Prehistorik Hayvan Beslemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar, Eylence amacli yaptigim ufak bir calismami paylasmak istiyorum :) Bu calismamin video halini de yapmak istedim fakat cok ilginctir ki lefkosanin hicbiryerinde yesil perde satan biryer bulamadim :S Aliexpressten siparis vedim :D 10 gune elimde olur :D gelince videoyu cekecegim :D

Dinozor:

Shaban Interactive

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

hocam işi baya ilerletmişsin ya vallahi tebrik ederim, dinazoru senmiş işledin sıfırdan?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

abi eğlence :(

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Bilardo salonu veya kumarhanelerin vazgecilmezi yesil çuha orda nasil bulamadin

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Harika çalışma :) Paylaşım için teşekkürler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Konuya girmeden once birinin hamambocegi resmi koyup trolleyecegini dusunmustum. :)

Guzel olmus hocam.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Komşular iyi şikayet etmiyo : ) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Çok başarılı.

Güzel yerlere gelmen dileğiyle hocam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

merak. bu yeşil perde özel bir yeşil perde mi? yoksa annemin kumaşlarından yeşil olanını kullansam olurmu?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

merak. bu yeşil perde özel bir yeşil perde mi? yoksa annemin kumaşlarından yeşil olanını kullansam olurmu?

Hocam ışıklandırma, perdeden daha önemli. Işığı doğru şekilde kullanırsan düzgün şekilde gerdiğin yeşil ve ya mavi çarsaf bile işini görür. Demek istediğim en iyisinden perde alıp da berbat sonuçlar da alabilirsin. Perdeyi iyi aydıtlanman, ortamı düzgün ışıkla doldurman ve ön plana çıkaracağın nesneyi de ayrıca aydıtlatman lazım.

Edit: Konuya gelirsek hocam arkadaki fotoğrafta diyafram kısık diyafram ile çekilmiş alan derinliği yok denecek kadr az neredeyse her yer net. Ama senin fotoğrafın net değil ve sırıtıyor. Keşke hafif grain ekleseydin fotoğrafa ya da farklı efektlerle daha bütün bir sahne oluşturabilirdin. Sağ elin gayet güzel o tokluk hissini vermiş gerçekten 3d objeyi tutuyormuşsun gibi duruyor. Bunun dışında bildiğimiz dinazor modellemelerin işte alıştık artık:D

RaAmLis tarafından 18/Nis/17 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Kaç dakikadır düşünüyorum konunun ne anlama geldiğini, yeni anlayabildim. Ben o dinozor plastik oyuncak sanıyordum, video falan yazınca, direk bu oyuncağı içeren bir youtube kanalı vesaire geldi aklıma. Yani gerçekten çok güzel olmuş, eline sağlık. 

Toplam Hit: 3334 Toplam Mesaj: 24
3d cinema 4d shaban interactive dinozor