folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Polisin Buna Yetkisi Varmı?

Polisin Buna Yetkisi Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daarmenci
    daarmenci's avatar
    Erkek
    yaw bu polislerin hepsimi kıl yada bize kıl olanlarımı denk geliyor anlamıyorum.ama okulu bitireyim(tıp okumaya çalışıyoz) elime düşecekler o zaman bende kıl olan doktorlardan olacam.:)))))

"Ya rab bela-yı aşk ile kıl müptela meni Bir dem bela-yı aşktan etme cüda meni" (Fuzuli)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    bundan bikac gun once istiklal caddesinde biryerde oturuyorum polis 2 tane tipi cevirdi bişiler konustu tiplerde böle etilerde sarkı sölicekmişcesine giyinmiş adamlar sonunda adamın gomlegini içine sokturdu tipte hiç bi tepki vermedi gayet soktu dımdımdımmm devam etti böle bi yetkileride war sanırım=)

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baho
    baho's avatar
    Erkek
    hee ya benimde başıma gelmişti bikez boş bi tarlada kafa cekiyoz geldi bizim aynasızlar napıyonuz siz burda felan arabadan da aşgıiinmiyo arabadan `hiç istifini bozmadan kimlik ler beyler hiç utan mıyonuz mu brda içmeye falan fıstık dedi ben de atladım kimliklere bak maya izniniz varmı diye oradan bi ses türk polısi kanun suz iş yapmaz . adam gıcık oldu sanırım o lafa 58 ytl kitledi neymiş halka acık yerde alkol almışız aq

her tesbih sallayan adam olsaydı imam mafya olurdu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    ya cevik kuvvet cok srefsız amk:@ bam güm girio ortada neden yokken maclarda falan sonra taraftar cıldırıo en sonundada holıgan oluoruz amk ... ama su yenı nesıl normal polısler ii ya  idealistler:D

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2006
    2006's avatar
    Erkek
    onlarda değişir bu mesleğin temel taşında var o üniformayı giyen kendini sadrazamın bir organı sanıyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pepino
    pepino's avatar
    Dişi

yetkisi var kimliksiz dolaşmak vatandaşlık suçu (:

polislere gelince eskiye nazaran daha kaliteliler , kalitesi yükseldi  TÜRK polisinin... (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    Aynen kardeş kimliğin olmadığı için var cezada kesebilirdi. karakolada götürebilirdi. yetkisi var yani.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

Tabi kide böyle bi yetkisi var.. ama sanmıyorum ki sen kes lan A.Q dedin..oraya gömer biliosun...
    geçen gün mü ne okumustum..polis in yetkileri artıyo..kimlik sorabilir arama yapabilir ve gerektiği yerde zor kullanabilir..
    biz gece zaferde dolasırken bağırarak konusan serseri tip leri bile sustrabiliyo..bu bizim icin iyi biseydir.. 50 küsür milyon işte ceza kesebilir...
    ayrıca bi uyarı daha.. bu tür dialoglarda Yunus'larla konusurken dikkat edin bence..onlar diğerlerine benzemiyo :)

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar kimliği alıp bide arıyorlar bi yerleri o nedir?TC kimlik numaranı söylüyorlar telefondakine.. askerlik kaçağı diyemi bakıyorlar yada bi sabıkası varmı diye ? bilgilendirirseniz sevinirm..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

cursedcrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaşlar kimliği alıp bide arıyorlar bi yerleri o nedir?TC kimlik numaranı söylüyorlar telefondakine.. askerlik kaçağı diyemi bakıyorlar yada bi sabıkası varmı diye ? bilgilendirirseniz sevinirm..
    -----------------------------

GBT şahıs hakkında bilgi toplamak amaçlı 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 5484 Toplam Mesaj: 47