PS4 Veya Ps4pro

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

Selam müridcanlar

yaklaşık bir aydır ps mi alsam xbox mı diye düşünüyordum xbox ones deneme fırsatım oldu hoşuma gitti ancak ülkece ps kafasına sahip olduğumuz için arkadaşlarımda da ps olduğu için xboxtan vaz caydım co-op bişeyler oynanır fifa atılır vs diyerekten. ps4 almayı düşünüyorum ama pro mu yoksa normal mi karar veremedim. tekno marketlere gidip birebir sordum kısaca bana pro da 4k tv varsa 4k görüntü alındığını eğer 4k tv yoksa aman aman çokta bir fark yaratmıyacağını söyledir. bu doğru pro alıp almamam fark yaratacak mı? çünkü evde 4k tv yok. 

500 gbla 1tb arasında 200 try gibi fark oluyor 500 gb yetmemezlik gibi birşey yapmaz gibime geliyor sizin öneriniz nedir?

birde önerebileceğiniz site veya satan yer var mı? mesela bazıları standart pakete ek olarak aynı fiyata oyun veya kol dahil hediye li satıyorlar bakındım nete ama bulamadım yada güvenemedim satılan yere :/

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Hocam Pro modelin cpu ve gpu upgrade edildi, pro modeldeki gpu eski modelin 2 katı daha performanslı alcaksan pro al sonradan uğraşma

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Ilk zamanlarda pro ile ps4 ayni olur da ilerde kimse proya ozel oyun cikip cikmayacaginin garantisini vermez. Daha fazla guc isteyen bir oyunda firma sadece proya veriyorum ben bu oyunu derse o zaman uzer. Birde tabi oyunlarda grafik detay ve cozunurlugu proda daha yuksek (tun oyunlarda degil sadece bagzilari bu destege sahip).

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ileride VR da alacağım dersen pro al hocam playstation ve tüm konsolların en büyük eksikliği GPU tarafında. 

4k ya yatırım yapacaksan PC FHD ise ps4 ve ps4 pro hiç bir sıkıntı yaşatmaz ancak ps4pro da daha yüksek fps alabileceksin.

daha yüksek fps demek daha iyi keyif demek.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam biz 128 mb ekran kartlarıyla oyun oynamış nesiliz öyle fantezik düşüncelerim yok vr vs. zaten alsamda 2-3 oynayıp kenarda duracak gibime geliyor :D heves ettim bende alcaksam son modeli al kafa rahat olsun diye düşünüyordum pro daha akla yatkın geldi

peki bu 500gb/1tb fark yaratır mı oyunları cdylen almıyor muyuz zaten onlinelarda var biliyorum da bildiğim kadarıyla cd li oyunları takas edip daha ucuzdan daha çok oyun oynuyor millet

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

çÇıkar çıkmaz ps4 pro aldım playstation aldığıma pişman değilim öncesinde xbox kullanıyordum fakat xboxa özel oyun yok olan xbox oyunları pcye geliyor ve daha ucuz oluyor pcde oynamayı tercih ediyorum fakat ps4 exc. oyunlar hem çok başarılı hemde türkçe altyazı yada dublaj. 

Yalnız ps4 pro aldığıma pişmanım cihazın hiçbir artısını görmedim keşke diyorum 1100 liraya ps4 slim alsaydım. Sadece konsol kullanmayacaksan ps4 slim yeterli gelir 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam biz 128 mb ekran kartlarıyla oyun oynamış nesiliz öyle fantezik düşüncelerim yok vr vs. zaten alsamda 2-3 oynayıp kenarda duracak gibime geliyor :D heves ettim bende alcaksam son modeli al kafa rahat olsun diye düşünüyordum pro daha akla yatkın geldi

peki bu 500gb/1tb fark yaratır mı oyunları cdylen almıyor muyuz zaten onlinelarda var biliyorum da bildiğim kadarıyla cd li oyunları takas edip daha ucuzdan daha çok oyun oynuyor millet

Su yuzden dolayi alma hocam. Ps3ü aldim ayni sekilde toplasan 20-30 saat oynayip forumdan bi muride satmistim. Onun yerine pc icin ekran kartina filan yonel derim ben.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

tabiki pro, al proyu kafadan 3 sene kullanırsın bence, gayet güncel kalır en son çıkan oyunlar için bile, 

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

4 500 gb var yetiyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

Su yuzden dolayi alma hocam. Ps3ü aldim ayni sekilde toplasan 20-30 saat oynayip forumdan bi muride satmistim. Onun yerine pc icin ekran kartina filan yonel derim ben.

pc istemiyorum hem maliyeti çok hem ne oynayacam zaten günde 1-2 saat vaktim oluyor onun içinde 5k bütçe ayırmak istemiyorum

@yalnizturk hocam dediğini bende düşündüm ama almışken normal alayım 4-5 ay sonra 2017nin oyunları çıkar fail yaşamayayım diyorum

evet kararımı verdim pro 500gb alıcam 

artık son olarak dediğim gibi standart kutu (konsol + gamepad) 'ya ek olarak oyun veya ekstra kol veren şekilde satan yer var mı bildiğiniz?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

pc istemiyorum hem maliyeti çok hem ne oynayacam zaten günde 1-2 saat vaktim oluyor onun içinde 5k bütçe ayırmak istemiyorum

@yalnizturk hocam dediğini bende düşündüm ama almışken normal alayım 4-5 ay sonra 2017nin oyunları çıkar fail yaşamayayım diyorum

evet kararımı verdim pro 500gb alıcam 

artık son olarak dediğim gibi standart kutu (konsol + gamepad) 'ya ek olarak oyun veya ekstra kol veren şekilde satan yer var mı bildiğiniz?

D&R da yılbası olayı vardı hocam ama pro için dahil miydi hatılamıyorum kol+oyun veriyordu

طדṮ
Toplam Hit: 2042 Toplam Mesaj: 16
playstation xbox ne almalıyım kafamda deli sorular