Profil Doğrulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

Hacılar, insanlar ticarete dökmüş olayı. Büyük meblağlar dönüyor işin içinde. Evraklarla yaptıramadığımız Facebook/Twitter profil doğrulama olayını yapıyor adamlar. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

kimler yapiyor hocam

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Parası neyse verelim yaptıralım hocam adres ver isim ver

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

r10 da adam bu iş için paravan işyeri açmış :D 

Asla Asla Deme. . .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    NeverSayNever bunu yazdı

r10 da adam bu iş için paravan işyeri açmış :D 

link ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

burack diye bir arkadaş vardı sanırım o da doğrulama işlemi yapıyor. sayfa başına 1000 ya da 1500 tl ödeme alıyor ( peşin ) doğrulanırsa kalıyor doğrulanmazsa para iadesi yapıyormuş. 

o ses türkiye de çıkan bir arkadşaımın sayfasını doğrulatmak istedik ama fiyat ve üslup hoşuma gitmedi. yaklaşık olarak 1 yıldır bu konu üzerinde duruyorum. hatta geçenlerde bir konu açtım ve konuda da baya bir sıkıntıya maruz kaldım. 

demem o ki bu sayfaları doğrulatan yöneten adamlar bizden zeki insanlar değiller. sadece ve sadece bu konulara odaklanıyorlar.

ben mesela sayfa kurup büyütüp satma taraftarı oldum her zaman ki iki sayfam vardı 100 k üzeri ikisinide güzel rakamlara sattım. 

üye kasma işinde yardımcı olabilecek birisi varsa gelsin.

dün bir sayfa vardı 112bin adam 2000 tl istiyor. bu sayfadan 3 sayfa çıkarabiliriz. 1.500 tl den satılsa sayfalar allah bereket versin.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Freak bunu yazdı

burack diye bir arkadaş vardı sanırım o da doğrulama işlemi yapıyor. sayfa başına 1000 ya da 1500 tl ödeme alıyor ( peşin ) doğrulanırsa kalıyor doğrulanmazsa para iadesi yapıyormuş. 

o ses türkiye de çıkan bir arkadşaımın sayfasını doğrulatmak istedik ama fiyat ve üslup hoşuma gitmedi. yaklaşık olarak 1 yıldır bu konu üzerinde duruyorum. hatta geçenlerde bir konu açtım ve konuda da baya bir sıkıntıya maruz kaldım. 

demem o ki bu sayfaları doğrulatan yöneten adamlar bizden zeki insanlar değiller. sadece ve sadece bu konulara odaklanıyorlar.

ben mesela sayfa kurup büyütüp satma taraftarı oldum her zaman ki iki sayfam vardı 100 k üzeri ikisinide güzel rakamlara sattım. 

üye kasma işinde yardımcı olabilecek birisi varsa gelsin.

dün bir sayfa vardı 112bin adam 2000 tl istiyor. bu sayfadan 3 sayfa çıkarabiliriz. 1.500 tl den satılsa sayfalar allah bereket versin.

Ben zamanında 75 bınlık sayfayı 100tl ye sattım yanlız kullanıcılar organik degildi biz aktarıyorduk facebook sayfalarından..

Ayrıca bu profil Onaylatma olayına neden bu kadar para verıyorlar 1000tl sacmalık degılmı ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam Onlar Aptal kullanıcıları kandırmak için bir oyun Garantisi yok adamsana diyor 1 senede Onaylatalım nasıl onaylatacak Açık mı var ? Açık olsa bile ne kadar sürecek ki Onaylı hesap ? Saçmalık Gayet de Hile var bu işte Ben Sosyal medyada bayağı takılmışımdır Bunun olması imkansız Twitter ile konuşuyorum onun mesela sadece 1 şartı var Ünlü isen bana belge göster arkadaşım yoksa yoktur diyor bu yani Ünlü değilsen yapamazsın :) Bi aralar Onaylı yabancı hesapları çalıyorlardı Twitterdan onları satıyorlardı Kullanıcı adları Saçma sapan birşey olanların çalıp satıyorlardı K.Adı değişirse zaten Onay kalktığı için bu şekilde çok para kazandılar Adem Atbaş örneğin hırsızdır bunlar boşuna itimat etmeyin :)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam Onlar Aptal kullanıcıları kandırmak için bir oyun Garantisi yok adamsana diyor 1 senede Onaylatalım nasıl onaylatacak Açık mı var ? Açık olsa bile ne kadar sürecek ki Onaylı hesap ? Saçmalık Gayet de Hile var bu işte Ben Sosyal medyada bayağı takılmışımdır Bunun olması imkansız Twitter ile konuşuyorum onun mesela sadece 1 şartı var Ünlü isen bana belge göster arkadaşım yoksa yoktur diyor bu yani Ünlü değilsen yapamazsın :) Bi aralar Onaylı yabancı hesapları çalıyorlardı Twitterdan onları satıyorlardı Kullanıcı adları Saçma sapan birşey olanların çalıp satıyorlardı K.Adı değişirse zaten Onay kalktığı için bu şekilde çok para kazandılar Adem Atbaş örneğin hırsızdır bunlar boşuna itimat etmeyin :)

bu da resmi evrakla onaylanıyor zaten senin benim hesabını değil ünlü albümü olan yazar ya da medyatik tipleri onaylıyorlar. örneğin kemal ekşioğlu...

sana 2 haftada cevap gelicek zaten diyor gelmezse para iadesi ama dedim ya güvenemedim. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

konu içerisinde profil adı ile sayfa adını karıştıran çok olmuş.

Profil hesabında tik olması için, evrak vsvs gerek duyulmamaktadır. ( ünlü veya tanınmış birisi olmanız lazım )

Sayfa ismi hakkında, bir takım kurumsal belgelere ihtiyaç duyulmaktadır.

HoLyCat tarafından 05/Şub/16 16:51 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Twitter'da yanına tik koyabiliyor muymuş 2000TL'ye?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 2456 Toplam Mesaj: 14
facebook twitter