PTT Alım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek
    saposcol bunu yazdı

ulan dağıtım yapan postacıdan bile 2 yıllık üniversite mezunu arıyorlar :)

Keşke onla kalsalar hocam ..  eğiliyet. a2,B,  bisiklet için bile eğliyet istiyorlar.. bakalım yarın olsunda bir baş vuralım harc parasını yatırak şansımızı deneyelim 

Emekli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Beyler  içimizden giren olursa çay isterdim xd 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Mesela Adana için 20 tanesi merkez ptt emrine geri kalanı firma personeli olarak alıyorlar.

O 20 kişinin ismi belli işte. 

ben de sınava girip şansımı denemeyi düşünüyordum Adana için ama bu yazılanları görünce vazgeçmek üzereyim. Ek 2 tablosuna göre sadece gişe personeli( pazarlama) kısmına başvuru yapabiliyorum zaten. Bunun da görev tanımının ne olduğu belirsizmiş. Gişe yazmasına rağmen saha işi yapabiliyormuşssunuz. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim denemeye değer mi yoksa boşu boşuna zaman ve 60tl den olmayalım mı?

Come On Cj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    WarHead bunu yazdı
    saposcol bunu yazdı

Keşke onla kalsalar hocam ..  eğiliyet. a2,B,  bisiklet için bile eğliyet istiyorlar.. bakalım yarın olsunda bir baş vuralım harc parasını yatırak şansımızı deneyelim 

eğliyet??

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    WarHead bunu yazdı
    saposcol bunu yazdı

eğliyet??

^v,) ^^D)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Keriz.avi

Paranıza zamanınıza yazık, bir kaç ay önce PTT alım yapmıştı hanginiz duydunuz ? Forumda konusu açılmıştı sanırım

طדṮ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Keriz.avi

Paranıza zamanınıza yazık, bir kaç ay önce PTT alım yapmıştı hanginiz duydunuz ? Forumda konusu açılmıştı sanırım

aynen alım yapıldı hatta amk başvuru formunu göremedim sayfaya ulaşamadım.  Orda alttan alımlar yapıldı şimdi de onlara mayiş verecek adam lazım 60 lira iyi para :D 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

inanmıyorum normal vatandaşın alınacağına amk. Partilerin yandaşlarını gençlik kolarını otu boku dolduracaklar biz de 60 liramızdan olacaz. Anasını sikiyim 100K + adam çıktı dediler geri alım yapılan sayı 3-5 bin oldu. Yandaşlar kadrolara doluştu.

Ben bi bok anlamadım sitedne nerden başvurulacakmış 

gittim, sıra aldım. Bekliyorum. Tam da söylediklerin aklıma gelince vazgeçtim. 60 tl ye gidip yedikule barınağı için mama alacağım.

Nova Vida !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

:)

Başvuran sayısı = 110,700  kişi Bol şans arkadaşlar  .

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

:)

Başvuran sayısı = 110,700  kişi Bol şans arkadaşlar  .

6,6M para :D 

1 memuru 2,5K maaş ile 2600 ay çalıştırabilirler demektir. 221 yıl yapar. 20Yıl kişi başı desen 11 memuru free olarak bünyesine katmış demektir. kafadan hesaplıyom yanlış da olabilir. Neyse güzel para

next next next install
Toplam Hit: 5869 Toplam Mesaj: 36
i̇şsizler