Promosyon Sırt Çantası Hak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar, 

Şu linkte görmüş olduğunuz çantadan arıyorum. Bunu istememin sebebi üzerinde logo, arma vb. olmaması. Fakat satılırken tekli satılmıyor. Bu tür işlerle uğraşan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?  İsmi vip sırt çantası olarak geçiyor.

http://dunyacanta.com/vip-sirt-cantasi/

https://www.nobelcanta.com/sirt-cantalari/promosyon-s%c4%b1rt-kongre-cantasi

Pikacu tarafından 24/May/19 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi eğitime ilme bilime adadım... Diyelim ki, sen benimsin,hasretin benim... Çalarsa kapımızı ayrılık gider misin Sevgilim ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Erişim engellendi

İstenen URL sağlanamıyor

Nesne URL'si:

https://www.nobelcanta.com/sirt-cantalari/promosyon-s%c4%b1rt-kongre-cantasi

Neden: Nesneye şu virüs bulaşmış: HEUR:Trojan.Script.Miner.gen

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Firmadan ücretiyle numune iste. Çoklu alım yapacağım falan dersen razı olurlar.

Gönülden bir Allah razı olsun yeter.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Nobel çantadaki fiyatı 60TL, yanlış görmediysem şahane o çanta için. @@,) 

Kullanımı da ayrı bir güzel ; 

(Kn(kişisel not): Fotoyu göndermek için uzun süre basmak gerekiyormuş @.o, )

test.

(Kn; ikinci kez yüklemeye çalışınca yükledi. Bu nassı cümle. @.o,) )

--

test3

(Kn; 3ncü foto'yu 3 kez yüklemeye çalıştım, ye'medi. @Manitou mobilde, foto upload sıkıntı..)

---

Test4 Cıks yine yemedi. uploadimage sıkıntı. 

---0---

Konuyla alakalı olarak; istiyorsan , logo arma vb olmaksızın aynı çanta modellerine bakarım, lâkin biraz tuzlu olur ,ki geneli de Çin menşei'li olur. Buradan Oraya kargo da pahalıya gelir. En iyisi vip/işadamı/esnaf gibi davranıp 1 adet örnek/numune istemek. 

RitmFarbRacourci tarafından 24/May/19 18:06 tarihinde düzenlenmiştir

IşıkYılı.^^D` Rakm Okunabilir'lik Âlddn Şnl. sym'blism FormAndMass.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Nobel çantadaki fiyatı 60TL, yanlış görmediysem şahane o çanta için. @@,) 

Kullanımı da ayrı bir güzel ; 

(Kn(kişisel not): Fotoyu göndermek için uzun süre basmak gerekiyormuş @.o, )

test.

(Kn; ikinci kez yüklemeye çalışınca yükledi. Bu nassı cümle. @.o,) )

--

test3

(Kn; 3ncü foto'yu 3 kez yüklemeye çalıştım, ye'medi. @Manitou mobilde, foto upload sıkıntı..)

---

Test4 Cıks yine yemedi. uploadimage sıkıntı. 

---0---

Konuyla alakalı olarak; istiyorsan , logo arma vb olmaksızın aynı çanta modellerine bakarım, lâkin biraz tuzlu olur ,ki geneli de Çin menşei'li olur. Buradan Oraya kargo da pahalıya gelir. En iyisi vip/işadamı/esnaf gibi davranıp 1 adet örnek/numune istemek. 

Hacı sana zahmet bakar mısın? 

Kendimi eğitime ilme bilime adadım... Diyelim ki, sen benimsin,hasretin benim... Çalarsa kapımızı ayrılık gider misin Sevgilim ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Sana zahmet bakar mısın? 

Tamam, Bugün yarın değil ama aklımda olsun. Yolum düşer, Muhtemel 2 hafta içinde bakarım. Merkeze yakın bi tane Çantacılar Çarşısı/Han'ı/Pasajı/Arasta'sı gibi bir yer var oraya bakarım. 

Ama istediğin, bu nobelçanta'daki gibi mi olacak; dışı böyle sade amblemsiz tamam ama dış yüzü biraz Pürüzlü gibi, ve iç Astar'larına dair Su geçirmez özelliği ve Denye gibi belirgin ifadeler de olacak değil mi? Hacmi filan ne olacak?

