Potplayer

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Kolayca altyazı bulabilmesi, çerçevesiz video ekranı özelliği ve kısayol tuşlarının kolaylığı sebebiyle BS Player'dan kopamamıştım uzunca bi süre ama mkv oynatırken kasması gibi bi iki yamuğu da yok değil tabi. VLC Player kurulu bilgisayarda sigorta niyetine hiç açılmayan şeyi o açıyor ama onun da bir eksisi var ki beğenmediğim KM Player'da bile varmış sanırım o özellik o da şu: seek bar'da yani tıklayınca video'nun istediğimiz yerine atlattığımız çubukta mouse'u gezirdikçe videonun o anına ait küçük resim, thumbnail görünmesi. Youtube'ta falan da var ya işte o özellik. Neyse o özelliği barındıran playerlar diye aranırken bu PotPlayer'ı buldum hoşuma da gitti isteyen, merak eden buyursun kullansın.

Download Link

BS Player'dan alışmışım video etrafında çerçeve görmemeye bu da o ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte skin: Download

Metallica Rules
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

bi playera gebe kalmamak gerekiyomuş. gom, yarım saatte açılıp film boyutu 10gb ı geçince baya donuyodu. pause/play de 1/2 saniye lag oluyodu.

mpc hc kurdum rahata erdim. 30 gb lık filmde banamısın demiyor

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Öncesinde splayer kullanırdım ama ileri geri alırken kasıyordu şimdi potplayer kullanıyorum ve kasma derdim yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

BS player'ı değiştirtecek kadar iyi mi yani?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Bi Zamanların Km Playeri Suan POT Playerdir..

DracuLax tarafından 02/Ağu/17 12:43 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

bi playera gebe kalmamak gerekiyomuş. gom, yarım saatte açılıp film boyutu 10gb ı geçince baya donuyodu. pause/play de 1/2 saniye lag oluyodu.

mpc hc kurdum rahata erdim. 30 gb lık filmde banamısın demiyor

Gom çok bozdu son güncellemelerle. Eski kalitesi kalmadı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam teşekkür ediyorum program dediğin kadar varmış. Güle Güle BSplayer.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Bir süredir ben de kullanıyorum. Memnunum bi yamuğunu görmedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

mpc-hc + lav filters + madvr + xysubfilter

Bu dördünü düzgün ayarlarsanız en iyi sonuca ulaşırsınız. Ama orta seviye bir işlemci ve ekran kartı şart.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ben hiç beğenmedim şahsen.

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

mpc-hc + lav filters + madvr + xysubfilter

Bu dördünü düzgün ayarlarsanız en iyi sonuca ulaşırsınız. Ama orta seviye bir işlemci ve ekran kartı şart.

Media Player Classic'in geliştirilmesi durdu. Altyazı dosyasından zararlı yazılım sokulmasını sağlayan güvenlik açığı var. 

Toplam Hit: 2667 Toplam Mesaj: 15
potplayer multimedya oynatıcı