Psp İle İlgili Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Crack34
    Crack34's avatar
    Erkek

PSP almayı planlıyorum. Burada gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar PSP 3004 yerine 1004 veya slim falan al demişler.

PSP şuana kadar hiç elime bile almadım diyebilirim, o yüzden hiçbir bilgim yok.

Bana yardımcı olabilicek arkadaşlar pm atabilirler mi?

not: Konuyu üyelere gözükür yapayımda millet rezilliğimizi görmesin :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

bn yardım ederim elimden geldiğince profilde msn ver ekle beni

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

Eger UMDlere verecek param var diyorsan 3004 slim al. UMDye param yok dersen 3000 serisi altını al. çünkü versiyon kırılmadı henüz 3000 üzeri psplerde. SAdece UMD ile oyun oynayabilirsin.

Bendeki PSP 2004 Slim.

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Crack34
    Crack34's avatar
    Erkek

sezoo bunu yazdı:
    -----------------------------

Eger UMDlere verecek param var diyorsan 3004 slim al. UMDye param yok dersen 3000 serisi altını al. çünkü versiyon kırılmadı henüz 3000 üzeri psplerde. SAdece UMD ile oyun oynayabilirsin.

Bendeki PSP 2004 Slim.

ben biraz baktımda 3004'lerde kırıldı diyolardı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

modası geçti hojam alma bence

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Crack34
    Crack34's avatar
    Erkek

_karantina_ bunu yazdı:

modası geçti hojam alma bence

hoca moda için almıyoruz ki ne alakası var modayla oyun oynama zevkinin?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Slim al derim, bnde slim war bi sorun cikarmadi. Slim dedigim 2k, bazi arkadaslarda 3k vardi her kapayip actiginda bisiler acmasi gerekiyodu birsuru zart zurt cikti kirilmasi icin satti adam, hic bulasma derim =)

The king is bleeding.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

bence psp alınmaz bu devirde. Nintendo 3ds bangır bangır geliyor. Sonynin de boş duracağını sanmıyorum. 3ds mart da çıkacak diyorlar sonyde o zaman a kadar psp2yi duyurur gibi geliyor. İki aleti de görelim. İnceleyelim. Hangisi daha iyi ona göre alalım. Ds nin gırafiklerine laf atmadan 3ds nin açıklanın sslerine ve videolarına bir bakın pspyi deşer wii ile kapışır bir hali var şimdilik.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Crack34
    Crack34's avatar
    Erkek

Bende PSP 2000 serisinden almayı düşünüyorum. Nintendo falan düşünmüyorum hocam o yüzden beklememe gerek yok.

Ayrıca ikinci el alsam psp 'i çok bir sorun olur mu?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam al psp fat alma (1000) hem ağır hem biraz yavaş şu anlık en iyisi slim yani 2000 serisi. eğer alacaksan Googleden khalkedon diye araştır bu adam trde en iyi crackli psp satan adamdır :) desteği müşteri memnuniyeti inanılmaz güze4ldir hediye oyun verir ucuza orjin hafıza kartı alabilirsin mesela 40 tl 8 gb mms pro duo mark2 bu fiyata zor bulursun 8 gbyi... onda ikinci el de vardır sen bi iletişime geç bu khalkedon la googlede cep teline kadar herşeyi var... bu arada 2000 (slim) serisinin 1000(fat) serisinden hız olarak fazlalığı var ekran renkleri daha kaliteli aydınlatma falan.. dediğim gibi bu adama sor hepsini yanıtlar;)

İmzalar Kaldırılsın!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Crack34
    Crack34's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

hocam al psp fat alma (1000) hem ağır hem biraz yavaş şu anlık en iyisi slim yani 2000 serisi. eğer alacaksan Googleden khalkedon diye araştır bu adam trde en iyi crackli psp satan adamdır :) desteği müşteri memnuniyeti inanılmaz güze4ldir hediye oyun verir ucuza orjin hafıza kartı alabilirsin mesela 40 tl 8 gb mms pro duo mark2 bu fiyata zor bulursun 8 gbyi... onda ikinci el de vardır sen bi iletişime geç bu khalkedon la googlede cep teline kadar herşeyi var... bu arada 2000 (slim) serisinin 1000(fat) serisinden hız olarak fazlalığı var ekran renkleri daha kaliteli aydınlatma falan.. dediğim gibi bu adama sor hepsini yanıtlar;)

zaten 2000 almayı düşünüyorum bayağı araştırdım. 3000le 2000i kıyaslayanlar hep 2000 demişler. zaten 1000 serisini biliyoruz. o yüzden en ideali 2000.

Toplam Hit: 1813 Toplam Mesaj: 13