folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Prorat Bilginlerine Duyrulur...!!!

Prorat Bilginlerine Duyrulur...!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    Arkadaslar uzun lafın kısası hic uzatmak istemiyorum ben ole boş boş konusup karsımdaki kisinin canını sıkan inbsanlardan deilm bole bir cok insan gordum konus konus nereye kadar hicmi dusunmuyorlar. bilmiyorlarki karsısındaki kişi sıkılacak okumaktan ama yok TURK milletine anlatamassın işte illede boş konuşacak. Neyse bana PRorata sahip olan biri varsa Bana gönderirse sevinirm yada indirebilecegim bir site onerirseniz beni memnun edersiniz Simdiden kolay gelsin...!!!

Not : Türküz, Türk Ölürüz

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    6 cümle ettiysen 5 i boş konuşmakla ilgili ne çok boş konuşmuşsan yahu :D :D

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    Neyse bana PRorata sahip olan biri varsa Bana gönderirse sevinirm yada indirebilecegim bir site onerirseniz beni memnun edersiniz Simdiden kolay gelsin...!!!

sadece bu cümleyi yazman yeterdi bos konusmaktan bahsettmissinde asil bos konusan sensin beNce :))

www.prorat.net adresinden cekeblirsin proratida!!

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    bende bos konusmayi sevmem walla kardesim. soylemismiydim ayak tirnaklarimin birinde tirnak batmasi var. son kiz arkadasimda benden cok sinirli oldugumu düsündü icin ayrilmisti. en sevmedigim renk sari.. cabriolara bayiliyorum. pazartesi gününün a.q. hic sevmiom.. oyle yane..

choosing my confessions...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    Low prorat.net kapanmis ben girememistim sati :) Bu arada bizim gibi boş konusmayan insalara TURKİYE'nin ihtiyacı var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    Bu arada alibaba maksat muhabbet olsun die konustum :) ve cumlemin sonunda sadece turk insanı bole konusur dedim biz turk deilmiyiz??? :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    matrak oldu :P bide burda çok kişi prorat kullanmaz....

Ayrıca boş konuşma lafını muhabbet olsun diye söyledim.... yok benim sevdiğim renkde mavi yani ama kırmızıda güzeldir... he bu arada beşiktaşlıyım :D

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    Yavrum benim bende BEŞİKTAŞLIYIM ALLAHINA KADAR hemide... Bu arada prorat dan başka ne kullanıyorlar???

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    DrKill
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arkadaşa The Cleaner ve Kaspersky linkide verin gerek olacak....anlayan anladi.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    İşte bu güzeldi.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
Toplam Hit: 2202 Toplam Mesaj: 12