Sadece buradaki gibi Vip-Sırt Çantası diyerek bulurum, lâkin kalite ne kadar önemli? 

Doğum günlerini hatırlamak gibi bir özelliğin de olduğunu biliyorum. Ben hatırlarım lâkin, 1 hafta sonra bi hatırlatma yaparsan iyi olur. Ya da konuyu up'la, güncelle.

RitmFarbRacourci tarafından 24/May/19 19:45 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Sana zahmet bakar mısın? 

Tamam, Bugün yarın değil ama aklımda olsun. Yolum düşer, Muhtemel 2 hafta içinde bakarım. Merkeze yakın bi tane Çantacılar Çarşısı/Han'ı/Pasajı/Arasta'sı gibi bir yer var oraya bakarım. 

Ama istediğin, bu nobelçanta'daki gibi mi olacak; dışı böyle sade amblemsiz tamam ama dış yüzü biraz Pürüzlü gibi, ve iç Astar'larına dair Su geçirmez özelliği ve Denye gibi belirgin ifadeler de olacak değil mi? Hacmi filan ne olacak?

Sadece buradaki gibi Vip-Sırt Çantası diyerek bulurum, lâkin kalite ne kadar önemli? 

Doğum günlerini hatırlamak gibi bir özelliğin de olduğunu biliyorum. Ben hatırlarım lâkin, 1 hafta sonra bi hatırlatma yaparsan iyi olur. Ya da konuyu up'la, güncelle.

Aynı bu şekilde olacak. Hatta o çanta olursa sevinirim. 

İlgilenirsen çok sevinirim. 

Pikacu tarafından 24/May/19 23:41 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Sana zahmet bakar mısın? 

Ama istediğin, bu nobelçanta'daki gibi mi olacak; dışı böyle sade amblemsiz  √tamam ama dış yüzü biraz Pürüzlü gibi, ve iç Astar'larına dair Su geçirmez özelliği ve Denye gibi belirgin ifadeler de olacak √değil mi? Hacmi filan ne olacak?

Aynı bu şekilde olacak. Hatta "O" çanta olursa ?sevinirim. 

Bakalım. Yalnız imalatçısı kadar ucuz olmaz sen de biliyorsun, parakende el değiştirdikçe Fiyat olarak artar. Ancak ben yinede halükârda(?) kendim için de çantaya bakmaya bu sıklıkta olmasa da gidiyorum arada seni de çıkarırız. ^.-,)// aldım sıraya. 

Aslında bu isim merkezi Konya diye biliyorum, bu işlerle ilgili biri böyle demişti, ama Ank/Sincan'da  da imalathâneler olduğunu da yine birinden öğrenmiştim. Ancak bu adreslere pek yolum düşmüyor. 

RitmFarbRacourci tarafından 25/May/19 00:23 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Sana zahmet bakar mısın? 

Ama istediğin, bu nobelçanta'daki gibi mi olacak; dışı böyle sade amblemsiz  √tamam ama dış yüzü biraz Pürüzlü gibi, ve iç Astar'larına dair Su geçirmez özelliği ve Denye gibi belirgin ifadeler de olacak √değil mi? Hacmi filan ne olacak?

Aynı bu şekilde olacak. Hatta "O" çanta olursa ?sevinirim. 

Bakalım. Yalnız imalatçısı kadar ucuz olmaz sen de biliyorsun, parakende el değiştirdikçe Fiyat olarak artar. Ancak ben yinede halükârda(?) kendim için de çantaya bakmaya bu sıklıkta olmasa da gidiyorum arada seni de çıkarırız. ^.-,)// aldım sıraya. 

Aslında bu isim merkezi Konya diye biliyorum, bu işlerle ilgili biri böyle demişti, ama Ank/Sincan'da  da imalathâneler olduğunu da yine birinden öğrenmiştim. Ancak bu adreslere pek yolum düşmüyor. 

Eyvallah, sağolasin. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Buna benzer bi çanta görmüştüm sanki Miniso'da bir baksana sitesinden; 

https://www.miniso.com.tr/ 

buralar bir zamanlar dutluktu, şimdi hep abardıman diktiler.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Buna benzer bi çanta görmüştüm sanki Miniso'da bir baksana sitesinden; 

https://www.miniso.com.tr/ 

Burada da yok. 

Toplam Hit: 803 Toplam Mesaj: 12
promosyon çanta sırt çantası