folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Qapel,Winat9,Para33 Benzeri Kazanc Saglayacak Siteler

Qapel,Winat9,Para33 Benzeri Kazanc Saglayacak Siteler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

hocalar bunların disinda bildiginiz saglam siteler var mi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

qapelden ne kadar kazanıyorsun hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

hocam qapelde biriktirdigin puanlarla alisveris yapiyorsun arada bir reklam gorevleri ya da anket gorevleri yapiyorsun qapelpuan veriyorlar. gorvden goreve puanlar deisiyor. yani para kazanamiyorsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

tapparo kullanan varmi aramizda?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

yalan hoca o ya . Görev yapmakla olmuyor o . Referansla kayıt yaptırcan. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appnana.android.giftcardrewards&hl=tr

Programda uygulama indirerek, anket doldurarak, bir yerlere üye olarak puan topluyorsunuz.

Uygulamaya girdiğiniz her gün için size 400 Nana (Puan) veriyor.

Üye olduğunuzda da 10.000 Nana veriyor.

Ayrıca herhangi birinin referans kodunu girerseniz 2500 Nana kazanıyorsunuz.

Sizin referans kodunuzla biri üye olursa siz de 2500 Nana kazanıyorsunuz. zanıyorsunuz. 
    Sizin referans kodunuzla biri üye olursa siz de 2500 Nana kazanıyorsunuz.

Benim referans kodum : t427334

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

apptrailers ve appredeemi yükle. http://www.vpngate.net/en/ adresinden android destekli bi USA vpn ayarı yap telefonuna. sonra o vpnle uygulamalara gir baya puan kasarsın çünkü türkiyeye hiç yüksek puanlı bişe vermiyolar verselerde paralı teklifler oluyor.

YalnızAdam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

HYİP yatırım siteleri için şuanda beklemekte fayda var hocam. yukarıdaki saydığın benzer siteler olabilir onun haricinde Profitclicking, Uinvest, Benfio gibi hyip siteleri için beklemelisin. çünkü LR yatırım sitesi patladı yani sahiplerini tutukladılar. Bu da demektir ki LR'nin batması hyip tarzında çalışan sitelerinde batacağı anlamına geliyor.. inşallah LR yatırım sitesi durumu düzeltirler çünkü içeride büyük miktarda parası olanlar var.. geçmiş olsun. Bende şu ukrayna yatırım sitesine (https://uinvest.com.ua) yatırım yapmayı düşünüyordum hala takip ediyorum siteyi, LR patladığına göre bu site etkilenecek mi durumu nasıl düzeltecekler takipteyim.

http://www.ticotimes.net/More-news/News-Briefs/Costa-Rican-arrested-in-Spain-for-alleged-financial-crimes_Friday-May-24-2013

essan tarafından 25/May/13 18:08 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Geçen gün açtığım konuyuda upladım ama kimse tınlamadı. 

Probux güzel bir seçenek gibi. Ben düne kadar haftada 3.8-9  dolar kazanıyordum bugun 20 ref daha aldım 4.3-4 dolar kazanıyorum. Buda aylık 20 dolara yakın bir para demek. 40 lira desek her türlü winattan vs karlı oluyor. Ayrıca sürekli katlıyorsun paranı. İstersen ufak bir miktar yatırım yapıp anında benim kazandığım parayı üye olduğun gün kazanabilirsin. Benim şu anda 96 ref üyem var. Satın aldığım. 20 dolara bunları alıp anında haftada 4.5 dolar civarı para kazanabilirsin. Ben biraz uğraştım o yüzden uzun sürdü para yatırmadım yani çok ufak bir miktar dışında. 1 kuruş para yatırmadanda zamanla zaten kazanıyorsun. 

Winat tam otursun ordan kazandığım parayı komple buraya yatırıcam. Hesaplarıma göre 1 ay sonra bu kazandığım parayı 2 ye katlamış olucam. Ondan bir hafta sonra maximum olan 200 ref sayımı doldurmuş oluyorum. O sıralarda haftalık yaklasık 8 9 dolar gelırım olucak. Gold uyelık alıp direk bunu 2 ye katlamayı planlıyorum. zaten 5 haftada parası cıkıyor. Parasını cıkarttıktan sonra 11 aylık gold uyelıgın kalıyor gelen herşey kar.

Ayrıca gorev yaparak yada progrıd gıbı bır sıstemlede para kazanmak mumkun. Tek tıkla 2 dolar gibi. Paralarıda en az 5 dolar şeklinde istediğin an çekebiliyorsun.

Eğer üye olcaksanız bu müridede katkı yapın :d özelden ref link atayım size :D

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı
    KarakartaL bunu yazdı

yalan hoca o ya . Görev yapmakla olmuyor o . Referansla kayıt yaptırcan. 

referans olayıda hikaye. Paypal ödemesi yapınca Banned yazısı alıyorum:)

apptrailers öneririm ama onlarda parada sıkışınca ibnelik yapıyorlar

DE5TROY3R tarafından 25/May/13 20:10 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appnana.android.giftcardrewards&hl=tr

Programda uygulama indirerek, anket doldurarak, bir yerlere üye olarak puan topluyorsunuz.

Uygulamaya girdiğiniz her gün için size 400 Nana (Puan) veriyor.

Üye olduğunuzda da 10.000 Nana veriyor.

Ayrıca herhangi birinin referans kodunu girerseniz 2500 Nana kazanıyorsunuz.

Sizin referans kodunuzla biri üye olursa siz de 2500 Nana kazanıyorsunuz. zanıyorsunuz. 
    Sizin referans kodunuzla biri üye olursa siz de 2500 Nana kazanıyorsunuz.

Benim referans kodum : t427334

hocam buradan aylik gelirin ne kadar oluyor?

Toplam Hit: 4660 Toplam Mesaj: 13