Proratı Yapanın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

a.q. ordan burdan bi tarafina attirayim bu prg. yapanin ta sülalesini sehtekar it herifler...
    uzun süredir PC de yüklüydü bi ka kere forumlarda PROGRAMIN KENDİSİ ZATEN TROJAN diye denk geldim ama hibisey olmuyor diye umursamadim!
    it herifler, bugun PC dondu 48 GB ozene bezene yaptigim video-mp3-yazi-mizah-program arsivim gözlerimin önünde 10 sn icinde uctu gitti...

burdan bu programi yapanlara diyorum, zaten bu siteye girip okuyorlar bu forumlari adim gibi biliyorum, holly hojada konusmalarindan alintilar yapmisti bi forumda yada bi baskasi emin degilim, diyorum o itlere
    o.c.! adam olun DÜRÜST olun a.q. yawsaklari! sülalenize smach basiim sizin!!!!!! it herifler! onca kisinin sizden güvenerek cektigi o programin ahi cikar bi gün size!

ahanda buraya yazdim! bir kisiye daha sizin gercek yüzünüzü sahtekarliginizi adam aklilli gosterdiysem helal olsun bana.

diyorum bende PRORAT KULLANMAYIN! PC NİZDE AÇTIYSANIZ EL EMEGİ GÖZ NURU DOSYALARINIZI YEDEKLEYİP, TEMİZZ Bİ FORMAT ATIN!
    PROGRAMIN KENDİSİ TROJAN!

choosing my confessions...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    günaydın hocam acı bir şekilde öğrenmişsin..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

ya hoja biliyodumda ellemiyodum PC ye eringenlik varya a.q. bendede biraz. adamlar burda bas bas yazmislar kullanmayin diye.

cocuk sobaya dokununca bi daha yanasmazmis benim durumda oyle bisey..
    baba oldu aci oldu ama okuyan vardir bu forumlari görsünler o.cocuklarini..!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer228
    omer228's avatar
    Erkek
    ustam geçmiş olsun istersen gel ben o programın nelere yol açtıgını anlatayım... omer_228@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    hacım bas bas bağırıyoruz zaten. yeni üye oluyor birileri , gelip prorat ı tanıtıp gidiyor. Kullanmayın kullandırtmayın , yaz heryerde bu yazını tüm Türk forumlarına..

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek

ewet baba bende simdi yaziiyi kopyalayip bask bi foruma kopyaladim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek

JaCKaL sen kötü bir şekilde öğrenmişsin:)

Bana da oldu ama bana acıdılar.. Bişiyimi silmediler ama güzel güzel konuştuk adamlarla ( siyah üstü yeşil renkli fontlarla ) ehehhe adam formatla bilgisayarını demişti :)

Abi türk işte öle programı boş bırakır mı :)

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    ömer neyaptiysa program sana burdan yaz baba.. salla simdi msni..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    ya millet aranizdan biri BEAST 2.07 yi önermis.. aradim ama bulamadim.. programin türkçe versiyonuda var. screenshot felan buldumda kendisini bulamadim..
     elinde URL olan var mı?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer228
    omer228's avatar
    Erkek

Arkadaşım prorat dedikleri program aslında bir rus yapımıdır.O program ruslar tarafından bir çok dile çevrilmiştir.Asıl amaçları tüm şebekerlin bilgilerini toplamaktır.İnsanlar kendilerini hacker zannedip yükleyip başkalarının bilgisayarlarına giriyorlar ama bilmiyorlarki bilgisayarındaki çok çok önemli bilgiler ele geçiriliyor.Senin pcne giren bizden bi akıllı ruslar senin pcne girdiklerini belli etmezler yani sadece bilgiyi alıp çıkarlar.Yani seninle onunla falan uğraşmazlar büyük insanları yakar bunlar kardeşim...Bunlar çok büyük bir şebeke ve değil programı indirmek sitelerine girmek bile çok büyük sorunlar doğuruyor...SAYGILAR...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jeanreno
    jeanreno's avatar
    Erkek
    Bi ara kullanıyordum ama birşey yapmadılar, şanslıymışım artık hiç kullanmam geçmiş olsun dostum sanada arşiv kolay yapılmıyor ne kadar sövsen,dövsen haklısın ..
Toplam Hit: 7421 Toplam Mesaj: 25