folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Profesyonel Fenerler: El Feneri, Kafa Feneri, Av Feneri Ve Diğerleri

Profesyonel Fenerler: El Feneri, Kafa Feneri, Av Feneri Ve Diğerleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

instagram hesabım yok. kötü oldu. 

Hocam linke tıklayınca tarayıcıda fotoğraf görünmesi lazım. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

.,)

tamam, şimdi gördüm. (^^`)

3 adet foto var. ortadaki foto doğrudan kamera lens'ine baktığı için mıdır bilemedim, aydınlatması biraz zayıf göründü. 

bir de bunun kafa kısmı çıkıntılı, pek cepte ve çantada taşınabilir değil gibi, tabiatı gereği. bir ihtimal kendim için de olabilir mi diye düşünmüştüm.

~@~

"

Bu tüfek fenerini Gece Avları için özel olarak tasarladık. AF2 sahada kendini kanıtladı ve kullanıcılarından tam not aldı.

1000 lümen Işık Gücü, sabit ve mükemmel Odaklama teknolojisi, düşük pil tüketimi, su geçirmezliği, darbe dayanımı, şarj edilebilir 18650 pille çalışması, led güncelleme hizmeti, aksesuar ve yedek parça desteği ile tam bir efsane.

AF2 ile 500metre'ye kadar Göz Parlamaları(@@,) tespit edilebilir. Etkili görüş mesafesi ise 200metre'dir.

Aç ve kapat olmak üzere tek mod ile çalışan bu fener, müşteri talebi olursa düşük-orta-yüksek mod seçeneği ile de sunulabilir.

Uzatma kablosu, tüfek aparatı, pil ve şarj cihazı ayrı olarak satılır.

Profesyonel el fenerleri, kafa fenerleri ve tüfek fenerleri hakkında herhangi bir sorunuz olursa her zaman sorabilirsiniz. Teşekkürler. 😊

#avcılık #domuzavı #silah #silahlar #tüfek #bıçak #silah #teknoloji #aseltek #aseltekaf2  "

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    balik_ bunu yazdı
    balik_ bunu yazdı

.,)

tamam, şimdi gördüm. (^^`)

3 adet foto var. ortadaki foto doğrudan kamera lens'ine baktığı için mıdır bilemedim, aydınlatması biraz zayıf göründü. 

bir de bunun kafa kısmı çıkıntılı, pek cepte ve çantada taşınabilir değil gibi, tabiatı gereği. bir ihtimal kendim için de olabilir mi diye düşünmüştüm.

~@~

"

Bu tüfek fenerini Gece Avları için özel olarak tasarladık. AF2 sahada kendini kanıtladı ve kullanıcılarından tam not aldı.

1000 lümen Işık Gücü, sabit ve mükemmel Odaklama teknolojisi, düşük pil tüketimi, su geçirmezliği, darbe dayanımı, şarj edilebilir 18650 pille çalışması, led güncelleme hizmeti, aksesuar ve yedek parça desteği ile tam bir efsane.

AF2 ile 500metre'ye kadar Göz Parlamaları(@@,) tespit edilebilir. Etkili görüş mesafesi ise 200metre'dir.

Aç ve kapat olmak üzere tek mod ile çalışan bu fener, müşteri talebi olursa düşük-orta-yüksek mod seçeneği ile de sunulabilir.

Uzatma kablosu, tüfek aparatı, pil ve şarj cihazı ayrı olarak satılır.

Profesyonel el fenerleri, kafa fenerleri ve tüfek fenerleri hakkında herhangi bir sorunuz olursa her zaman sorabilirsiniz. Teşekkürler. 😊

#avcılık #domuzavı #silah #silahlar #tüfek #bıçak #silah #teknoloji #aseltek #aseltekaf2  "

AF2 cepte taşımaya uygun değil maalesef. Ama ışık gücü gayet iyi. Normal bir arabanın farı 1500 lümen ışık verir. AF2 1000 lümen veriyor. Cepte taşımak için özel önerim BLF A6'dır. Üzerine siyah bantla lazer monte ederseniz tadından yenmez. Bunlarda açma kapama anahtarı kurukta olduğundan istediğiniz zaman lazeri istediğiniz zaman feneri açarsınız. Pil derdiniz de olmaz, bu cihazda pil tüketimi çok düşük. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19RDLVuZl6y78uAZv41CRYlYA1Daa1BArfY0tgDNORPE/edit#gid=0

çok fazla bilgim yok ama fenerleri bende seviyorum. yukardaki link bilgi amaçlı güzel. 

geleceğin silah teknolojisi ışık-lazer ve manyetik üstüne olabilir.

https://www.batteryjunction.com/

https://www.lumensfactory.com/en/

https://1lumen.com/

bu sitelerden alışveriş yapmadım. yapmayı düşünüyorum ama.

akrepkral53 tarafından 20/Nis/21 13:54 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Ben 10 yıl önce amerikadan 2 tane maglite fener almıştım. Hala taş gibi ve severek kullanıyorum.
    Sonradan öğrenmiştim Maglite; amerikan ordu,polis, fbi gibi kurumlar için fener üretimi yapıyor. Amerikan filmlerinde polisin elinde gördüğünüz fenerler maglite markaymış.

Bir tanesi Maglite 3D ; bunu güvenlik amaçıyla arabaya koyuyorum. Çelik, ağır ve sağlam. Standart amerikan polis feneler.
    Diğeri; Maglite XL200. buda ufak güçlü ve çok fonksiyonlu. Üstünden araba geçti ama birşey olmadı.

Bunlar dışında a101, bim den bir sürü fener aldım ama ya kayboldu yada bozuldu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Hocam bu döküman gayet güzel. Umarım düzenleme yetkisi olanlar sıksık güncelleyip yeni modelleri eklerler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

streamlight protac hl x kullanıyorum. Memnunum. 

https://www.youtube.com/watch?v=oRzQLNjOR3E

Kamplarda da kullanışlı oluyor. Sadece tek başına fener bile insana güven veriyor. Güneş gibi, ışığı tuttuğun şey kaçıyor.

Castaway tarafından 23/Nis/21 19:04 tarihinde düzenlenmiştir

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

convoy c8 ve convoy s2 kullanıyrum

bir de astrolux k1 eklemeyi planlyıorum.

ışık olayı bir hastalıktır :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

convoy c8 ve convoy s2 kullanıyrum

bir de astrolux k1 eklemeyi planlyıorum.

ışık olayı bir hastalıktır :D

Geçen yaz Convoy C8'i epey araştırdım. Ama sonuçta Astrolux C8 XHP50.2 versiyonunu aldım. 5000 lümen ışık gücünü gayet uzak mesafelere atıyor. Gerçekten çok güzel fenerler var. Convoy S2+ alıp üzerinde bazı geliştirmeler yapmayı düşünüyorum. Led ve sürücüde modifiyeler yapmayı düşünüyorum. Işık olayı gerçekten hastalık :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Aslında bir süredir barete takabileceğim bi kafa feneri arıyorum, decathlonda geonute marka manyetik göz gibi olanları vardı onlardan alıyorum bi yere çarpınca düşüp kayboluyordu ama kullanışlılık olarak çok memnundum . decathlonda satmayı bıraktı o ürünü.  sarjlı güzel ve çok pahalı olmayan bi kafa feneri arıyorum yani.   model tavsşyesi alırım.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.