folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Quest.Net Sahtekarlığı Ortaya Çıktı...

Quest.Net Sahtekarlığı Ortaya Çıktı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:
    -----------------------------

ille referans istiyorsanız alın size referans RROBERT KİYOSAKİ

önce adam kim araştırın kitapalrına bakın sonra oturun vidyoyu izleyin.

kendi bu işlerden para kazanmamasına rağmen bu işi öven yazıları mevcut buda kısa bir vidyosu kolay gelsin

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=344763920199&oid=116067414507

Facebooktaki quest.net grubuna koyuldu diye, sen bu adami bu isleri ovuyor diyemezsin. Kendisi dedigin gibi iyi bir kaynaktir fakat Network Marketing konusunda. Bu durumda sormamiz gereken gercekten Quest.net network marketing midir ?  Quest.net ile Network marketing farklari nelerdir. Gercekten network marketing nelerdir bunlari iyi ogrenmek lazim. Ulkemizde danisabileceginiz, ve quest.net in gercekten network marketing olup olmadigini sorabileceginiz bir yasal dernek bulunmakta.

http://www.dsd.org.tr/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Haberi okudum nedir ne değildir yorum yapmıyorum da;

Yılmaz Erdoğanın Neşeli Hayatlar daki saadet zinciri bu olmasın :D

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

patates bunu yazdı:

çünkü ben bu firmaya bağlı oalrak çalışıyorum ordan para kazanıyorum arkdaşlarım ordan para kazıyor para kazanmalrını isteğim insanlara yalan sölemeden bu işe davet ediyoruöm birileride bok atıyor izin verde savunayım söyleyecek lafın yooksa kalabalık etme

eşin dostun üzerinden para kazanmak sıkıntı yaratmıyosa senın için tamam o zaman kalabalık etmem ben konu içinde .. bol kazançlar..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

cemnet bunu yazdı:

patates bunu yazdı:

çünkü ben bu firmaya bağlı oalrak çalışıyorum ordan para kazanıyorum arkdaşlarım ordan para kazıyor para kazanmalrını isteğim insanlara yalan sölemeden bu işe davet ediyoruöm birileride bok atıyor izin verde savunayım söyleyecek lafın yooksa kalabalık etme

eşin dostun üzerinden para kazanmak sıkıntı yaratmıyosa senın için tamam o zaman kalabalık etmem ben konu içinde .. bol kazançlar..

ben eşime dostuma girin deyip bırakmıyorum işin zor olduğunu ve tüm süreçleri anlatıyorum. kabul eden geliyor. ve üstlerinden para kazanmıyorum.onların şu ana kadar kazanmadığı paraları onlara kazandırmaya başladım buda güzel birşey.,şimdi sana hoşçakal

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

SpArK bunu yazdı:

patates bunu yazdı:

ille referans istiyorsanız alın size referans RROBERT KİYOSAKİ

önce adam kim araştırın kitapalrına bakın sonra oturun vidyoyu izleyin.

kendi bu işlerden para kazanmamasına rağmen bu işi öven yazıları mevcut buda kısa bir vidyosu kolay gelsin

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=344763920199&oid=116067414507

Facebooktaki quest.net grubuna koyuldu diye, sen bu adami bu isleri ovuyor diyemezsin. Kendisi dedigin gibi iyi bir kaynaktir fakat Network Marketing konusunda. Bu durumda sormamiz gereken gercekten Quest.net network marketing midir ?  Quest.net ile Network marketing farklari nelerdir. Gercekten network marketing nelerdir bunlari iyi ogrenmek lazim. Ulkemizde danisabileceginiz, ve quest.net in gercekten network marketing olup olmadigini sorabileceginiz bir yasal dernek bulunmakta.

http://www.dsd.org.tr/

o grubu zaten ben kurdum :)

o adamı iyi bir araştır işte vidyosu oda.

evet gerçekten network marketing yapıyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Yapılan şey hiç bir şey olmasa bile vergi kaçakçılığına girer. Ayrıca başkalarına havadan para kazandırıyorsunuz. O parayı bana da verin bende size kazandırırım :)

