Ps3 Kırıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

benim anlamadığım bu adama birşey yapamıyorlarmı.milyonlarca dolar zarar girecek sony şimdi.tabi ibiim için süper haber:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

jayde bunu yazdı:
    -----------------------------

benim anlamadığım bu adama birşey yapamıyorlarmı.milyonlarca dolar zarar girecek sony şimdi.tabi ibiim için süper haber:)

yapamaz o eleman çoktan mod chip çıkaracak korsan merkezlerle anlaşmıştır :) bir kaç aya kalmaz mod chipler düşer nete, elinde ps3 olanlar bunlardan getirtip laptop tamiri yapan müdirlere yavşasın onlarda entegre programlayıcı ve hassas montaj ekipmanları mevcut olup cihaza zarar vermeden montaj yapabilirler.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

jayde bunu yazdı:

yapamaz o eleman çoktan mod chip çıkaracak korsan merkezlerle anlaşmıştır :) bir kaç aya kalmaz mod chipler düşer nete, elinde ps3 olanlar bunlardan getirtip laptop tamiri yapan müdirlere yavşasın onlarda entegre programlayıcı ve hassas montaj ekipmanları mevcut olup cihaza zarar vermeden montaj yapabilirler.

programi cracklememislermi ? chipe ne gerek var ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

PSP Frimware 6.00 i da kirsalar manyak olacak :D Birde Date Kodu 8C olanlari kirsinlar :D

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

maximuss bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

jayde bunu yazdı:

programi cracklememislermi ? chipe ne gerek var ?

şöyle bakmak lazım: chip üzerinde mi daha hızlı çalışır? disk üzerinde mi? disk üzerinden programı nasıl çalıştıracaksın (sistemi bypass edeceksin)?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

cordelian bunu yazdı:

adam aşmış =/ bizim millet hala varmısın yokmusun /yemekteyiz izlesin =/ bide ipucu verse nası yapıo:D

katılıyorum hocam çok haklısın...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

cordelian bunu yazdı:

adam aşmış =/ bizim millet hala varmısın yokmusun /yemekteyiz izlesin =/ bide ipucu verse nası yapıo:D

yakın zamanda bakkalınıza gidin ve bir ''uykusuz'' dergisi alıp içindeki ''adamlar anti klişe timi'' ni bir okuyun. Her olayı buraya cekmemeyi ögrenirsiniz.Bahsettiğiniz tv programlarını türk yapımı programlarmı? hepsi yabancı menşeili programlar yani bu adamlarda onları izliyor ki tutulup buralara kadar gelmiş bu programlar.Siz adamlar aksama kadar belgesel,jazz,siyaset meydanı tarzı programlarmı izliyor sanıyorsunuz. Yemekteyiz,yeteneksiniz türkiye,fear factor,wipe out,popstar hatta en cok bok atılan bbg dahil hepsi yabancı kanallarda yüksek reyting seviyelerine ulastıgı için buralara geldi.

Bu adamı yakından takip eden biri olarak söylüyorum, cocuk daha önce iphone'u da hackledi.

Düşün o iphone'u kırmak için kaç tane iphone telef etmiştir, ki cocuk 17 yasında ve kendi geliri yok.Bende iphone aldım evladım gibi bakıyorum düşmesin diye dikkat ediyorum, adamda imkan var ki telef edecek cesareti buluyor.

17 yasında adamın o seviyeye ulasması için kaç senedir pc ve pc öncesi dönemi geçirdiğide malum.Herif bildiğin assembly yi tersten okuyor. Bizim ülkecek 5 senedir dsl baglantı kullandıımız ve 128kb lerden basladıgımızıda unutmamak lazım.Ödediğimiz kol gibi ücretlerde.

Ps3'ü kır diye bi arkadası vermiş,1 yıldır kendisindeymiş, benim ps3 üm olsa evladıma vermem bi göte gelse bi daha almak için 2 maaşı yatırmak gerekiyor.

