folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rahip Ve Rahibe

Rahip Ve Rahibe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilower
    ilower's avatar
    Erkek
    Aracinin direksiyonuna geçip kiliseye gitmek üzere yola koyulan rahip yolda yürümekte olan bir rahibeye rastlar. Aracini durdurur ve kiliseye  kadar onunla gelmek isteyip istemedigini sorar. Kadin arabaya biner ve bacak bacak üstüne attiginda bacaklarinin güzelligi ortaya çikar. Rahibin gözü kayar ve bakayim derken kisa bir süre için aracin kontrolünü kaybeder. Araci tekrar kontrol altina aldiktan sonra sag elini rahibenin bacagi üstüne koyar. Rahibe ona bakar ve söyle der :
    "Rahip, 129. ayeti hatirliyor musunuz ?"
    Utançtan kipkirmizi olan rahip derhal elini çekerek rahibeye özürlerini siralar. Bir müddet sonra akli tekrar karisir ve rahibenin bacagina tekrar dokunur vites degistirme bahanesiyle ve rahibe ayni soru ile karsilik verir :
    "Rahip, 129. ayeti hatirliyor musunuz ?"
    Utancindan yine kizaran rahip elini çeker ve "afedersin kardesim, insanoglu zayif düsebiliyor" der.
    Kiliseye vardiklarinda rahibe arabadan iner ve tek kelime söylemeksizin, ancak çok manali bir bakis firlatarak kaybolur. Rahip aceleyle içeriye kosturur ve bir Incil alarak 129. ayeti açar okumak
    için 129. ayet söyle demektedir :
    Ileriye gidiniz, daha yukarlarda arayiniz. Orada güzellikler bulacaksiniz.
    2. hikayeden çikartilacak ders :
    Görev alaninizla ilgili her zaman bilgili olun, aksi taktirde firsatlari kaçirabilirsiniz. 

Akıllı yatırımcı gerçekçidir. Kötümserlerden alır, iyimserlere satar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

owww yes :D sevdim ben bu hikayeyi

:D ben alanımda uzmanım :D

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek
    kuran ayetiyle ilgili olsaydı bu hikaye kaç kişi ağlamıştı şimdi inancımıza saygı diye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilower
    ilower's avatar
    Erkek

yetkili Lerden Bu Konunun  Silinmesini Rica ediyorum teşekkurler...

Akıllı yatırımcı gerçekçidir. Kötümserlerden alır, iyimserlere satar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

n2

ne alaka dicem ama sende standart tiplerdensin :) gerek yok :) 

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

n2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    kuran ayetiyle ilgili olsaydı bu hikaye kaç kişi ağlamıştı şimdi inancımıza saygı diye

merak etme insan zekası kuranla dalga geçecvek seviyeye gelemedi biz raatız ;) onlar orjinal kitabı kullanmıyo herşey yazabilir. 

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Sosyopat bunu yazdı:

n2

ne alaka dicem ama sende standart tiplerdensin :) gerek yok :) 

Standart tip ne?

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    DoctorX bunu yazdı:

n2 bunu yazdı:

merak etme insan zekası kuranla dalga geçecvek seviyeye gelemedi biz raatız ;) onlar orjinal kitabı kullanmıyo herşey yazabilir. 

Batıdaki gibi dini öğelerle rahat rahat dalga geçilebilseydi görürdün Kuranla dalga geçiliyor mu geçilmiyor mu :D

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

DoctorX bunu yazdı:

bak benim zekam yetiyo geçiyorum, bide bu şekilde oku bakalım aynı keyifle gülecekmisin:

Aracinin direksiyonuna geçip camiye gitmek üzere yola koyulan imam yolda yürümekte olan bir kadına rastlar. Aracini durdurur ve camiye kadar onunla gelmek isteyip istemedigini sorar. Kadin arabaya biner ve bacak bacak üstüne attiginda bacaklarinin güzelligi ortaya çikar. İmamin gözü kayar ve bakayim derken kisa bir süre için aracin kontrolünü kaybeder. Araci tekrar kontrol altina aldiktan sonra sag elini kadının bacagi üstüne koyar. Kadın ona bakar ve söyle der :

