folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Profesyonel Çağrı Merkezi Hizmeti

Profesyonel Çağrı Merkezi Hizmeti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhabalar;

Kütahya Merkezde Profesyonel bir çağrı merkezi oluşturuyoruz. Önümüzdeki ay ortası (15.06.2016)  itibari ile açılış yapmış olacağız.

Çağrı merkezi personelleri Profesyonel eğitim almış ve en az 3 yıl tecrübesi olan kişiler. 

7/24 online inbound - outbound hizmet kapasitesinde.

İster kendi datanızla isterseniz sizin belirlediğiniz kriterlere göre bir data ile outbound çalışmalar yapılabilecek.

Aynı zamanda sosyal medya yönetimi ve mailing çalışmalarıda gerçekleştireceğiz.

bu şekilde bir hizmet almak isteyen arkadaşlar merak ettikleri soruları ister konu altından ister pm üzerinden bana ulaştırabilirler.

TBT içerisinden kişilere özel olarak tbt indirimleri yapılacaktır.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

bizde ankara da yapıyoruz 3 çeşit şekilde sistem kurduk 1. sistem telefonda check-up satış birimi 2. ve 3. sistemde bir bakanın ve birde uydu yayını yapan firmanın çağrı merkeziyiz güzel iş ama insanlarla uğraşmak çok zor envayi çeşit insan var personel desen ayrı bir dert inşallah işin gücün rast gider sormak istediklerin varsa yardımcı olmaya çalışıyım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

1 ay çağrı merkezinde 6 ay da çağrı merkezlerine yazılım destek personeli olarak çalıştım eğitim verdim sorunuz olursa cevaplarım :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

İlginiz için teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda sıkıntılarım olursa sorarım üstadlar. Şuanlık sadece müşteriye ihtiyacım var :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam. İnşallah istediğin gibi olur. Güzel bir iş bence. Hatta merakımdan soruyorum. Benim küçük çaplı eticaret projem var mesela. Böyle birşey için paket filan varmı nedir fiyat durumu. Dediğim gibi fikir almak benimki vaktin olursa cevap ver hocam. 

Tekrar hayırlı olsun. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Hayırlı olsun hocam. İnşallah istediğin gibi olur. Güzel bir iş bence. Hatta merakımdan soruyorum. Benim küçük çaplı eticaret projem var mesela. Böyle birşey için paket filan varmı nedir fiyat durumu. Dediğim gibi fikir almak benimki vaktin olursa cevap ver hocam. 

Tekrar hayırlı olsun. 

hocam hangi bölge yada bölgelerde reklam yapılacak.  telefonla mı mail lemi tanıtım yapılmasını istiyorsun. ne tarz iş yerleri yada müşteri türü arıyoruz. bunları cevaplandırırsan sana daha net bir fiyat sunabilirim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

sorması ayip herşey, kaça maal oldu ?

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Tekrar hayırlı olsun. 

hocam hangi bölge yada bölgelerde reklam yapılacak.  telefonla mı mail lemi tanıtım yapılmasını istiyorsun. ne tarz iş yerleri yada müşteri türü arıyoruz. bunları cevaplandırırsan sana daha net bir fiyat sunabilirim.

hmm anladım . reklam vermek ıstıyoruz sıze soyluyoruz bolge lokasyon belırlıyoruz sız bunları arayıp konusuyorsunuz. fırma olarak bız ugrasmıyoruz .

ya da bır urunumuz var onunla ılgılı herseyı sıze devredıyoruz cagrı merkezı satısı sız bıze satıslarla ılgılı bır panel verıyorsunuz su adres mıktar vs seklınde bız o sekılde cozuyoruz sanırım 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Tekrar hayırlı olsun. 

hmm anladım . reklam vermek ıstıyoruz sıze soyluyoruz bolge lokasyon belırlıyoruz sız bunları arayıp konusuyorsunuz. fırma olarak bız ugrasmıyoruz .

ya da bır urunumuz var onunla ılgılı herseyı sıze devredıyoruz cagrı merkezı satısı sız bıze satıslarla ılgılı bır panel verıyorsunuz su adres mıktar vs seklınde bız o sekılde cozuyoruz sanırım 

iç çağrı kısmını devredebilirsiniz hocam örnek olarak bir x ürününüz var bununla ilgili teknik destek şikayet öneri satış gibi her konuda müşteri 7 /24 bize ulaşıyor bizde size verdiğimiz yazılım üzerinden sizi bilgilendiriyoruz. siz sorunu çözdüğünüzde satış yaptığınızda vb geri dönüşlerde bizde tekrar müşteri ye dönüş yapıyoruz.  basit anlamda bu şekilde inbound

birde x ürünü pazarlamakla ilgili kısım var bundada sektör bölge vb unsurları seçiyorsunuz biz o bölgelerde kişileri arıyarak ister ürününüzle ilgili düşünce anketi ister müşteriye özel indirim paketi ister ücretsiz demo paket kurulumu istersenizde direk satış gibi işlemleri yapıyoruz.

ProBilisim bunu yazdı

sorması ayip herşey, kaça maal oldu ?

ofis,dekor, bilgisayarlar-aksesuarlar, çalışanların maaş sigortası, resmi işlemler, santral, özel fiber net, vb şekilde ilerliyor hocam net rakamı ben söyleyemiyorum çünkü mali konularla ben ilgilenmiyorum hocam :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

Kaç Mbps bağlantınız Hocam önce onu sorayım ? Metro Ethernet alabildinizmi bu işi G.SHDSL ilemi yapmaya çalışıyorsunuz ?

sırıtma la.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    resul
    resul's avatar
    Erkek

Çağrı merkezleri için yazılım desteği veriyoruz, müşteri, depo, kargo, fatura takibi daha da fazlasını yapabilecek bir yazılımımız mevcut. İstanbul içerisinde bir çok çağrı merkezi yazılımımızı kullanmakta. Böyle bir şeye ihtiyacınız olursa pm atmanız yeterli.

resul tarafından 15/May/16 22:51 tarihinde düzenlenmiştir

---
Toplam Hit: 1366 Toplam Mesaj: 14
call center çağrı merkezi