folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ps4 Kafe Hakkında Büyük İzin Sorunsalı

Ps4 Kafe Hakkında Büyük İzin Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

istediğimiz semtte bir kaç dükkan bulduk biz herşeye tamam diyoruz ama bina sakinlerinden izin alamıyoruz

%51 gibi saçma bir imza alma durumu var ben ekmek teknesi açıcam buna benim haricimde tüm bina karar veriyor resmen

bu %51 izin alma olayını 4 dükkan bulmamıza ragmen aşamadık binaların eksiklerini yaptırmayı hatta kapıcı aidatlarını ödemeyi bile önermeme ragmen bu sorunu aşamadık bu kanunda bir açık varmıdır nasıl atlatabiliriz bu sorunu ? 

yardımcı olabilecek bir mürid

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam sen olaya ekmek kapısı olarak bakıyorsun ama oturan kişi sorun olarak bakıyor. şahsen bende evimin altında ps kafe olsun istemem

gelecek kitle belli az çok sürekli bir gürültü ellerde sigara sesli sesli muhabbetler am koyayım bok koyayım küfürler sürekli sabahtan akşama çekilmez.

ankaradasın diye hatırlıyorum iş hanı veya konuttan uzak bir dükkan bakman sana daha hayırlı olacaktır diye düşünüyorum

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Şahsen ben de alt katımda ps kafe internet kafe, restoran gibi yerler olsun istemem, gürültü, koku vs. birçok probleme gebe ve bunu engellemenin reel dünyada çok bir yolu yok, DaSpOnGe 'un dediği gibi sen olaya ekmek teknesi olarak bakıyorsun ama insanlar da orda hayatını geçiriyor.

bişey olmaaaaz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    enzo bunu yazdı

Şahsen ben de alt katımda ps kafe internet kafe, restoran gibi yerler olsun istemem, gürültü, koku vs. birçok probleme gebe ve bunu engellemenin reel dünyada çok bir yolu yok, DaSpOnGe 'un dediği gibi sen olaya ekmek teknesi olarak bakıyorsun ama insanlar da orda hayatını geçiriyor.

Medeniyet kural gerektirir. Uymayanları birincisinde uyarır ikincisinde dükkandan belirli bir süre uzaklaştırırsın olur biter.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Binadakilere ılımlı davranırsan imza alırsın, ben anlamıyorum abi altında dükkan olan bir yerde oturuyorsan fazlada bıdı bıdı etmeyeceksin. Ama günümüz insanı bi tuhaf. Binadakilere garanti ver, dişarda ses olmayacağına ve içeriye bir yalıtımla sesi dişarı aktarmıyacağına dair. Anca böyle olur. İnandırman lazım. İmzaları aldıktan sonra ruhsatını çıkart, fazlada bir sıkıntı olmaz. Komşundan bile arada rahatsız oluyorsun, söylüyorsun bidaha tekrarlıyor. Okadarda şey etme, ama köprüyü geçene kadar bi yalama mod yapmak şart...

alektamovikmovik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Binadakilere ılımlı davranırsan imza alırsın, ben anlamıyorum abi altında dükkan olan bir yerde oturuyorsan fazlada bıdı bıdı etmeyeceksin. Ama günümüz insanı bi tuhaf. Binadakilere garanti ver, dişarda ses olmayacağına ve içeriye bir yalıtımla sesi dişarı aktarmıyacağına dair. Anca böyle olur. İnandırman lazım. İmzaları aldıktan sonra ruhsatını çıkart, fazlada bir sıkıntı olmaz. Komşundan bile arada rahatsız oluyorsun, söylüyorsun bidaha tekrarlıyor. Okadarda şey etme, ama köprüyü geçene kadar bi yalama mod yapmak şart...

bizimde evin altı dükkan ama kadınlar için kozmetik satıyor. Gelen kesim belli giden kesim belli. Bende hocamın dediği gibi salak saçma gençlerin ana avrat küfürlerine hoyrayça davranışlarına katlanmak zorunda değilim ve katlanmam da. Hocam ekmek teknesi demişsin sen günde orada 8 9 saat geçirirken ve bütün bu negatif yönleri görmezden gelirken ben evde o veletlerin gürültüsünü dinliycem öyle mi. Kusura bakma ama dükkan var dükkan var.

Ilımlı da davransan kapıcı bacacı parasını da ödesen o insanlar izin vermezler... Daha uygun bir yer bulmaya bak hocam en hayırlısı bu olur senin için.

Edit : İnsanlığın geldiği yada bu insanın gelebildiği nokta belli. Para için yapmayacağın şey yok gibi geliyor.

GodKlaus tarafından 05/Nis/18 19:05 tarihinde düzenlenmiştir

Discord -> https://discord.gg/9XJ72Qk | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

Ankaradayım hocam doğrudur.şöylede düşünelim hocalar ozaman bir adam açmış 3 bina yukarıda gürültü patırtı olacaksa o caddede hep olucak ben gürültü olmicagının lüks olacagından cafenin saat bedelininde yüksek olacagını gelen insanların aklı başında olacagınıda vaad ettim ama nafile herkes pes cafe olayına açıldıgı yere pislik ve huzursuzluk getiren bir yer olarak görüyor

para için degilde iyi bir kazançla iyi bir yaşan sürmek için diyelim olaylara

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam sen olaya ekmek kapısı olarak bakıyorsun ama oturan kişi sorun olarak bakıyor. şahsen bende evimin altında ps kafe olsun istemem

gelecek kitle belli az çok sürekli bir gürültü ellerde sigara sesli sesli muhabbetler am koyayım bok koyayım küfürler sürekli sabahtan akşama çekilmez.

ankaradasın diye hatırlıyorum iş hanı veya konuttan uzak bir dükkan bakman sana daha hayırlı olacaktır diye düşünüyorum

aynen öyle başa bela

bizzat dediklerini yaşadım yaşıyoruz.

ben yazdım sanki dediklerini

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

çözümü yok yani bu işin :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Hocam gerçi demişsin adamlara bina bakımı bile yapayım diye ama bina yöneticisine biraz koklatsan bence kimseye sormadan etmeden sana izin verebilir

ama sonra kat malikleri gelipte istemiyoruz diye imza toplayıp belediyeyi dürterse adama yaptığın iyilikle kalırsın

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Esnaf olarak diyebileceğim apartman sakinleriyle uğraşmak ayrı bir dert. Ciğeri beş para etmez adama eyvallah çekeceksin. Gider kıllığına şikayet eder sonra uğraş dur.

Keyfinize bakın. Dünya kime kalmış ? Aslana mı kaplana mı ? Çakal olmayın yeter. Sadece ölüler görür babayiğit.
Toplam Hit: 1338 Toplam Mesaj: 14
yardım