folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder PRB & İlker Kurtuluş - My Inspired (Original Mix) | Keyifli Dinlemeler

PRB & İlker Kurtuluş - My Inspired (Original Mix) | Keyifli Dinlemeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

https://soundcloud.com/prboffical/prb-ilker-kurtulus-my-inspired-original-mix

Merhaba arkadaşlar hepinize keyifli dinlemeler...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Paylaşım için teşekkürler, sizin eseriniz mi?

Eğer sizin ise, yaparken hangi yazılımları ve donanımları kullandınız? nelere dikkat ettiniz?

Sevgilerle..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Cok basarili bir calisma 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Eğer sizin ise, yaparken hangi yazılımları ve donanımları kullandınız? nelere dikkat ettiniz?

Sevgilerle..

+1

son bitlisli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek

Hocam hakatten çok başarılı olmuş 

https://www.youtube.com/watch?v=ak7LGDZjTfA

Hocam mesela bu adamın parçası markus schultz a kadar ulaşmış senin parçalarında buralarda görebilcekmiyiz.

son bitlisli
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    Wrong Message...
    DeepInside tarafından 31/May/15 09:00 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Sevgilerle..

Merhabalar, parça ve yapımı bize aittir... Yazılım olarak FL kullanıyorum, ayrıca 12 yıl oldu muzikle haşır meşir olalı bana sorarsan bu işin özü tecrübe... Hayatımda tecrübenin tanımını muzikte almış olduğum yol ile anladım... Dikkat ettiğim konular ise Kaliteli; ekipman, Vst, Mixing, Aranje sonrasıda söyledigim gibi tecrübeye dayalı saygılar :)

-------------------------------------------------------------

@salihgs

Tşk ederim değerli düşüncelerin için...

------------------------------------------------------------

@frt 

Olabilir hocam, Markus çocuklugumdan beri dinlerim hatta eskiden classic trance takılırdı şimdi biraz daha EDM piyasasına uymak zorunda kaldı ister istemez eğer varsa imkanın özellikle şu seti indir ve dinle pişman olmazsın; Markus Schulz - Coldharbour Sessions 2004 CD1.mp3 " DJ Tarkan 'a gelince tecrübesi en az Markus Schulz kadar vardır fakat, Almanyada doğup ülkemize sonradan gelmesi + buradaki müzik kültürünün avrupaya kıyasla çok çok sonradan geliştiğini ve hatta şuan bile belirli kişilerin elektronik muziğe ilgi duyması DJ Tarkan 'daki potansyelin yavaş yayılmasına neden oldu. Dinleyiciler muzik yapımcılarının ilham kaynagıdır onlardan gelecek en ufak bir yorum en ufak bir olumlu olumsuz düşünce muzigin içine direkt girmesini sağlar yapımcılıların nedeni ise studio ortamında sürekli pause, play mantığı vardır sürekli durdurur oynatırsınız sürekli muzikteki hataları, eksikleri görmeye çalışırsınız ve bu nedenden ötürü artık sürekle dinlenilen parça bittiginde beyni uyuşturmuş vaziyet alabilir dinleyiciler ise ilk defa veya bir kac kezlik dinleniyişleri sırasında muzigin farklı açılarını yakalayabilir bunu yapımcıya yansıtabilir... Bu bilgileri az da olsa faydalanmak isteyen olur diye verdim başka merak ettiğiniz birşey olursa seve seve yanıtlarım saygılar...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Beste güzelde güfte olmayınca sevmiyorum üstüne bir güfte yerleştir üstadım.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Beste güzelde güfte olmayınca sevmiyorum üstüne bir güfte yerleştir üstadım.

Bunu değerlendiricem hocam uygun bir vocalle vocal mix versiyonu yapılabilir aslında...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

çok iyi olmuş hocam ilker reisle başka çalışman var mı ?

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek
    SpyBreaK bunu yazdı

çok iyi olmuş hocam ilker reisle başka çalışman var mı ?

Daha önce bir kaç kez konuşulldu yapalım edelim diye bu ilk oldu devamıda gelir inşallah.

DeepInside tarafından 31/May/15 11:08 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1723 Toplam Mesaj: 13