Puro..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

simdi beyler ve cocuklar banlatma ve geri acma konusuna gelince, sizleri ipleyen bi olay degil ama yinede soyluyim uygun gorulmese acilmazdi.

ikinci olarak birak bu ayaklari laf sokmaya calistiklarina abi diyorsun, bu boyle olmaz. herneyse uzun uzun yazmaya gerek yok dedigim gibi sitenin yas ortalamasiyla alakali bi durum olsa gerek.

la liberte ne meurt jamais.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:
    -----------------------------

simdi beyler ve cocuklar banlatma ve geri acma konusuna gelince, sizleri ipleyen bi olay degil ama yinede soyluyim uygun gorulmese acilmazdi.

ikinci olarak birak bu ayaklari laf sokmaya calistiklarina abi diyorsun, bu boyle olmaz. herneyse uzun uzun yazmaya gerek yok dedigim gibi sitenin yas ortalamasiyla alakali bi durum olsa gerek.

Saygı duyduğum insanlara abi diyorum, bi zamanlar sana diyodum sende bilirsin, ama o saygıyı taşımıyorum artık sana karşı..

Görende 30 yaşındasın sanıcak 21 yaşındasın 2 yaş fark var aramızda ayrıyeten tekrar sölüyorum beğenmiyosan kapı orda..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

saygi duy veya duyma senden elli tane var takildigim nokta oralar degil surekli bu sekilde reklam yapman ne gerek var, arkadasinda soyledigi gibi iki tikta ulasamadigin bisey yok

la liberte ne meurt jamais.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:

saygi duy veya duyma senden elli tane var takildigim nokta oralar degil surekli bu sekilde reklam yapman ne gerek var, arkadasinda soyledigi gibi iki tikta ulasamadigin bisey yok

Paranoyak filanmısın ?

Villiger'in satış temsilcisi filanmıyımdamı reklamını yapıyım ?

Forum ne içindir ? Paylaşırsın bilmediğin birşeyi öğrenirsin falan fistan..

Ben konuda ohh hayat bana güzel hergün bi paket içiyorum bi elimyağda bi elim baldamı yazdım ? ,

Bilmiyorum adabını ve doğru düzgün içemiyorum siz nabıyosunuz gibilerinden bi konu açmaya çalıştım..

Reklam neresinde ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

reklam kısmını anlamamışsınki , sanırım arama butonunu kullansan bu tarz bi konu çıkardı karşına ?

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

7-19 bunu yazdı:

ergen psikolojinizi sikeyim tek bildiginiz forum ortasinda alkol ve sigara propagandasi yapmak bizde sizin yaslarinizdan gectik ama ne bu caba farkli olarak mi gorunmek istiyorsunuz tamam farklisiniz ama lutfen su ergen konularinizi alip siktirip gidin

hayir arkadas alkolde sigarada puroda ne bileyim hepsini bizde ictikte bu kadar reklama ne gerek var 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arno
    Arno's avatar
    Erkek

ıslak purolarda iyi çikolotalı filan var

Ay Go Yuu Go Wee Go ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

FCN bunu yazdı:

7-19 bunu yazdı:

ergen psikolojinizi sikeyim tek bildiginiz forum ortasinda alkol ve sigara propagandasi yapmak bizde sizin yaslarinizdan gectik ama ne bu caba farkli olarak mi gorunmek istiyorsunuz tamam farklisiniz ama lutfen su ergen konularinizi alip siktirip gidin

hayir arkadas alkolde sigarada puroda ne bileyim hepsini bizde ictikte bu kadar reklama ne gerek var 

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://img.skitch.com/20080911-drj3qs7ykysqsgajc32y4h7ytd.preview.jpg

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

7-19 bunu yazdı:

Bende el yapımı şarap içtim... Gelip burada el yapımı şarabı nerde bulabilirim diye soruyor muyum?

Toplam Hit: 5199 Toplam Mesaj: 36