folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Publicwww.Com Kaynak Kodu Arama Motoru

Publicwww.Com Kaynak Kodu Arama Motoru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Beyler Buradan hesabı olan varmı burası ahref gibi ama sadece sitelerdeki kaynak kodlarını tarıyor yada bunun gibi ücretsiz alternatifini bile yada ortak alabiliceğimiz bir arkadaş lazım bana 1 aylık demo hesapda alsak olur

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

up olsun coin sistemleri ile ödeme yapılıyor arkadaşlar yapıcak arkadaşa ödediği tutarın %20 karla geri ödüycem biri çıksında alayım şunu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

up olsun coin sistemleri ile ödeme yapılıyor arkadaşlar yapıcak arkadaşa ödediği tutarın %20 karla geri ödüycem biri çıksında alayım şunu

Neymiş hangi coinleri kabul ediyor ne işe yarıyor kâr mühim değil ayarlayalım sen yetkili bir abiye benziyorsun eski paylaşımların devam etse yeter :D

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

valla hepsini kabul ediyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

shodan gibi ama öyle değil websitelerini tarıyor kaynak kodu arıyor javascript vs arama kelimeni yazıyorsun sana çıktı çıkarıyor ahref gibi  hacking için kullanıcam yani işin özeti

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

valla hepsini kabul ediyor

Mesajını yeni gördüm. Pmden haber et iletişim kuralım hâlâ lazımsa,, siteyi biraz kurcaladım çeşit çeşit plan var.ödeme yöntemlerini göremedim ama mobilden :d

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

arkadaş benim bu işini çözenenin bende gereken neyse yaparım pm isteyip durmayın ayda yılda işimiz düştü 50 dolarsa 80 dolar veririz 80 peşine düşmeyene 800 dolarlık işini çözeriz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EcHoLL bunu yazdı

arkadaş benim bu işini çözenenin bende gereken neyse yaparım pm isteyip durmayın ayda yılda işimiz düştü 50 dolarsa 80 dolar veririz 80 peşine düşmeyene 800 dolarlık işini çözeriz

başkan alamadıysan hala, tek sorunun coinle ödeme yapmaksa özelden numaranı yaz whatsappten telegramdan falan iletişime geçelim halledelim. komisyona gerek yok, koinimde falan hesabım var. bakar hesaplarız neyse ücreti gönderirsin coin alır yaparız ödemeni. 

edit: 

If you are currently a student, email us a copy of your transcript to get 50% off our PRO plan for use on non-commercial projects. If you are a teacher, send us a copy of your syllabus to set up a discounted plan that can be used by your students for their coursework.

bak bunu diyo, transkript atarız kolay iş, 50% ucuza alırız

yolbulucu tarafından 11/Eyl/18 14:28 tarihinde düzenlenmiştir

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    EcHoLL bunu yazdı

başkan alamadıysan hala, tek sorunun coinle ödeme yapmaksa özelden numaranı yaz whatsappten telegramdan falan iletişime geçelim halledelim. komisyona gerek yok, koinimde falan hesabım var. bakar hesaplarız neyse ücreti gönderirsin coin alır yaparız ödemeni. 

edit: 

If you are currently a student, email us a copy of your transcript to get 50% off our PRO plan for use on non-commercial projects. If you are a teacher, send us a copy of your syllabus to set up a discounted plan that can be used by your students for their coursework.

bak bunu diyo, transkript atarız kolay iş, 50% ucuza alırız

Sağollasın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

up olsun hala çözemedik

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

up olsun hala çözemedik

abi sen kredi kartı kullanmıyorsun bundan dolayımı alamıyon anlamadım ben ( biraz kafa iyi)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 2251 Toplam Mesaj: 17
https://publicwww.com/