folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Poloniex Uzerinde Yaptığım Yanlışlık

Poloniex Uzerinde Yaptığım Yanlışlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Merhaba muridler murideler,

Dün orucun etkisiyle mi oldu anlamadım ama çok saçma bi işlem yaptım . Poloniex uzerinde param btc türündeydi ve ben bunu usdt ye cevirmek istedim. Bu cevirme islemini deposits kısmından girip usdt nin karşısındaki deposite ye tikladim adresi kopyaladim btc nin karşısındaki withdrawal kismina geldim yapıştırdim ve okeyledim. Mail geldi onuda onayladim. Ama dünden beri ne gelen var ne giden. Bakiye 0 olarak gözüküyor  blockchain uzerinde sorgulama yaptigimda da çıkıyor ama ordaki seylerin ne anlama geldigini bilmiyorum. 

Bana bu konuda yardımcı olacak murid varsa çok memnun olurum. Simdiden teşekkür ederim 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam USDT kısmına gelip BTC yi seçerek Sell kısmından btc yi satarak yapmanız gerekiyordu.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

hocam USDT kısmına gelip BTC yi seçerek Sell kısmından btc yi satarak yapmanız gerekiyordu.

Evet hocam oyleymis ama su an bakiye 0 ne yazık ki bunu nasil düzeltebiliriz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Gönderdiğin adres bir BTC adresi olmadığı için para uçar sanırım. Fakat her iki cüzdanın da poloniexde olduğu için poloniexin bu konuya müdahalesi gerekiyor bence. Onlara mesaj at konuş bence. Meblağ kaç btc?

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

24 saat içinde geri sana gelir merak etme hocam.

alıcı çıkmaz ya da blok onaylanmazsa para iade olur.

blok onaylanamayacağı için para geri gelecek

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

btc gönderirken adresi yanlış yazdığında o btc ler uçuyor, geri alınamıyor diye biliyorum, ancak sen poloniex in içerisinde bu olayı yaptığın için belki geri dönüşü olabilir, emin değilim, destek kısmına bi yaz istersen hocam.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kazekage
    Kazekage's avatar
    Erkek

Hocam malesef senin btcler uçtu, özelliklede poloniexde deposit, withdraw kısmında yazar sakın yanlış bir birimi başka bir adrese atmayın diye geri almak mümkün değil diye biliyorum ama bir mail at desteğe bişi yapamazlar sanırım ama dene bi, umarım çok bir mebla değildir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

sonuç ne oldu hocam ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Beyler 24 saat gecti ama hala gelmedi benim btc ler :( bu konuda bana yardımcı olan herkese minnettar kalırım. Öyle fazla bi para yok 110 liralik btc almıştım ogrenci oldugum icin xrp uzerinden al sat yapıyordum. Fakat ogrenci için bu parada oldukca yüksek bi meblağ. Lütfen yardimlarinizi bekliyorum 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Beyler poloniex üzerinde contact support kısmından girerek yazıyorum ama ticket açıyor. Direk mail atıp olayı anlatabileceğim bir ortam var mı bildiğiniz?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

abi işin uzmanı değilim ancak okuduklarımdan anladığım tek şey. yanlış adrese vs. gönderirsen o btc yalan oluyor. seninkide %90 yalan olmuş hocam.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 2432 Toplam Mesaj: 14
btc poloniex para dönüşümü hatası poloniex