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hereisnopeace
    hereisnopeace's avatar
    Erkek

patates, sözlük ve forumlarda bir sürü insan bu siktiri boktan oluşum  uğruna nice dostluklar yitirmiş.sen hala kalkıp burada, kendi ürününü pazarlayan çakal satıcı potansiyeli ile bu oluşumun partizanlığını yapıyorsun...sen yürü git kardeşim...kimse üretmeden herkes para kazanıyorsa ve bundan memnunsa afedersin ama günü birlik göt kurtarma dışında birşey değildir bu..faaliyet gösterdiği ülkeler 3.dünya(fakir yada gelişmekte olan) ülkeleri....kalkıp çinden kilosu 10 dolara flash disk alıp türkiye pazarına itelemesini bizde biliyoruz...ya sonrası ne olacak? ben itelesem, sen itelesen, o itelese bu ülkenin hali ne olacak?

Abaza ve Eziğim :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

hereisnopeace bunu yazdı:

patates, sözlük ve forumlarda bir sürü insan bu siktiri boktan oluşum  uğruna dostlarından olmuş.sen hala kalkıp burada, kendi ürününü pazarlayan çakal satıcı potansiyeli ile bu oluşumun partizanlığını yapıyorsun...sen yürü git kardeşim...kimse üretmeden herkes para kazanıyorsa ve bundan memnunsa afedersin ama günü birlik göt kurtarma dışında birşey değildir bu..faaliyet gösterdiği ülkeler 3.dünya(fakir yada gelişmekte olan) ülkeleri....kalkıp çinden kilosu 10 dolara flash disk alıp türkiye pazarına itelemesini bizde biliyoruz...ya sonrası ne olacak?

üretmeden satmakmı?

o zaman bayilik veren tüm firmalar saçmalık ölemi?

dostlarından olanlar umrumda değiller. çünkü etik çalışmıyorlar.

vaad veriyorlar.

ben ve takımım bana nasıl kimse vaad vermediyse bizde aynı şekidle yürüyüyoruz işi.

vergi işine de gelince.

gittigidiyordan ürün aldığında vergi veriyormusun? vermiyorsun

biz ürünlerin vergisini veriyoruz.

fakat kazandığımız para vergisiz bize gelen 250 lerin evet vergisi yok buda malsef yasal boşluktan kaynaklanıyor amerikada mesela 250 değil 210 doalr veriyorlar 40 doalrda kazandığın paranın vergisi var türkiyede ofis açıldığında oranı bilmiyorum ama biizdede olucak bu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

hem anlamıyorum neden millet eşinden dostundan oluyor?

gerekli dengeyi yapmışlarda paramı alamamışlar?

yoooo .

yapamamışlar ve bırakmışlar.

yapamayacaksan neden giriyorsun ?

başta anlatılıyor sana malmısın hem yapamıyacaksın hem neden giriyorsun?

denemek için girdiysen işte denedin olumsuz sonuçlandı olay sende bitiyor.

gitar öğrenmek isteyip öğrenemesen gitar sanatınamı bok atarsın yoksa kendinemi ?

yapanlar var sen yapamadıysan sorun sendedir.

bu kadar basit

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hereisnopeace
    hereisnopeace's avatar
    Erkek

bayilikler; eşe, dosta ihtiyacı olmayan ürünleri itelemiyor. zaruri veya keyfi olan ürünleri ihtiyaç sahiplerine ulaşltırıyor.bu yönden mukayese yanlış olmuş.

gittigidiyor gibi sitelerde dükkanlar vergiye tabidir.kalkıp tek tük ürün satan birinin vergi vermemesi gayet doğal.sonuçta sosyal hayatta da bu tür satışlar vuku bulabilir(yeni aldığım cep telefonu yüzünden eskisini arkadaşa satmak gibi) fakat sizin olayınız farklı.gelir kapısı haline getirmişsiniz.

Abaza ve Eziğim :(
Toplam Hit: 3556 Toplam Mesaj: 22