folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Puhutv Den Video İndirme Yöntemi Varmı?

Puhutv Den Video İndirme Yöntemi Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar idm yemedi, kaynak kod yemedi, puhuindir.tk yemedi youtube daki yöntemler yemedi.İndirmeyi başarabilen müslüman varmıdır ?

target= https://puhutv.com/cukur-25-bolum-izle

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek

geliştirici araçlarından networke girip playlist.m3u8 dosyasını bulcaksın içinden istediğin kalitenin linkini alıp ffmpeg ile indirebilirsin

ffmpeg -i "https://vcdn.puh utv.com/0c078f8f6b81bc5d78f1195d6c19285cf4b745c8b54aac580ea7929b3bc5859d/hls/1080p/chunklist.m3u8?Policy=eyJTdGF0ZW1lbnQiOlt7IlJlc291cmNlIjoiKiIsIkNvbmRpdGlvbiI6eyJEYXRlTGVzc1RoYW4iOnsiQVdTOkVwb2NoVGltZSI6IDE1MjQwNzU3OTZ9fX1dfQ==&Expires=1524075796&Signature=a8fbZgV6k~PCAn4kvCnuPT0Kxu9zUNWAmNQMTfeQju0o8rDNnSSapMSJCMkCQ7ImaoC5xKJWCm94G-JsMuzyWtYUsaT~L26sEkC3simY3gKuZLAqcIgC6FdbVwXa~DHS3c98~cBMDkVI7fkvxlotSS2hOscnrruJyYq-up~iEx5hwd~09i6Vp1OMhxlTrL7kcVbwG94nXnVWczjChvwMPF01ClF5SYMFObcRCDHFAZr8k~AXN9uHxYdYZL6LCbmXXIaEUSeQc6WWLeqtcwXUVIelGGyOM-LyqRzoRNTu1qYMj6G2HxTbMkNBst0o2n5w4YG-3PDbhVDpWhMwG6uhWA__&Key-Pair-Id=APKAIZEE37VAVFSDJO5Q" -c copy -bsf:a aac_adtstoasc cukur25.mp4

edminkardes tarafından 17/Nis/18 21:27 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    edminkardes bunu yazdı

geliştirici araçlarından networke girip playlist.m3u8 dosyasını bulcaksın içinden istediğin kalitenin linkini alıp ffmpeg ile indirebilirsin

ffmpeg -i "https://vcdn.puh utv.com/0c078f8f6b81bc5d78f1195d6c19285cf4b745c8b54aac580ea7929b3bc5859d/hls/1080p/chunklist.m3u8?Policy=eyJTdGF0ZW1lbnQiOlt7IlJlc291cmNlIjoiKiIsIkNvbmRpdGlvbiI6eyJEYXRlTGVzc1RoYW4iOnsiQVdTOkVwb2NoVGltZSI6IDE1MjQwNzU3OTZ9fX1dfQ==&Expires=1524075796&Signature=a8fbZgV6k~PCAn4kvCnuPT0Kxu9zUNWAmNQMTfeQju0o8rDNnSSapMSJCMkCQ7ImaoC5xKJWCm94G-JsMuzyWtYUsaT~L26sEkC3simY3gKuZLAqcIgC6FdbVwXa~DHS3c98~cBMDkVI7fkvxlotSS2hOscnrruJyYq-up~iEx5hwd~09i6Vp1OMhxlTrL7kcVbwG94nXnVWczjChvwMPF01ClF5SYMFObcRCDHFAZr8k~AXN9uHxYdYZL6LCbmXXIaEUSeQc6WWLeqtcwXUVIelGGyOM-LyqRzoRNTu1qYMj6G2HxTbMkNBst0o2n5w4YG-3PDbhVDpWhMwG6uhWA__&Key-Pair-Id=APKAIZEE37VAVFSDJO5Q" -c copy -bsf:a aac_adtstoasc cukur25.mp4

+ idm cillop gibi çalışıyor daha dün gece aynı bölümü indirdim.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

allah allah bende ikiside yemedi , youtube videosu gibi hayrına şu idm direk bi link ataydınız iyiydi :)

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
    <Error>
    <Code>AccessDenied</Code>
    <Message>Access Denied</Message>
    <RequestId>F8C9B5FA1F1AE7B0</RequestId>
    <HostId>
    ffHrnpHDvYEM/DUszjZmQxm+VlL2oSwzflkMyZMDxZ7Xi/wXIu627pw8Z2vOZFer57nXYByj8p0=
    </HostId>
    </Error>

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

allah allah bende ikiside yemedi , youtube videosu gibi hayrına şu idm direk bi link ataydınız iyiydi :)

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.

AccessDenied
    Access Denied
    F8C9B5FA1F1AE7B0

hls bu hocam direk link olmaz parça parça yüzlerce link olur hepsini indirip birleştirmen gerekir attığım komuttaki link kişiye özel oluşturuluyor anlattığım adımları takip ederek kendin link yakalaman gerekiyor daha basit bir yolu varmı bilmiyorum ama direk link olmaz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    edminkardes bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

AccessDenied
    Access Denied
    F8C9B5FA1F1AE7B0

hls bu hocam direk link olmaz parça parça yüzlerce link olur hepsini indirip birleştirmen gerekir attığım komuttaki link kişiye özel oluşturuluyor anlattığım adımları takip ederek kendin link yakalaman gerekiyor daha basit bir yolu varmı bilmiyorum ama direk link olmaz

bir daha deniyim hocam valla çukur var türk dizilerinden takip ettiğim ondan soğuttu beni :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Idm indiriyor, hemde istediğin kalitede,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Eve geçince atan yoksa link atarım 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Daha idm ile de inmedi sürümmü eski benemi sıkıntı çözemedim, hayrına link atarsan iyi olur hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Daha idm ile de inmedi sürümmü eski benemi sıkıntı çözemedim, hayrına link atarsan iyi olur hocam

attığım link çalışmadı denedim de olmadı

KotomineKirei tarafından 17/Nis/18 23:22 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Ben İDM ile çatır çutur hem puhu dan hemde netd den indiriyorum herşeyi. 

alektamovikmovik
Toplam Hit: 2709 Toplam Mesaj: 15
puhutv puhu video indirme