Radmin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    radmin programını kullanan var mı aranızda? birisi benim pc ye yükledi. ben sildim onu ama tamamen silindimi yoksa format mı atmam lazım?

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

sildiğinden eminsen sorun yok

saatin yanında bi simgesi olur üzerine fareyle geldiğin zaman senin ip adresin yazar

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daredevil
    daredevil's avatar
    Erkek

o ip adresi yazan simgeyi nasıl kaldırabiliiz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    radmin i hiç kullanmadım ama msconfig den kaldırmanı + regedit ten radmin ile ilgili tüm kayıtları silmeni + win.ini ve system.ini yi sysedit ten kontrol etmeni tavsiye ederim.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aacemmi
    aacemmi's avatar
    Erkek

radminden o kadar korkmaya gerek yok porogram ekle kaldırdan yapman yeterli tirojen virüs falan değil uzaktan pc kontrolü yapan bi program ama bunu yaparken de sizi bilgilendiriyo zaten

Yol uzun olabilir. Önemli olan yolun neresinde olduğumuzdur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    daredevil bunu yazdı:

o ip adresi yazan simgeyi nasıl kaldırabiliiz

server settingsden hide tray icon seceneğini aktifleştirirsen o işaret kalkar, program ekle kaldırda yoksa remote admin kalkmış demektir.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daredevil
    daredevil's avatar
    Erkek
    tesekkürler saolun brde sitedeki remote admin 2.1 programında hata mı var ben indirmek istedim hata mesajı verdi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ctrl+alt+del > processes

listede r_server.exe varsa radmin vardir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daredevil
    daredevil's avatar
    Erkek
    o sige var normalde prg ekle kaldırdan radmini sildim ama işte bi o saatin yanındaki simge kalmıstı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeriC
    MeriC's avatar
    Erkek
    burculi kardesim ben radmin i devamlı kullanırım bilgim baya var.simdi eğer sana biri radmin i yedirdiyse ondan kurtulusun yok pc ye format atmadan cunku bazı virüs prg ları yakalıyamıyor.eğer pc ne format yada yeniden win yuklemezsen kurtuklusun yok devamlı pc ne girer sen ne kadar ip değişsende o kısının mail ine gider ve senden bu beladan kurtulamazsın.ben devamlı alm ların pc leirne giriyorum

I"m Not a Hacker I"m a "" Security "" Professonial
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sacmalami$sin meric
    antivirusler radmini nie yakalasin ki? radmin gayet yasal bi program. uninstall ettiginde de hicbise kalmaz. ben tr'ye gittigimde kuruyorum, gelince de kaldiriyorum. IP static. format da atmiyorum. girebilecegini iddia ediosan ozelden gonderiim IP adresimi.
Toplam Hit: 14122 Toplam Mesaj: 13