Proje | Büyük Bilge

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    üzerinde çalıştığım bir kaç kendi projeden biri dün gece finishledim :)

Proje hakkında :

Büyük Bilge aslında ilk adı Bilge Adamdı sonra böyle bir site oğduğunu gördüm hemde bayağı populer bi site bilge adamdan vaz geçtim Büyük Bilge olmasına karar verdim :) işleyişi Ekşi sözlüğe benzer hemen hemen onu bilmeyen yok zati veri tabanında arama yapıyor aranan kelimeyi bulup listeliyor şuan için datebase"de hiç bişe yok tertemiz :) gelelim amacıma yapmak istediğim büyük bir veri tabanı oluşturmak bunuda arkadaşlarım sayesinde yaparım zaten zira bayağı vakit alacak tahribat forumundan güvendiğim kişilere admin şifresini vericem onlarda istedikleri kelime,konu ne olursa girebilecekler admin paneli şuan aktif bic (Bilge"nin Cevabı) girilebilmekte forumda olan arkadaşlardan boş vaktim var diyen varsa bana pm yollasın.

Teknik Özellikleri :
    Şimdilik pek bi özelliği yok
    2 sayfadan oluşuyor Access kullanmıyorum o yüzden belli bir süreden sonra site yavaşlayacak diye bir korkum yok :P
    ileri günlerde ekleyeceğim bazı özellikler en son aranan 10 kelime,terimler sözlüğü vs.vs şimdilik bu kadar

http://www.pikeman.org/buyukbilge

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Güzel bi düsünce mutreft kardes
    tebriks ederim

Laaaaaan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lycarus
    Lycarus's avatar
    Erkek
    Tebrikler

ein Volk ein Reich ein Führer...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    evet vakit buldukça ekleyip genişletmeye çalışıyoruz inşallah güzel bişey olcak.

hatta mutreft lan bak aklıma şimdi geldi site biraz büyüyünce bişey koyalım giren elemanlarda ekleyebilsin herkes admin onaylayınca yerini alır.

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    baba alt yapı hazır istersem 2-3 saat içerisinde yaparım iş değil ama düşünmüyorum, şu olabilir 4-5 tane üye belirlerim bunlara Bilge'nin Yamağı derim o şelilde olabilir. Birde yardımcı olanlar unutulmayacak :) merak etmeyin :P

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_MoLLa
    Mc_MoLLa's avatar
    Erkek
    Abü istersen ben de bayağı bi şeyler eklerim..i

komik istersen komik de yazarım. FAKAT bana admin şifresini weriyim falan deme...

Yeni bişey aç, yamak falan oliim... Admin şifrsine sahip olabilme sorumluğunu alabilecek kapasitede değilim :)

Ilk Turk Arabası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    mc_molla sevdim seni len kendini bilmek düsel mesiyet herkes senin gibi olsa keşke

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    basit ama güsel
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Mc_MoLLa bunu yazdı:
    -----------------------------
    Abü istersen ben de bayağı bi şeyler eklerim..i

komik istersen komik de yazarım. FAKAT bana admin şifresini weriyim falan deme...

Yeni bişey aç, yamak falan oliim... Admin şifrsine sahip olabilme sorumluğunu alabilecek kapasitede değilim :)

:):) merak etme admininde yetkisi sınırlı :P

ir2 bunu yazdı:
    basit ama güsel

saol zamanla gelişecek bittiği zaman çok daha güzel olacak ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    Büyük bilge açılmıştır :p aramada ufak bir problem vardı düzeltim veri tabanı mysql olunca hataları bulmak ve düzeltmek biraz uzun sürüyor :P
    Http://www.buyukbilge.com adresinden ulaşabilirsiniz.

tek eksiğim var oda veri tabanına içerik girmek buda bayağı zamanımı alacak (: admin şifresini verdiğim kişiler veri girdiğiniz için çok teşekkür ederim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    cok guzel olmus hoja ellerine saglik..

zmanla icerikte genislerse tabii cok ii olur...

bi de bizlerde yorum yazabilsek daha guzel olmazmı??

eşkisozlukte ki gibi??

nox...!
Toplam Hit: 4041 Toplam Mesaj: 15