Powerbank Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba, 

1,5 yıldır kullandığım Xiaomi 10400'lük powerbank, dün yaptığım ufak motor kazasında bayağı bir hasar görüp bozuldu. 

İçinde bir şeyler kopmuş ama, çözemedim. Bir tanıdık elektronikçi bulursam, götüreceğim. 

Neyse.

Şimdi yeni bir powerbank alacağım ama, Xiaomi bu süre içinde 20000'liğini çıkarmış bunun. İnceledim biraz, gerçek çıkış gücü 12700 mAh falan yazıyorlar.

Ben ayıkamadım bu gerçek çıkış gücü nedir ne değildir... 

Tavsiye ettiğiniz bir Powerbank var mı bir de? Sağlam olsun ama bunun gibi. 34324 kere düşürdüm ben bunu. Alüminyum olunca bana mısın dememişti düne kadar. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam Asus'un powerbanklerine bak derim onlarda aliminyum. Zaten bi Xiaomi birde Asus gerisi yaramaz powerbank konusunda. Hiç biri üstündeki değeri sağlayamıyor. Birde tp-link yeni powerbankler çıkarmış onları çok övüyorlar onada bak.

https://www.youtube.com/watch?v=oD1_wYB0GuU

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Xiaomi 16k lık aldım geçen hafta. Minimum 15k lık verim alıyorum.  Boyut olarak biraz uzun ve ağırlık olarak 350gr falan yani cebinde taşımaya uygun değil ama benim gibi yanında sürekli sırt çantası veya poşet veya pc çantası olan biriysen sorun yaşamazsın. Sonuç olarak xiaomi tavsiye ederim , gerçi daha önce kullanmışsın bilirsin kalitesini..

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Videodaki 6700 sanırım hocam.

Cihazım G3 benim, 3000 mAh bu, 2 kere doldurması işimi görmez sanırım.

Dediğim gibi 20000'lik düşünüyorum ama, onun da orjinalini nereden buluruz vs. o konuda bilgi verirseniz sevinirim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/en-kibar-powerbank-216059/8

bu konudan da destek alıp secebilirsin

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

http://www.tahribat.com/forum/en-kibar-powerbank-216059/8

bu konudan da destek alıp secebilirsin

Teşekkürler hocam.

Oraya geçeyim ben o zaman ufaktan.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Yurtdisi turuna cikmadan once ASUS almistim 10050 mah lik. Alet banamisin demedi Note 3 ve iphone 6 yi hic yari yolda birakmadi cok hizli sarj ediyor cabuk doluyor. GPS ve Wifi paylasimim surekli acikti. Ona ragmen alet takiliyken isinmadi. Aluminyum govde. Kucuk tasarim ceplere rahatlikla sigiyor. Vatandan almistim 100 tl ye nette belki daha ucuzdur. 

USB guce takip sarj etmedim hic Pc laptop vs. ye. Note 3 un sarj cihazina taktim.

ASUS ABTU005 modeli.

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

xiaomi kullanıyorum epey memnunum bence baska marka arayışına girmene gerek yok yine xiaomi al

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Samsung kullaniyorum, kaliteli bi alet 10400 mah. Bence bilindik bi marka olsunda ha samsung ha sony farketmez. Tek ozellik buyuk kapasiteye sahip olsun. 20000 demissin bence daha buyugune bak varsa. Cunku bi doldurdugunda en az ikigun tum elektrik islerini halletmeli.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı

Samsung kullaniyorum, kaliteli bi alet 10400 mah. Bence bilindik bi marka olsunda ha samsung ha sony farketmez. Tek ozellik buyuk kapasiteye sahip olsun. 20000 demissin bence daha buyugune bak varsa. Cunku bi doldurdugunda en az ikigun tum elektrik islerini halletmeli.

Var mi daha fazlasi 20000den?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

elimde, 10.000, 20.000 ve 30.000 mAh lık birkaç powerbank var. Eğer istersen özelden resimlerini gönderebilirim.

Nova Vida !
Toplam Hit: 2027 Toplam Mesaj: 12
powerbank xioami