folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Radyo Programı İçin Az Kaliteli Mic Lazım

Radyo Programı İçin Az Kaliteli Mic Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

Hocam ciddi ve ilginc bilgilerin verildigi programlar hep hosuma gider gerci uni gencligi ne seviyor anlamak zor ama.

*Bi ara sair ve yazarlarin bilinmeyen oykuleri die bi program denk getirmistim dinliyordum. Bayagida bir sarmisti. 

*Reklami iyi yaparsan twit face anlik ileti okuma sansin flan varsa hocalara isimsiz giydiren konular uzerinden yuru saglam ekmek cikar.

* en olmadi sinav sorularuni paylasacam de hocalar bile dinler:):) bu haric diger  ikisini degerlwndir derim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hurferus45
    hurferus45's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı

Hocam ciddi ve ilginc bilgilerin verildigi programlar hep hosuma gider gerci uni gencligi ne seviyor anlamak zor ama.

*Bi ara sair ve yazarlarin bilinmeyen oykuleri die bi program denk getirmistim dinliyordum. Bayagida bir sarmisti. 

*Reklami iyi yaparsan twit face anlik ileti okuma sansin flan varsa hocalara isimsiz giydiren konular uzerinden yuru saglam ekmek cikar.

* en olmadi sinav sorularuni paylasacam de hocalar bile dinler:):) bu haric diger  ikisini degerlwndir derim

ilk fikir yattı kafama eyvallah payylaşımın için :)

https://soundcloud.com/arestahasan << Hasan GÖNÜLTAŞ >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek
    hurferus45 bunu yazdı
    swalker bunu yazdı

eyvallah hocam listeme koydum. en son duruma göre karar vericem artık.

Bu arada bu gibi sitelerden sipariş olayı nasıl oluyor?

Ülke olarak Türkiye seçersin, fiyat ona göre belirlenir. Value Added Tax (%20) düşülür fiyat üzerinden. Kargo parasıyla beraber PayPal'dan ödeme yaparsın, kargo olarak da DHL seçersen PTT kargo ile kapına gelir. 75 Euro gümrük sınırı var, kargo parası dahil onu aşma yeter. Herhangi bir arıza durumunda mail atarsın geri gönderirsin çoğu zaman ucuz ürünlerde geri göndermek onlar için daha pahalı olduğundan yenisini gönderirler. Güvenilir sitedir thomann

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

aliexpressde uygun fiyata donanım yaratabilirsin kendine

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1466 Toplam Mesaj: 15
radyo mic mikrofon behringer