Psp

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

NoName bunu yazdı:
    -----------------------------

nasıl ya

pille ne alakası var ki

alırken neye dikkat etmeliyim?

alırken cracklı olmasına dikket edebilirsin mesela... ben cracklarım diyosan eski (kalınlardan ) slim alacam illa diyosan onlarda cracklanır ama farklı bi pille oluyor (pandora dediğim o). pille ne alakası var ? uzun ve teknik bi hikaye, ama özetle ve bildiğim kadarı ile (hafif atıyorum yani) pilin içinden sökülen bi iki tel olayı ile açılışta direk memoryden deil karttan okunmasını sağlıyor birkaç dosyanın... zaten sanırım o pil sadece cracklama işlemi sırasında gerekli sonrasında normal pili kullanabiliyoruz, ama sanırım (yani hala hafif atıyorum,ama önceden çookk okumuşluğum var :P)

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    Benim de var yha Psp fat bnmki 3.90M33-2 CustomFirmWare[yani crackli Her güncel CustomFirmWare çıktığında Upluyorm hemn isteyen olursa msnden crack işleminde yardım edebilirm ilk aldığımdan beri hep kendim yaptım :D ]

Editbüdüt:  4.01M33-2 çıkmış yarın iş up lıcam :D 
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

yoyo bunu yazdı:
    Benim de var yha Psp fat bnmki 3.90M33-2 CustomFirmWare[yani crackli Her güncel CustomFirmWare çıktığında Upluyorm hemn isteyen olursa msnden crack işleminde yardım edebilirm ilk aldığımdan beri hep kendim yaptım :D ]

Editbüdüt:  4.01M33-2 çıkmış yarın iş up lıcam :D 
    wireless varsa kendi kendini upgrage etme yetisi 3.80 den bari :) dark_alex yapiyor isletim sistemini

link -> http://www.dark-alex.org/index_psp.php

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    Ben 2 sene önce aldım halada kullanmaktayım psp hakkında öğrenmediğim şey kalmadı downgrade,upgrade vs. herşey :E Destek almak isteyenler benimle irtibata geçebilir..

selam gençlik!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

peki msn kullanan varmı?

8-10 tuşun neresiyle yazıorsunuz :D

klavyeleri kaç yetale..

edit : kamerası varsa kaç mp?

edi-tiki : http://www.teknomag.com/index.php/post/2093/psp-klavye-gercek-oluyor/

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

kamerasi extra satiliyor webcam olarak... mp hakkinda bilgim yok ama deisebiliyor sanirim.

somut klavyesi yok, ayricada satilirmi bilmiyorum... ama sanal klavye var, 1-2 kullaninca alisiyorsun. ama klavyeyi napican ? :) web adreslerini yazmaktan baska bisey yapmiyorum, gazesteleri ve tahribata girip konulari okuyorum ama bisey yazdigim yok... zaten oyle cok kullandigimda yok internet icin, ama ozellikle ucak yolculuklarinda oyun, mp3 video cok iyi oluyor cidden...

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

lemar bunu yazdı:

kamerasi extra satiliyor webcam olarak... mp hakkinda bilgim yok ama deisebiliyor sanirim.

somut klavyesi yok, ayricada satilirmi bilmiyorum... ama sanal klavye var, 1-2 kullaninca alisiyorsun. ama klavyeyi napican ? :) web adreslerini yazmaktan baska bisey yapmiyorum, gazesteleri ve tahribata girip konulari okuyorum ama bisey yazdigim yok... zaten oyle cok kullandigimda yok internet icin, ama ozellikle ucak yolculuklarinda oyun, mp3 video cok iyi oluyor cidden...

uçak yolculuğuna çıkımıyorum da :) mwsne giriyormusun mesela?

ekran klayvesini gösteren bi foto video falan çekebilirmisin?

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    lemar bunu yazdı:

NoName bunu yazdı:

nasıl ya

pille ne alakası var ki

alırken neye dikkat etmeliyim?

alırken cracklı olmasına dikket edebilirsin mesela... ben cracklarım diyosan eski (kalınlardan ) slim alacam illa diyosan onlarda cracklanır ama farklı bi pille oluyor (pandora dediğim o). pille ne alakası var ? uzun ve teknik bi hikaye, ama özetle ve bildiğim kadarı ile (hafif atıyorum yani) pilin içinden sökülen bi iki tel olayı ile açılışta direk memoryden deil karttan okunmasını sağlıyor birkaç dosyanın... zaten sanırım o pil sadece cracklama işlemi sırasında gerekli sonrasında normal pili kullanabiliyoruz, ama sanırım (yani hala hafif atıyorum,ama önceden çookk okumuşluğum var :P)

Hafif değil bayaa bi atmışsın bir kere pandora pili olması pilde fiziksek bi değişikliğe gerek yok(hardmod şeklinde tel değil dişleri söksen bile olmuyo) pandora pili=teknik servis pili makineyi 1.0 haline getiren pil onun yanında crack yapmak için magic memory stick adını verdiimiz içinde m33 gibi korsan yazılımların olduu memory stick(ki oda yine teknik servis in kullandığı kartın editlenmiş verisyonu) pandorayla beraber takıyoruz installer çıkıyo makineye cfw(oyunları memory stickden okumanı sağlıycak firmware custom firmware) ve magic memory stickden versiyonu yüklüyo 

//pandora piliyle psp yi çalıştırmassın

//a180 mainboard larda pandora dahil hiç biey çalışmıyo 

o yüzden eski psp lerden al hatta fat al zaten slim in arkasına ellerin zor kavradıı için oynarken acıtıyo ...

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

NoName bunu yazdı:

lemar bunu yazdı:

selam gençlik!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    NoName bunu yazdı:

lemar bunu yazdı:

Normal sürümlerde ebuddy den msn e girebiliyosun cfw yüklediinde homebrew app leri war messenger gibi onların yardımıyla giriyosun ekran klavyesinin resmini çekmeye çalıştım fakat hiç net değil ama anlatıyım 12 tane kutu war her kutuda 4 harf işaretler war o yada x e basarak harfler arasında dolaşıyosun mesela abc2 ye geldiin kutuda 1 kere o ya basıyosun a geliyo 2. kere bastıında b falan cep telefonu gibi harfi seçtikten sonra en üst sağ tuşa basrak yazmak isteiin dier harfe geçiyosun

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
Toplam Hit: 2994 Toplam Mesaj: 30