folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Profesyonel Öğrencilik Hayatımdaki Düzeltmem Gereken Sorunlar Varmış.

Profesyonel Öğrencilik Hayatımdaki Düzeltmem Gereken Sorunlar Varmış.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Öncelikle uzun bir aradan sonra tahribata girdim ve konuları okudukran sonra kendime geldim :)..

Şimdi konu şu; kıçı kırık %90 yatılı bir fen lisesinde okuyorum evden okula okuldan eve bir hayatım var :D.. Okulda bazı sorunlar varmış(!). Davranışlar biraz garipmiş, kabaymışım.

Öncelikle kendimi nasıl görüyorum öyle yazayım; benim amacım birilerine artistlik felan da taslamak değil, mülaim birşekilde gidicem okuluma, normal arkadaşlarımla takılcam dinleyecem dersimi gelecem! Ve böyle de yaptığımı düşünüyorum..

Ama okuldaki o. çocuklarının büyük bir çoğunluğunu (genellikle kızlar) benim hakkımda farklı düşünüyorlarmış.. Neymiş efendim? Çağrı çok kaba bir çocukmuş.. Neymiş Efendim? Çağrı öğretmenlerine laf yetiştiriyomuş. Ulan burdan o hepimizin ebesi olan edebiyatcıma sesleniyorum "sen sınıfta 2 insanı karşılaştırıyorsun ve birisini eziyorsun, belki o çocugun o konuda zoru var nerden biliyon lan !?!"  Ne yani bu konuda susarsam ertesi gün beni başkasıyla karşılaştırcak o zaman beni ezerse olan bana olacak karşımdakini ezerse bu sefer karşımdaki bana düşman olacak.. Herneyse konu biraz dağlıyor... Ayrıca benim babam aynı okulda fizikçi !.

Şikayetleri sıralayayım size; Kızın biri gelip bana garip garip konuşuyor (hani şu zengin kaşarlar olur ya ağzında sakız mal mal bir şiveyle konuşanlardan)  bende siktiri çektim sert bi şekilde. Suçlu kim? ben! neden? KABAYIM !

Alt dönemden çömezin biri geldi dayı kesildi başıma bende restleştim bunla, sonra bu beni ittirdi bende kafayı indirdim. Bu olay sabah oldu akşamüstü velisi felan geldi yine suçlu ben oldum! Neden? Alt dönemimmiş abilik edememişim. Lan o piç gelecek bana artistlk taslayacak bende kardeşim mi dicem?

Sınıfta elemanın biri kimliğini çıkardı sahte bu kimlik dedi polis aldı benim kimliğimi dedi. Bende inanmadım çünkü sırf poşeti sağlam değil bükülüyo diye kimlik sahte olmaz ayrıca polis çocuk yaşta adamın kimliğini ne yapacak götüne mi sokacak? Tutar kolundan eve götürür. İnanmadım laf ettim "uydurma lan" dercesine, adam gitti müdüre şikayet etti beni neymiş? Küfretmişim ona

Hoca geliyor diyor "çocuklar, yan sınıfa öğrenci aktarcaz düşüncelerinizi merak ettim" diyor. Millet ben sınıfımı çok seviyorum ayrılmam diyor, bana gelince ben de herkes gibi kılişe laf etmek istemedim "Ben profesyonel öğrenciyim derslerime bakarım ha orası ha burası farketmez" dedim. ardından millet bana çattı !.. Ne diyeyim yüzüne günaydın demediğim adamı sevdiğimden mi bahsedeyim?

Ayrıca ismimi geçen sene en az 5 kızla andılar her seferinde ismimi resmen kirlettiler! Hepsinde ben sildim şimdi bu adamlara kardeşim demeyi bırak arkadaş demeyi çok görüyorum facete eklemiyom bile. Arasıra bende bunlara iyi kapak soktum ama; okulun en zor dersi fizik yazılısını calmıştım sadece 2 kişiye vermiştim vs.

Şimdi tecrübeli abilerim ve benim gibi lise öğrencisi olan arkadaşlarım, beni 3 aşaüı 5 yukarı kafanızda canlandırmışsınızdır. Ne yapmalıyım bu şerefsizleri susturmak için? Madem sorunlar var düzeltelim bare.. Evet yorumlarınızı bekliyorum ve herşeye acığım, yanlış yaptığım yerleri yazın isterseniz vay senin öğrenciliğine sıcam bile diyebilirsiniz ancak bilgisayar başında küfrederim azcık sonra sorunu ararım :D:D:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

zor hacı zor, üniversiteye geçtiğimi hissettim senin yazınla.

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Buremba bunu yazdı:
    -----------------------------

zor hacı zor, üniversiteye geçtiğimi hissettim senin yazınla.

neden hacı ? :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    lise bu yıl bitti arkama dönüp baktığımda pişman oldum neden mi senin gibi olmadığım için hocalara mülayim davrandığım hakedene hakettiği lafı söylemeyip ortamdan ayrıldığım için kavga olsa hepsini alt ederdim ama ben güya efendi olcaz diye ellemedim kaldırdım götlerini ha çoğu değerimi anladı ama yine de bi buruk içim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

ne mal bir yermiş orası yahu :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuz_ruhu_03
    tuz_ruhu_03's avatar
    Erkek

Çöldeki kutup ayısını göremedim.Bahtsız bedevisin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek

bana da  olurdu ya hocayla tartışınca sen suçlu görünürdün ya hoca onların çobanı biz koyunuz ya büyük oldukları için saygı hak ediyorlar ya ondan sen aynen devam et kardeşim bunlar iki sene sonra üç beş yüzlü insanlar karşısında ağlamaya başlayınca çok komik oluyorlar meyvesi iyi yani sabret

revolution-
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Arkalarından iş çevirsem nasıl olur? Fizik notlarını 10 puan indirsem felan? :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

mortyr bunu yazdı:

Sakın yapma, haklıyken haksız duruma düşersin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

wking bunu yazdı:

mortyr bunu yazdı:

Sakın yapma, haklıyken haksız duruma düşersin.

Hoca benim yağtığımı nerden bilcekler? fizikçi nasıl olsa babam. sözlü zamanı giderim 90 verdiği çocuk hakkında derim " bana bir çocuk küfredecek ben ona anca 70 veririm" diye :D:D nasıl olsa gaza gelir bnm peder :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sleep
    Sleep's avatar
    Dişi

fen lisesi demişsin hangi lise bu ? :D

Başarılar gelir geçer, asaletin bize yeter..
Toplam Hit: 8700 Toplam Mesaj: 62