Quest.Net E Girdim..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

Evet arkadalar yazdıgım gibi bugun quest.net e girdim. Bi arakdasımla konusuyoduk uzun zamandır bende baya arastırdım bunu ve en sonunda biseyler yapmaya karar verdir. Eger bilenler varsa hakkındaki dusunceleri neler? Bilmeyenelre de buradan anlatabiliriz..

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Çevrende paralı arkadaşların varsa olay güzel bişi çok paralar kazananları biiliyorum.

Direk 3 puanla başladı benim arkadaşlar

Ama düşün bu sistem çift taraflı 2 koldan çalışıyo.eğer kolunun biri durursa sende durursun işte bu kötü..riskli bi olay herşeye karşın..

Mantıklı gelmedi bana açıkcası..

Ama çevren çoksa ve ilerletebilirsen evet parayıda götürürsün anında paranı yolluyolar :) Manhatten dan bi bankadan sanırım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

yalan o iş

http://kocaer.me
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

Çevrende paralı arkadaşların varsa olay güzel bişi çok paralar kazananları biiliyorum.

Ama düşün bu sistem çift taraflı 2 koldan çalışıyo.eğer kolunun biri durursa sende durursun işte bu kötü..riskli bi olay herşeye karşın..

Ama çevren çoksa ve ilerletebilirsen evet parayıda götürürsün anında paranı yolluyolar :) Manhatten dan bi bankadan sanırım

benim canlı olarak gorustugum adam haftada 15k kazanıyodu, çekini gordum adamın. Bi de arkadaslarla beraber girdik, onların ustlerindeki adamları da tanıyorum o adamlar da baya ugrasıyolar uye icin, kazanıcagımı dusunuyorum ama tabi ki cok fazla para da gozum yok, ilk haftalar kazanmayı beklemiyorum, sonrasında min. kazansam da olur ama bu da en kotumseri.. :)

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

YesMilord bunu yazdı:

iLLuMiNaTi bunu yazdı:

benim canlı olarak gorustugum adam haftada 15k kazanıyodu, çekini gordum adamın. Bi de arkadaslarla beraber girdik, onların ustlerindeki adamları da tanıyorum o adamlar da baya ugrasıyolar uye icin, kazanıcagımı dusunuyorum ama tabi ki cok fazla para da gozum yok, ilk haftalar kazanmayı beklemiyorum, sonrasında min. kazansam da olur ama bu da en kotumseri.. :)

E zaten sen ilk bi iki ay bişi bekleme zaten..

Ama seçtiğin adamlara dikkat et eğer biri durursa sende durursun demektir tabi baya baya gelişmediysen..

Fazla para istiyolar üyelik için..

Manhatten bankasından gelen çekleri bende gördüm..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ssemih
    ssemih's avatar
    Erkek

Ben düzce'deyim ist bi arkadaşım beni aradı aga süper bi iş var gel.İş ne la edim gel  görürsün dedi.Ya olum oyalama dedim iş ne.Ya gel anlarsı dedi.Neyse söylemedi.Gittim bi bok var zannettim takım giydim emanet aldım arkadaştan gittim.Bizim paşa başladı anlatmaya işte iki kola yarılır önce 250 sonra 500 sonra bilmem kaç en son 30000tl fazla yok dedi yanlış hatırlamıyorsam.Neyse arkadaş da onu kaydaden arkadaşla beni tanıştırdı adam kazakistan mı özbekistan mı ne oralı.Yok işte daha önce ağır işte çalıştın mı.Çalışmanın zorluklarını biliyor musun vs ıvır zıvır sorular sordu.

Benden 1000 tl küsür bi para istediler.İşte karşılığında bişey satın almış gibi oluyorsun.Bende ne gezer o kadar para.Yok dedimşidilik bi düşüneyim.Düzce'ye gelince hocama anlattım sakın girme dedi benim bi arkadaşım var dı parasını anca çıkardı dedi.

Hem altında takım makım birşeyler oluşturman lazım.Yazık bizim arkadaş annesinin bileziklerini satıp bu işe girdi.Anca kurtuldu.

SAKIN GİRME.....................................

Birşeyler ilk aşkımı hatırlatsa da son aşkım sendin asla anlamasan da...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

Hoca sakın girme saadet zincirinden türemiş bir uygulama buda.Benide çok sokmaya çalıştılar yok 2 kol varmış sadece sağlam insnaları alıyorlarmış.Van'da kurdular bir yer kiraladılar,gariban kim varsa üye yaptılar öğrenci falan filan.Arkadaş çağırdı beni,başta hiçbir şey söylemiyor sadece bişey anlatacağım sen gel demişti.Neyse gittik bir kat tutmuşlar adamlar,azıcıkta döşemişler.Arkadaş bunların kollarının başıyla tanıştırdı beni.Adam anlattı bütün sistemi,ballandıra ballandıra anlatıyor,sanki hemen zengin olacağız.Dakikasında anladım saadet zincirinin yandan yemişi bunlar.Parayı sadece en tepedekiler götürür size koklatmazlar.Neyse bir aymı ne geçti aradan bir sabah bir baktı arkadaşlar o çok övdükleri ve en yakın güvenilir arkadaşlarını üye yaptıkları yer uçmuş,gitmiş :)Olan birsürü para ve olanca emeklerine oldu.Bu işi Yılmaz Erdoğan'ın Neşeli Hayat filmindede görürsün aynı hesap ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

bi nevi saadet zinciri titan gibi 1000 dolara 10 dolarlık saat falan veriolar gibi ben hiç bi kar göremedim şahsen.. bulaşmadım.. bulaşmasaydın kardeş keşke.. inş. iyi bişiler yaparsın

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Eger is sana mantikli geliyorsa gir,ugras tabi..

Ama bana bu tip isler pek mantikli gelmiyor nedense..

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

yılmaz erdoğan > neşeli hayat.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

muğla balokesir ve istanbulda toplamda 11 kişilik takımım var iş güzel tıkanma diye bir şey insan isterse yapar

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 3595 Toplam Mesaj: 15