folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Program İhtiyacınızı Nasıl Karşılıyorsunuz ?

Program İhtiyacınızı Nasıl Karşılıyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ortalık anasının şeyi gibi virüs kaynıyor. Program ihtiyaçlarınızı nasıl karşılıyorsunuz ? Birkaç programa ihtiyacım oldu [MSProject + Primavera P6 ] Virüssüz temiz program bulamadım. Hadi crackleri antivirüs "hack tool" olarak algılıyor falan ama Trojan mrojan çıktı birkaç indirdiğimden. Temiz program nerden buluruz ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

warez-bb.org  kullanıyorum bazede https://downloadly.ir/ burdan çekiyorum genelde önce virus totalde taratıp sonrada sandboxta açıyorum eger çok ağır bi tool degilse sanal makinede açıyorum pc de zaten win lisanslı office lisanslı aslında düşündümde idm dışında lisanssız yazılım kullanmıyormuşum :S 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

teknomobil takılıyorum ben ama içimde hala binderli trojan yemiş hissiyatı var

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek

Hocam istediğin şey bu devirde çok zor.

Kimse hayrına tersine mühendislik yapıp programları cracklemiyor. Paylaşan siteler reklamdan, crackleyenler içine yerleştirdikleri şeylerden kazanıyorlar. (İyi ihtimalle rat, keylogger kötü ihtimalle botnet zombi ne dersen)

Tavsiyem açık kaynak yazılımlara yönelmen. İşletim sistemin dahil.

Eğer yapamıyorsan da öğrenci lisansı ile idare edebilirsin bir çok yazılımı.

Para kazandığın bir işse en güzeli yazılımı satın almak.

Sana verebileceğim en iyi tavsiyeler bunlar.

Onun dışında bir şeyleri göze alıyorsam thepiratebay kullanıyorum. Ancak içinde bir şey olmayanına rastlamadım...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Marslan
    Marslan's avatar
    Erkek
    biany bunu yazdı

Hocam istediğin şey bu devirde çok zor.

Kimse hayrına tersine mühendislik yapıp programları cracklemiyor. Paylaşan siteler reklamdan, crackleyenler içine yerleştirdikleri şeylerden kazanıyorlar. (İyi ihtimalle rat, keylogger kötü ihtimalle botnet zombi ne dersen)

Tavsiyem açık kaynak yazılımlara yönelmen. İşletim sistemin dahil.

Eğer yapamıyorsan da öğrenci lisansı ile idare edebilirsin bir çok yazılımı.

Para kazandığın bir işse en güzeli yazılımı satın almak.

Sana verebileceğim en iyi tavsiyeler bunlar.

Onun dışında bir şeyleri göze alıyorsam thepiratebay kullanıyorum. Ancak içinde bir şey olmayanına rastlamadım...

Katılıyorum open source candır :) eğer open source alternatif yoksa lisans almak lazım. Bir yazılımcı olarak crackli yazılım kullanımını tasvip etmiyorum :D

Marslan tarafından 29/Ara/18 11:47 tarihinde düzenlenmiştir

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

O zaman ya öğrenci versiyonu temin etmeye çalışıcaz ya KaptaN'ın yaptığı gibi bilgisayarı sakata atmamaya çalışıcak yön temler uygulicaz.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

fullprogramlarindir.com :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Kullanmak istediğin ücretli programların alternatiflerini https://alternativeto.net/ buradan bulabilirsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Sandboxie ile kullanabilirsin virüslü olduğundan şüpheliysen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

ubuntu kullanıyorum,warez programları içine virtualbox'a kuruyorum sandboxie ile birlikte

..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

https://www.mutaz.net/free-programs/ 

AFİYET OLSUN KARDEŞİM :)

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
Toplam Hit: 2471 Toplam Mesaj: 12
torrent crack primavera msproject