folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Popypara İle %50 İndirimli Netflix , Amazon , Appstore Vb.

Popypara İle %50 İndirimli Netflix , Amazon , Appstore Vb.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu konunun benzerini papara için açmıştım zamanında.

https://www.tahribat.com/forum/ayda-425-tlye-spotify-premium--5tl-youtube-prem-245612

Zaman kötü parayı korumamız lazım ondan dolayı bu tarz kampanyalar güzel oluyor.

Popypara Papara ile tamamen aynı mantıkta bir sanal cüzdan sistemi.

İçerisine havale yaptıktan sonra sanal kartınızı 5dk içinde aktif edip hemen ödeme alıp göndermeye başlayabilirsiniz

Not : Hem papara da hemde popypara da iban ile para alıp gönderme desteği geldi.

https://www.popypara.com/

Cashback avantajları nelerdir ? ( NOT bu kampanyalar sürekli değiştiğ için lütfen siteden yada uygulamadan güncelliklerini takip ediniz)

Youtube %50 indirim. = Her ay YouTube premium için PopyPara Card'ın ile yapacağın toplam 100₺'ye kadar olan harcamanın % 50'si hesabına anında nakit iade olarak geçer. Her ay en fazla 50₺ nakit kazanabilirsin.

Google Playstore %50 indirim = Her ay Google Play Store için PopyPara Card'ın ile yapacağın toplam 100₺'ye kadar olan harcamanın % 50'si hesabına anında nakit iade olarak geçer. Her ay en fazla 50₺ nakit kazanabilirsin.

Apple Appstore %50 indirim = Her ay Apple Store için PopyPara Card'ın ile yapacağın toplam 100₺'ye kadar olan harcamanın % 50'si hesabına anında nakit iade olarak geçer. Her ay en fazla 50₺ nakit kazanabilirsin.

Spotify %50 indirim = Her ay Spotify için PopyPara Card'ın ile yapacağın toplam 100₺'ye kadar olan harcamanın % 50'si hesabına anında nakit iade olarak geçer. Her ay en fazla 50₺ nakit kazanabilirsin.

DisneyPlus %50 indirim = Her ay Disney plus için PopyPara Card'ın ile yapacağın toplam 100₺'ye kadar olan harcamanın % 50'si hesabına anında nakit iade olarak geçer. Her ay en fazla 50₺ nakit kazanabilirsin.

Amazon Prime %50 indirim = Her ay Amazon prime için PopyPara Card'ın ile yapacağın toplam 100₺ ye kadar olan harcamanın % 50'si hesabına anında nakit iade olarak geçer. Her ay en fazla 50₺ nakit kazanabilirsin.

Kart ile yapılacak tüm fiziki harcamalara %2.5 = Her ay Popy Card ile yapacağınız 2.500₺'ye kadar olan harcamalarınızın % 2.5'u hesabına anında nakit iade olarak geçer. Her ay en fazla 62.5₺ nakit kazanabilirsin.

Online Fatura ödeme %2.5 = Her ay Mekrotik'e ile yapacağınız 2.500₺'ye kadar olan harcamalarınızın % 2.5'u hesabına anında nakit iade olarak geçer.
    Her ay en fazla 62.5₺ nakit kazanabilirsin.

Papara enflasyon sonucunda geride kaldı çünkü 10 TL 20 TL indirim kampanyaları ile devam ederken popypara bana ilaç gibi geldi.

NOT : Güven meselesi ile ilgili kafasında soru işareti olanlar ben sadece harcama yapacağım kadar para atıyorum ve ne papara nede popy de 1.000 TL den fazla para tutmuyorum.

PanxeR tarafından 21/Mar/24 21:55 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

geçenlerde bu amk paparasında hiçbir sebeb yokken 3 yıllık hesabımı kapatıp içerideki bakiyeye el koydular

thh şikayet filan ettim de anca öyle 1 ay sonunda alabildim.

Ne muhattap var ne bişey telefonla bile destek yok mail atıp bekleyeceksin artık ne zaman dönerlerse.

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

geçenlerde bu amk paparasında hiçbir sebeb yokken 3 yıllık hesabımı kapatıp içerideki bakiyeye el koydular

Ne muhattap var ne bişey telefonla bile destek yok mail atıp bekleyeceksin artık ne zaman dönerlerse.

hocam bu sanal sistemlerde hiç bir zaman fazla para tutmayın. yarın kapansa zarar etmeyeceğiniz tutarlar olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

üşenmedim üyelik açtım

youtube ve amazon prime ödemelerim vardı geçirdim buna hesaba da 200 tl attım. 
    Teşekkürler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

hocam bu sanal sistemlerde hiç bir zaman fazla para tutmayın. yarın kapansa zarar etmeyeceğiniz tutarlar olsun.

Hocam vize için tüm parayı orda tutuyorum 200k ya yakın para var içinde aylardır pek bir sorun yaşamadım ama bilemedim şuan beni şüpheye düşürdün 😃

What are you doing???
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Hesap açıp tek tek tüm abonelikleri buna taşıdıktan iki ay sonra kampanyayı sonlandırırlar :/ 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Hocam vize için tüm parayı orda tutuyorum 200k ya yakın para var içinde aylardır pek bir sorun yaşamadım ama bilemedim şuan beni şüpheye düşürdün 😃

papara her an hesabı kapatabiliyor. Derdini de anlatamıyorsun.

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Papara artık bokunu çıkarttı 20 25 TL iade yapıyor ne uğraşcam iyice azalttı. Nays kullandım son zamanlarda güzel verdi allah var ama Amazon Prime HepsiPremium Youtube için ayda 150 ye yakın para kesiliyor Alternatif arıyordum.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Papara artık bokunu çıkarttı 20 25 TL iade yapıyor ne uğraşcam iyice azalttı. Nays kullandım son zamanlarda güzel verdi allah var ama Amazon Prime HepsiPremium Youtube için ayda 150 ye yakın para kesiliyor Alternatif arıyordum.

alternatif ücretsiz çözümleri

amazon prime + netflix + hulu + hbo + disneyplus -> stremio + cyberflix + torrentio

youtube -> mobilde revanced, tv'de smarttube

spotify -> xmanager üzerinden yüklenen spotify

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

teşekkürler hocam. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

xbox olanı varmı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 606 Toplam Mesaj: 12
spotify amazon appstore netflix playsotre disneyplus