folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Poly Neden Bu Kadar Kötü Pad Üretti ?

Poly Neden Bu Kadar Kötü Pad Üretti ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Poly Pad 300 Fiyaskosunu Burada Teknolojiden Anlayan Arkadaşlara Anlatmak Bilgilendirmek İçin Yazdım:

Hemen başlayayım. Bu Yazıyı Sinir Tepeme Çıkmışken Yazıyorum,

Bir yarışmada POLY PAD 300 diye saçma sapan bir tablet kazandım.

Saatlerdir Şunu diyorum . Seni yapan mühendisede seni kodlayan yazılımcıyada...
    Bu berbat çin malı aletin özellikleri,
    Bu bir kere tablet felan değil oyuncak bebe telefonudur. Android felan olması fiyasko!
    Bunun foto gösterme kalitesi berbat. Video zaten donuyor hata veriyor.  Nette aksi yazsada benim gibi  hd kalitede video izlemeye alışkınsanız şimdi kırın çöpe atın.
    Dokunmatik ekranı çok kötü!
    Ben kapasitif (parmakla çalışan nazik ekran) a alışkın olduğum için bu alet bana soğuk terler döktürdü. Bu alet resesif(amele işi basınçla çalışan ekran) Doğru düzgün hiç bir harfe basamıyorsun. Saçma sapan harfler çıkıyor. Hassasiyet sıfır. Kalemi hiç bir işe yetmiyor.
    Bugün marketten bir şey indirdim yarıda kestim devam edecektim. sonra ne mümkün o berbat alet indirmeye devam etmedi. İptal etmeyede beyni ve menüsü yetmedi. Resetledim sıfırladım uygulama kapadım hayır da hayır! Bir başka program indirmeye çalıştım bekledim indirildi dedi baktım bildirimlere hata indirilemedi yazıyor. Ula beceriksiz kodcu indi ney inmedi diye dalga geçmek ney! Anca fabrika ayarlarına dönünce düzeldi.

Düşünsenize onda bir şey indirirken bir arkadaşınıza birşey göstermeyi tamamen rezil eder adamı.
    Durduk yere hatalar veriyor net açık oluyor bazı sitelere asla girmiyor saçma sapan hatalar.
    İlk aldığımdada koca pixel hatası vardı. garantiye gitti ilk gün!
    Ekranı sitelerde aşağı çekerken yukarı fırlıyor. Ekran gerçekten felaket. Basınç değil yüklenmek gerekli ve bu kadar kullanıuşsız bir cihaz nasıl ve neden üretilir anlamadım.
    kısaca kesinlikle kesinlikle uzak durun derim.
    fiyatı çok ucuz.
    Umrumda değil zaten bana ödül olarak verildi. ucuz diye rezil bir alet yapmak mı lazım ?

Bu yazıyı daha önceden yazmıştım. Olurda aklında alsam mı acaba diye düşünenler için.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

suanda cin pazarinda 28$'a bile tablet alabiliyorsun. Poly Pad bunu belirtiyor orta seviye cihazlar getirirler genelde ama turkiyedeki bilincsiz kullanici fiyatin ne olduguna bakip cihaz cihazdir (sadece kitap okumaya kullanicam diyenler var mesela) bu seviyedeki kullanicilari da kacirmamak adina bu tarz urunler getirebiliyor firma.

Poly pad firmasi ile suan gorusmekteyim ben. bu sikayetinizi yonetimede ileticegim ama ayni tepkiyi vereceklerdir.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. || Kişisel : Http://blog.rakkoc.com // Kurumsal : http://www.Yoroca.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

ne kadar ekmek o kadar köfte derler bilirsin.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

rakkoc
    Doğru söyledin. Kitap okumaktan başka bir işe yaramaz zaten. Ancak tanıtım yazılarına baktığında sanarsın galaxy tap aldın. Reklamı şu olmalı:

Andoid olduğu için sınırsız uygulamalara sahip ancak binlerce farklı hata veren dandik cihaz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

cihazdan ipad 2 performansi bekliyorsun anladigim kadariyla

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

O kadarcık paraya ne bekliyordun ki ?

Cihazdan ipad 2 performansı mı bekliyorsun ?

Tarzı yazıları gereksiz görüyorum elbette sandığınız şekilde düşünmüyorum. İçinde ben androidim çoğu şeyi yaparım diyen bir cihaz bu. Hepsinden öte performansınıda geçtim tamam da bu feci ekran neyin nesi. Taplette basınç ekranının işi nedir ? Kitap okurken bile sayfayı çekmek için baya çalışmak zorundasın. Bana göre 3-5 patlak mühendis bir araya gelmiş bizimde tabletimiz olsun demiş ve ortaya bu çıkmış.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

http://www.herpa.com/ ' gir tel nosunu al; Teknik serviz mudur Cengiz bey'e ulas o anlatsin sana neden o cihazi aldiklarini :) 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. || Kişisel : Http://blog.rakkoc.com // Kurumsal : http://www.Yoroca.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------

ne kadar ekmek o kadar köfte derler bilirsin.

-----------------------------,

reyiz facebooktan attigim tablet mesahina hala cevap vermedin

https://dnscheck.name.tr | yazdıklarımı ciddiye almayın, sonuc olarak bu forumda kufur etmedigin surece troll'luk serbest.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Bimde satılan w10 modelini aldım 10 dk wirelessta kalıyosun makina cayır cayır ısınıyo

Android 2.3.1 var cogu programla uyumsuz

kamerası cok kotu

sarjı 7 saat falan deil bi filmi zor izliosunuz 2 saat anca gidiyo

işletim sisteminin yükseltilme olayı yok

piyasada 512 mb ram die satılıo fakat ürün 256 mb

Poly pad pişmanlıktır

Allahtan ürünü 2 günde test edip iade ettim kurtuldum 

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyotbt
    Biyotbt's avatar
    Erkek

falcon bunu yazdı:

Bimde satılan w10 modelini aldım 10 dk wirelessta kalıyosun makina cayır cayır ısınıyo

Android 2.3.1 var cogu programla uyumsuz

kamerası cok kotu

sarjı 7 saat falan deil bi filmi zor izliosunuz 2 saat anca gidiyo

işletim sisteminin yükseltilme olayı yok

piyasada 512 mb ram die satılıo fakat ürün 256 mb

Poly pad pişmanlıktır

Allahtan ürünü 2 günde test edip iade ettim kurtuldum 

aynı ürünü ben aldım. bir dünya oyun oynuyorum sorun yok. şarjın 7 saat gitmeyeceğini bilerek aldım. nokia ince uçlu şarj uyduğundan şarj taşımıyorum bile mutlaka buluyorum çnkü. 199 tl be kardeş ne bekliyorsun. dizi izle kitap oku internetten 3-5 bişey yap tamam. 

kendim hakkında daha fazla bilgi de
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

300 liralık makine ancak okadar olur

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
Toplam Hit: 1900 Toplam Mesaj: 12