PS5 Vs Xbox

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

PS tarafında illa ps5 olacaksa bu dediğin oyunları, şu an için, ücretiyle alman gerekiyor.

xbox tarafı henüz kırılmadığı için gamepass kullanacaksın. gamepass'e baktım red dead yok, alman gerekiyor. ac serisinden valhalla yok. sadece origin ve odysey var. eskiler de gözükmüyor. yani parasıyla almak gerekecek.

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/games#all-games 

Bunlar ücretli çözümler.

---

kırılabilen ps4 ile rdr2, ac serisi, gta serisi, skyrim vs oynarsın ve ücretsiz

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sony'de ne durumda bilmiyorum ama Xbox'da Chrome tabanlı Edge tarayıcı var. PC gibi internete girebiliyorsunuz fare ve klavye bağlayarak. Nvidia Geforce'dan PC oyunları oynanabiliyor. Xbox Cloud sayesinde destekli Samsung TV'lerde veya tüm bilgisayarlarda Chrome tarayıcıyla internetten Xbox olmadan oyun oynanabiliyor vs vs.

mkyb tarafından 28/Kas/22 15:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Yeni üyelik sistemiyle sisteme güzel oyunlar ücretsiz ekleniyor. Belki gamepass kadar olmasa da gelişime baya açık. PS5 yeni kol ile beraber yeni jenerasyon oyunlarda keyif açısından bir tık daha öne geçecek gibi. PS5 aldım fanboy değilim güzel ürün olduğunu düşünüyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Xbox series x istersen gönderebilirim hocam.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Xbox her türlü önde.

Konsol grafik ve işlem gücü xbox series x dede önde ps5 e göre

xbox one x vs ps4 de de böyleydi.

Sony nin olayı zorla konsol sattırmak için tekellik yapıp exculusive oyun yaptırması fakat pandemi döneminde para tatlı geldi şuan neredeyse tüm sony oyunları yarı fiyatına steam üzerinden alabiliyorsun.

Eğer oynayacağın oyunlar exculusive oyunlar değil ise game pass ultimate ile birlikte xbox öneririm.

Ha bana kalırsa hem konsol hem gaming pc kullanmış biri olarak ne playstation ne xbox oyun PC de oynanır :)

Bu arada bu olay biraz Samsung vs Apple gibi kim ne kullanıyorsa o markayı övecektir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sony'nin ben gamepad kalitesini beğeniyorum. Ele oturuşu ve tuş hissiyatı daha iyi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Ps4 kullandim ve ps5 e gectim cok memnunum konsol harika. Xbox x alicaktim aslinda sansa ps5 buldum aldim. Psn Plus uyeligimde var icinde bir cok oyunda var ucretsiz ve guzel oyunlarda oluyor icinde. Bu arada ingilterede Ps5 bulmak bu aralar zor. onceden alman lazim.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Boris
    Boris's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Xbox'ta 3 senelik alınca bedavadan biraz pahalıya denk geliyor aylık olarak. Series S ve X var şuan zaten piyasada. S düşük model X üst seviye. S'yi 1-2 sene önce Amazon Almanya gümrük dahil 3-4 bin liraya satıyordu burada millete önermiştim alın bakın sonra bu fiyatlara bulamazsınız diye.

suan ingilterede 189 pound series s 4000 civarı bişeye denk geliyor ayrıca son satın alımlarla beraber xbox kutuphanesi cok daha iyi hale gelecek gibi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocalar yorumlar için teşekkürler. PS in avantajları sankim daha çok gibi geldi oyun vs konusunda.

sanırım tercihim psten yana olacak.

https://www.argos.co.uk/product/8448262?clickSR=slp:term:xbox%20series%20x:1:388:1

https://www.argos.co.uk/product/8349024?clickSR=slp:term:ps5:38:43:1

https://www.argos.co.uk/product/8349000?clickSR=slp:term:ps5:40:43:1

şu 3 seçeneği buldum. 2. linkte bir nanelik var gibi duruyor ama UK'de yaşayan arkadaşım buradan bakabilirsin güvenilir site dedi. stokta üründe gözüküyor

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

koca ingilterede ps 5 digital edition yok aq :/ xbox series x e gidiyoruz mecbur

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 2162 Toplam Mesaj: 24
xbox al beni al ps5