R10.NET Veritabanı Elemi Geçirildi ?'

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

zike surulecek akla sahip olmayan adamlarin ya da adamin yonettigi bir forumdu.

salak herif insan hic yedekleme isleminin yapildigi hdd'yi kontrol etmez mi?

sonra donersin boyle taaa 2011'e demek ki adam isler iyi giderken hic siklememis.

akilsiz basin cezasini ayaklar ceker diye bir soz vardir.

akil bas kim zaten belli ayaklar size uyelerdi. onlarda simdi napicaz diyorlar..

hic uzulmedim zikimde bile degil. oh.

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    Peroksit bunu yazdı
    sivil bunu yazdı

ben elemanın birine r10 hesabı satmıştım şimdi baktım eski şifremle girebiliyorum :) neyse değiştirdim mağdur olmasın

Demekki kendine satmışın hocam hesabı :D adamın şifresini nereden biliyordunda o şifreye göre ayarladın :D

adamın paralı mail adresi olmadığı için mail adresini değiştiremedi. mecbur benim tahsis ettiğim şifreyle giriyordu. benim kendi hesabım var girmiyorum yani adamınkine :D

sivil tarafından 04/Ağu/12 20:54 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı

Tradeler google cacheden geri alınmaya başlanmış tabi indexlenen kadarı.. hayırlı olsun.

ben kendi tradelerimi araştıdım ama google da görünmüyor o kısımlar ? ziyaretçi olarak indexlemiş google o yüzden tradeler görünmüyor.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı
    ErotikPanda bunu yazdı

Tradeler google cacheden geri alınmaya başlanmış tabi indexlenen kadarı.. hayırlı olsun.

ben kendi tradelerimi araştıdım ama google da görünmüyor o kısımlar ? ziyaretçi olarak indexlemiş google o yüzden tradeler görünmüyor.

o zaman işin kötü hocam. mesela benimde trade ler 19 + idi ama googlede 10 görünüyor. bu yüzden google ne kadar gösteriyorsa onu alacaklar sadece

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KopukKopca
    KopukKopca's avatar
    Erkek

iyi olmuş a.q ibinelerine batsınlarda internetden gereksiz bir forumda daha silinse.

2 x pi x re x pi x pi x mi x 7
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

iyi olmuş  yok öyle  kefillik bilmem ne olayı üye olacan yok domain uzantılı mailin olacak bilmem nee iyi olmuş

Emekli
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

üye olurken yandex.mail i kullanabilirsiniz. engeli domainlerde yandex yok.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 17391 Toplam Mesaj: 118