folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder POS Cihazı Olmadan KK İle Ödeme Yolları (Vb.)

POS Cihazı Olmadan KK İle Ödeme Yolları (Vb.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Algıda seçiciliğe bakar mısın arkadaş. Pos cihazı olmadan Kemal Kılıçdaroğlu ile ne ödeniyor dedim. Gene ne oluyor didimmm. 

Errare Humanum Est
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

https://ode.al/

ben kullanıyorum dostum. bireysel kullanıcılar için yapılmış. herhangi bi işletme olmana gerek yok sadece belli komisyonları var. teline uygulamasını yüklüyosun okadar. taksit dahi yapabiliyosun. herhangi bi belge istenmiyo sitesinden müşteri hizmetlerini araman yeterli gereken bilgiyi onlar en doğru şekilde vereceklerdir. kal sağlıcakla

POS cihazı veriyor mu?

Verse güzel olur.

ÖYle her siteye bilgilerinizi emanet etmeyin !

bddk onaysız ıslem yapamazsın türk şirketlerinde 

artı guvenılırdır kullanıyorum 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

fastPay

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

@KuZeTaR, FastPay şu an aldığı ödemeyi en hızlı şekilde müşteriye ulaştıran ödeme kuruluşu, ertesi gün. Fakat FastPay için kurumsal başvuru şart.

Twitter: @CanKirca
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı

https://ode.al/

ben kullanıyorum dostum. bireysel kullanıcılar için yapılmış. herhangi bi işletme olmana gerek yok sadece belli komisyonları var. teline uygulamasını yüklüyosun okadar. taksit dahi yapabiliyosun. herhangi bi belge istenmiyo sitesinden müşteri hizmetlerini araman yeterli gereken bilgiyi onlar en doğru şekilde vereceklerdir. kal sağlıcakla

POS cihazı veriyor mu?

Verse güzel olur.

ÖYle her siteye bilgilerinizi emanet etmeyin !

herhangi bir bilgi emanet etmiyosun sadece bildiğimiz mail order olayının sanal hali. akbank ve işbank garantörleri. İstersen dostum bi 'MAİL ORDER' olayını bi arastır derim. 

Mail order da bilgileri kendi üzerinden geçiriyor. Sen direk bankaya işlem yapmıyorsun diye biliyorum ben. Direk bankayla yapmadığın bir işleme nekadar güvenebilirsin ?

EDİT : Bankayla bu işlemler için anlaşmasımı varmış ?

işlemlerinin direk bankayla yapabilmek için, aracılık hizmetleri verebilmek için kurulan bir kuruluş. Kaldıki bddk onay vermeden hiçbir bu tarz bankacılık işlemi keyfe keder yapılamıyor.. (bakınız PAYPAL) kaldı ki ödeal kuruluşuyla karsılıklı kabul ettiğin bir sözleşme var sana sonradan iletiyolar bir sözleşme bu sözleşmede ödeal diyor ki ben hiç bir kayıt tutmamaktayım ve senden habersiz her işlemde (dolandırıcılık vs) gibi durumlarda zararın 2 mislini 60 gün içinde sigorta yoluyla sana yollamaktayım. gbi gibi maddeler var ben anladığım şekilde yazdım. detaylı bilgi alabilirsin..

ilk msjımda da dediğim gibi müşteri hizmetleriyle aranır konusulur soruların merakların sorulur. ben kullandığım için öneride bulundum okadar.

Evrim içi mürit..laugh is live..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

@KuZeTaR, FastPay şu an aldığı ödemeyi en hızlı şekilde müşteriye ulaştıran ödeme kuruluşu, ertesi gün. Fakat FastPay için kurumsal başvuru şart.

Aslında bireysel olarak da ödeme talep edip, 0 komisyon ile ödeme alabilirsin,

Kurumsal olarak yapılan harcamalarda da 0 komisyon var, ama dediğin gibi kurumsal başvuru şart.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Aklımızda olsun

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 2020 Toplam Mesaj: 18
kredi kartı ödeme pos cihazı