"Hocam, 129. ayeti hatirliyor musunuz ?"
    Utançtan kipkirmizi olan hoca derhal elini çekerek kadına özürlerini siralar. Bir müddet sonra akli tekrar karisir ve kadının bacagina tekrar dokunur vites degistirme bahanesiyle ve kadın ayni soru ile karsilik verir :
    Utancindan yine kizaran imam elini çeker ve "afedersin kardesim, insanoglu zayif düsebiliyor" der. 
    Camiye vardiklarinda kadın arabadan iner ve tek kelime söylemeksizin, ancak çok manali bir bakis firlatarak kaybolur. İmam aceleyle içeriye kosturur ve bir Kuran alarak 129. ayeti açar okumak
    Görev alaninizla ilgili her zaman bilgili olun, aksi taktirde firsatlari kaçirabilirsiniz. 

nasıl beğendinizmi komik mi?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nos18
    nos18's avatar
    Erkek
    zuahahahahah

Parayla saadet olur, ayse olur, fatma olur...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek

n2 bunu yazdı:

DoctorX bunu yazdı:

bak benim zekam yetiyo geçiyorum, bide bu şekilde oku bakalım aynı keyifle gülecekmisin:

Aracinin direksiyonuna geçip camiye gitmek üzere yola koyulan imam yolda yürümekte olan bir kadına rastlar. Aracini durdurur ve camiye kadar onunla gelmek isteyip istemedigini sorar. Kadin arabaya biner ve bacak bacak üstüne attiginda bacaklarinin güzelligi ortaya çikar. İmamin gözü kayar ve bakayim derken kisa bir süre için aracin kontrolünü kaybeder. Araci tekrar kontrol altina aldiktan sonra sag elini kadının bacagi üstüne koyar. Kadın ona bakar ve söyle der :

Utançtan kipkirmizi olan hoca derhal elini çekerek kadına özürlerini siralar. Bir müddet sonra akli tekrar karisir ve kadının bacagina tekrar dokunur vites degistirme bahanesiyle ve kadın ayni soru ile karsilik verir :
    Utancindan yine kizaran imam elini çeker ve "afedersin kardesim, insanoglu zayif düsebiliyor" der. 
    Camiye vardiklarinda kadın arabadan iner ve tek kelime söylemeksizin, ancak çok manali bir bakis firlatarak kaybolur. İmam aceleyle içeriye kosturur ve bir Kuran alarak 129. ayeti açar okumak

nasıl beğendinizmi komik mi?

dur sana bi reha muhtar taklidi yapayım;

sana şimdi gerizekalımısın be kardeşim ben ne demiim sen ne yapmşsın çocuk zekanmı var malmısın gibisinden hakaretler etmek isterdim ama edemiyorum çünkü banlanabilitem var. neyse normal konuşmama geçeyim;

hoca sorunşlarınmı var?

dikkatli oku ben imam demedim rahip rahibe demedim incil dedim kuran dedim ? bişey fade ettimi senin için?= kuranı ekrimde 129. ayet diye bi ayet yoktur oke? ilk bunu öğren kuranla dalga geçeceksin ben en demiştim insan zekasının seviyesi yetmez diye ki açık yetmemiş görülüyo rezil durumdasın şu anda :) bu arada imam efendi iyi etömiiş ben olsam bende atardım hatta yol kenarına çekip fırına bile kordum. benim anlatmak istediğim bu değil sen burada imamla dalga geçmişsin yiyosa kuranla geç :) rezil insan.,

ed,t edit : bu arada evet çok beğendsim gayet komiksin şebek modunda.

Toplam Hit: 3025 Toplam Mesaj: 29