folder Tahribat.com Forumları
linefolder Python
linefolder Python Ödevler (Ücretli)

Python Ödevler (Ücretli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hepinize merhaba bu yıl yapay zeka alanında YL eğitimine başladım ancak bölüme dair program bilgim yok. Şuan derslerde Python programlama dili kullanılıyor ve her hafta ortalama seviyede ödevlerim oluyor ben programı hiç bilmediğim için yapmakta zorlanıyorum ama bilen birisi için çok zor ödevler olmadığını söyleyebilirim. Öğrenci olduğumu da göz önünde bulundurarak bu ödevler konusunda takıldığım yerlerde gerekirse ücretli olarak yardımcı olabilecek birileri varmı acaba? 

Şimdiden teşekkürler.

rsnalp tarafından 09/Kas/20 11:41 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Şimdi konu altına ya madem ilgin alakan yok niye okuyosun moruq bu ödevleri yapamayacaksan sık kafa gitsin moruq eğitim sistemi berbat moruq bu iş merak işidir moruq  mezun olunca torpilli bi yere gelirsin moruq gibi duyarcılar gelmeden onların işini kolaylaştırayım.

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Şimdi konu altına ya madem ilgin alakan yok niye okuyosun moruq bu ödevleri yapamayacaksan sık kafa gitsin moruq eğitim sistemi berbat moruq bu iş merak işidir moruq  mezun olunca torpilli bi yere gelirsin moruq gibi duyarcılar gelmeden onların işini kolaylaştırayım.

Teşekkürler

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Kimsenin fikrini sormadım, yardımcı olabilecek varmı diye sordum!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek
    rsnalp bunu yazdı

Arkadaşlar hepinize merhaba bu yıl yapay zeka alanında YL eğitimine başladım ancak bölüme dair hiçbir alt yapım yok. Şuan derslerde Python programlama dili kullanılıyor ve her hafta ortalama seviyede ödevlerim oluyor ben programı hiç bilmediğim için yapmakta zorlanıyorum ama bilen birisi için çok zor ödevler olmadığını söyleyebilirim. Öğrenci olduğumu da göz önünde bulundurarak bu ödevler konusunda gerekirse ücretli olarak yardımcı olabilecek birileri varmı acaba? 

Şimdiden teşekkürler.

Hocam ücret talep etmeden benimle paylaşırsan birşeyler karalamaya çalışırım. bende yeni yeni öğreniyorum. Kesinlikle iyi bilmiyorum. Amacım bildiğin Bir konu olursa yardımcı olmak. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

%1 bile haklılık payları yok mu peki kral YL yapıyorum diyor? Bu kadar haketmeden de alınmamalı şu titr ler yahu?

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

%1 bile haklılık payları yok mu peki kral YL yapıyorum diyor? Bu kadar haketmeden de alınmamalı şu titr ler yahu?

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Bırakın arkadaş prof olsun. Öğrencilere bir bok öğretmesin gelsin derste otursun whatsapp da manitasıyla mesajlaşsın. Vizede finalde 2 sayıyı toplayan program sorsun. Kendi kapasitesinin dışına çıkamasın. Öğrenciler de ödevlerini internette birilerine yaptırınca öğrensin sıfır versin. 

Kaliteli bir öğretim üyesi nasıl olunur örnek olsun.

Böyle devamkeeeee.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    rsnalp bunu yazdı

hayırdır emir mi veriyon millete ünlem felan?

ha unutmadan

𝐿𝑖𝑓𝑒 𝑖𝑠 𝑎 𝑔𝑎𝑚𝑒, 𝑒𝑛𝑗𝑜𝑦 𝑡𝘩𝑖𝑠 𝑔𝑎𝑚𝑒 😎

bosver kalsan ne olacak sen zevk almaya bak oyundan D:
    abdullahazad tarafından 09/Kas/20 00:16 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    nickmenza bunu yazdı
    rsnalp bunu yazdı

Arkadaşlar hepinize merhaba bu yıl yapay zeka alanında YL eğitimine başladım ancak bölüme dair hiçbir alt yapım yok. Şuan derslerde Python programlama dili kullanılıyor ve her hafta ortalama seviyede ödevlerim oluyor ben programı hiç bilmediğim için yapmakta zorlanıyorum ama bilen birisi için çok zor ödevler olmadığını söyleyebilirim. Öğrenci olduğumu da göz önünde bulundurarak bu ödevler konusunda gerekirse ücretli olarak yardımcı olabilecek birileri varmı acaba? 

Şimdiden teşekkürler.

Hocam ücret talep etmeden benimle paylaşırsan birşeyler karalamaya çalışırım. bende yeni yeni öğreniyorum. Kesinlikle iyi bilmiyorum. Amacım bildiğin Bir konu olursa yardımcı olmak. 

Hocam ilginizden dolayı teşekkür ederim PM yolladım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bende diyorum bazen bu üni mezunu yada yüksek yapmış olup ortalıkta kasıla kasıla gezenlerden neden daha çok biliyorum.. 

Güzel iş ver parasını yaptır valla ama sonra ben bu işi biliyorum diye gezme ortalıkta.

Toplam Hit: 3197 Toplam Mesaj: 17
python homework programlamadili ödev