Falan filaaan. tabi bizimde über calıskan bi millet olmadıgımız ortada, ama kısıtlı imkanlarla cıkan potansiyellerde ortada, şu dandik baglantı hızlarında bile ülkenin adı hack vs konularda iyi sayılabilecek seviyede. Kalitesi tartısılır ama insanları merakıda ortada.Bu ülkede devlet yönetim, üniversite anlayışı ve eğitim sistemi değişmedikce cok yetenek heba olacak daha.Hanginizi babası aksam 10da pc basındayken gelip size ''la yat olm okul var yarın, bırak oyun oynamayı, şunla ugrascana öss ye calıs, ögretmen ol,avukat ol'' demiyor?

Ayrıca karanlıga küfredeceğinize bir mum da siz yakın diye bir laf var, herneyse..daha çok duyarız ''amerikada yaşayan türk bilim adamı bilim dünyasında çığır açtı'' tarzı haberleri..

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

DeaD_BY bunu yazdı:

cordelian bunu yazdı:

yakın zamanda bakkalınıza gidin ve bir ''uykusuz'' dergisi alıp içindeki ''adamlar anti klişe timi'' ni bir okuyun. Her olayı buraya cekmemeyi ögrenirsiniz.Bahsettiğiniz tv programlarını türk yapımı programlarmı? hepsi yabancı menşeili programlar yani bu adamlarda onları izliyor ki tutulup buralara kadar gelmiş bu programlar.Siz adamlar aksama kadar belgesel,jazz,siyaset meydanı tarzı programlarmı izliyor sanıyorsunuz. Yemekteyiz,yeteneksiniz türkiye,fear factor,wipe out,popstar hatta en cok bok atılan bbg dahil hepsi yabancı kanallarda yüksek reyting seviyelerine ulastıgı için buralara geldi.

Bu adamı yakından takip eden biri olarak söylüyorum, cocuk daha önce iphone'u da hackledi.

Düşün o iphone'u kırmak için kaç tane iphone telef etmiştir, ki cocuk 17 yasında ve kendi geliri yok.Bende iphone aldım evladım gibi bakıyorum düşmesin diye dikkat ediyorum, adamda imkan var ki telef edecek cesareti buluyor.

seni bahsettigin olay gercek . yani amerikalilara bir programda american idol'de  kim birinci , got talentte bilmem kimi nasil buldunuz diye sorduklarinda , cevaplar hatasiz . Ama gidip "iran kimdir , nerdedir " diye sorduklarinda haritada gosteremiyen , bilmiyen millet.

"amerika birlesik devletleri , terore karsi hangi ulkede savasiyor " sorduklarinda ingiltereyi soyliyebilen .

harita uzerinden U harfi ile basyalan ulke gosteremeyen ( haridata ulkelerin adlari yazmiyor )  ki kendi ulkeleri U harfi ile basliyor ( united states of America ) . yani tv programlarinin insanlari ne kadar salaklastirdiginin gostergesi . Dunya kac tane bu turde salak programlari izleyen bilim adami vardir sence ? Avrupadaki en iyi teknik cizim hocasi bizim unv tede idi. Adamin bize bir dedigi laf vardi "TV aptal kutusudur , insanlari aptallastirmak icin yapilmis bir makina , eger siz bilgisayarida zaman oldurmek icin kullanirsaniz. Oldureceginiz tek sey bu olmaz , beyninizide oldurursunuz " dedigini cok iyi hatirliyorum  ( bilgisayar muh. bolumu ogrencisiyim )

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Allah razı olsun ne diyim :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

man_of_angel bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:

la bende ciddi ciddi biri üstüne bastı falan kırıldı sandım :)

bende ya, garantisi filan yok mu dicektim :D

Aynı düşünceyi bende paylaşıyordum...

Toplam Hit: 6356 Toplam Mesaj: 40