliyor fatura. 

hem kamulularla 4600 değil 5400 dk.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    UmutxTR bunu yazdı

arlong nasıl aylık 15 tl ödüyorsun?

bence yanlışın var. bu tarife aylık 27 tl.. bana da 26 küsür geliyor fatura. 

hem kamulularla 4600 değil 5400 dk.

5400 olabilir aklımda öyle kalmış. nasıl 12 tl ödediğimi bilmiyorum avea hata falanmı yapıyor anlamadım bana öyle geliyor bende kimseyi arayıp bana az fatura gönderiyorsunuz demedim:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

askerlere öğretmenlere yok Bir müşteri en fazla 3 kişiye referans olabilir. Aynı zamanda Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifeleri'ne mensup müşteriler kendi adlarına 7 hat alabilirler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

tahribatta bile güven kalmamış arkadaş pes bu günleri de gördük. Önceden tahribattanım dedi mi güvenirdik.

https://www.facebook.com/groups/tahribatcom/permalink/10152304066981241/?stream_ref=2

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

tahribatta bile güven kalmamış arkadaş pes bu günleri de gördük. Önceden tahribattanım dedi mi güvenirdik.

https://www.facebook.com/groups/tahribatcom/permalink/10152304066981241/?stream_ref=2

alakası yok hocam. millet eşine dostuna kefil oluyor. ayrıca sırf burada konu açtın diye hemen bulacan diye bişi yok ki. dh'de 40-50 liraya satıyorlar. madem çok istiyorsun ücretiyle al gitsin.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

alakası yok hocam. millet eşine dostuna kefil oluyor. ayrıca sırf burada konu açtın diye hemen bulacan diye bişi yok ki. dh'de 40-50 liraya satıyorlar. madem çok istiyorsun ücretiyle al gitsin.

Ben burda çok yazdım bulamadım, hediye olarak istediği markadan bi gömlek gönderecem dedim yine kimse çıkmadı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

alayım hocam nerde kim satiyo

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

*)Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea'nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

Taahhütlü Ücret* 27 TL
    Taahhütsüz Ücret** 35 TL

Oyun yeni başlıyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

ben kullanıyorum bi arkadaşım ref oldu içerik olarak mükemml fiyat olarak çok ucuz ama çekim kalitesi bok gibi. bu üçünü düşünerek al :D

Ben vodafone dan geçtim çok zorlanıyorum Turkcellden geçen hiç dayanamaz aveaya

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 1916 Toplam Mesaj: 24