Profesyonel Makine Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek
    hocam profesyonel bişey istiyorsun da sen profesyonel misin peki bunu sor bi kendine (olsan muhtemelen hayallerini süsleyen bir makina zaten olurdu ve konuyu açmazdin) birşeye öyle pat diye 2bin lira yatırmak akıllıca bişey değil al 3yüz 5yüz liraya bişeyler en azından isi tamamen kavrayana kadar onu kullan. Ve konuyla ve seninle tamamen alâkasız olarak elinde koca koca makina gözünde de kol gibi çerçeve gözlükle gezip duran hipster tiplere o kadar sinir oluyorum ki bi kafa atip olduğu yere çivi gibi çakasim geliyor.

om mani padme hum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı
    hocam profesyonel bişey istiyorsun da sen profesyonel misin peki bunu sor bi kendine (olsan muhtemelen hayallerini süsleyen bir makina zaten olurdu ve konuyu açmazdin) birşeye öyle pat diye 2bin lira yatırmak akıllıca bişey değil al 3yüz 5yüz liraya bişeyler en azından isi tamamen kavrayana kadar onu kullan. Ve konuyla ve seninle tamamen alâkasız olarak elinde koca koca makina gözünde de kol gibi çerçeve gözlükle gezip duran hipster tiplere o kadar sinir oluyorum ki bi kafa atip olduğu yere çivi gibi çakasim geliyor.

yarı profesyonelim hocam az çok bilgim var. elimde para var daha iyi bi alete geçiyim dedim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı

Hocam bu nasıl bir kıskanma nasıl bir çekememedir.

Mesela ben de desem ki:

"Şu sitede açılan konulara ve sorulan sorulara doğrudan cevap vermeyip, müritleri sikimsonik yerlere yönlendiren denyolara sinir oluyorum bi kafa atip olduğu yere çivi gibi çakasım geliyor." desem hoş olur mu? Olmaz. Ayrıca senin dediğin o 3yüz 5yüz'lük fotoğraf makineleri artık cep telefonu ayarında fotoğraf çekiyor. Hatta cep telefonları daha iyi çekiyor.

Neyse.

mettoman bunu yazdı
    müritler 2000 lira bütçem var bu paraya alabileceğimin en iyisini arıyorum Edit:foto makinesi

Hocam sadece Fotoğraf Çekmek amaçlı kullanmak istiyorsan Nikon öneririm. Eğlenceli fotoğraf çekersin ben de D5000 var bana yetmiyor çünkü "video kalitesi" telefonumdakiyle kafa kafaya. Eğer ben video da çekicem ve kaliteli videolar çekicem diyosan tam da bütçenin yettiği kadarıyla Canon 550D ya da 600D al. Birçok klipte, kısa filmde falan kullanılan makineler bunlar. Hayırlı olsun şimdiden güle güle kullan.

hay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

hacı pentax k-5 lere bakabilirsin. özellikle ikinci ellerine bak.. korkma kolay kolay sorun vermez. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Canon 550d alabilirsin.

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    dslr aramıyom beyler haberiniz olsun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    edit mettoman tarafından 26/Eyl/12 10:47 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Film makinası pahalıya gelir dostum.. DSLR düşün bence.. Niye özellikle film makinas arıyon ki?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

hocam sen ne aruton şimdi? 

dslr like mi

sıradan foto makinasımı

dslr mi

slr mı

dslr olmasın dediğine göre kompakt sıradan makina veya dslr like arıyon SLR alma fikrin varsa sıfırını bulamazsın.. eskicilerde dolu antikacılarda falan.

diğerlerinden hangisini sitiyosun?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

bugün media markt'tan canon rebel t2i aldım. 18-55 ve 70-300 lens + çanta + kart = 1698TL

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 2269 Toplam Mesaj: 22