Rap Müzik Dinleyen?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blitzx
    blitzx's avatar
    Erkek

Var mıdır?Türkçe yabancı hiç fark etmez.

Bu aralar Şiirbaz diye bir elemanı dinliyorum çok iyi geliyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Ben hocam , Türkçe eskiden dinlerdim , şimdilerde Eminem ve takip ettiğim birkaç rap sanatçısı var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blitzx
    blitzx's avatar
    Erkek

Liseden beri düzenli olarak yatmadan önce,işte,seyahat halinde iken dinlerim.Seviyorum gerçekleri duymayı 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

farazi v kayra. adamların bütün şarkıları mı mükemmel, sözleri anlamlı olur ? olunca oluyormuş işte..

düşümde bir kelebek görüyorum. peki ya kelebek de düşünde beni görüyorsa? ya kelebeğin düşünde kendini gören bi adamsam ben. ya da ben, her üçünü de düşünde yaşayan kelebeksem ?..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dean71
    Dean71's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yabancı Olarak Eminem, Türk Olarak İse Şu Anlık Enes Alper Tavsiye Ederim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blitzx
    blitzx's avatar
    Erkek

Valla benim dinlediğim bir kaç adam var;Radansa,No.1(arkadaş),Şiirbaz,Hidra,Ados bunlar aklıma ilk gelen 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek

Kuşku & Eski Ankara  gerisi hikaye

www.avrupamacozetleri.com Beklerim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cocuklugumuzda Cartel vardı. Bence Rap müzikte sözlerin yanı sıra, söyleyen kişinin ses tonu da cok önemli. O yüzden sagopa mı ceza mı derseniz sagopa derim cünkü cezanın sesi çok tiz. Cartelde kerim ve alperin ses tonlarını severdim zamanında. Daha sonra şu alttaki yine cartel videosundaki cocukların (erci-e hariç o ayrı ztn ) ses tonlarını cok sevmiştim. ( https://www.youtube.com/watch?v=7QQBBtJfo60 )

Yenilerden , ados - kendin hariç herşey şarkısına da sözlerine de hastayımdır, 
    Sancak denen elemanın tarzı bildiğimiz rap'ten biraz farklı ama o da çok dinleniyo bence ve sözleri ilk 3 e girer bnm gözümde. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Erkek

bence dünya genelinde rap müziğin gidişatı negatif durumda artık bir eğlencesi kalmadı gibi
    takip ettiğim rapçilerde gördüğüm eksikler şunlardır:

dmx - efsanedir ama artık sadece kendi kemik dinleyici kitlesine özel şarkılar yapıyor gibi bir hali var, herhalde uğraşmak istemiyor çünkü istese dünya genelinde yankı uyandırır
    eminem - adı ile müziği ile her zaman ben buradayım demeyi başarabilmiş birisi ama nedense son kliplerinde ben artık bırakmak istiyorum der gibi bir tarz var, bu konu fb illuminati sayfalarından eksik olmaz :)
    50 cent - harbiden çok başarılıydı ama son şarkılardaki beatler bu adamı bitirdi, o kadar parası var ama galiba yanaında sağlam bir beatmaker yok :)
    ice cube - artık sinemanın yanında ek iş olarak rap müzik yapıyorum der gibi bir hali var ama yinede iyidir. 

mode xl - dağıldığı zaman benide dağıtmıştı şimdi tekrar devam ediyorlar ama bana göre dağıldığı dönemdeki kadar kıymetli değil, artık arasıra dinlediğim rapçiler arasında çünkü yeni şarkıları eskilerin yanında basit kalıyor
    norm ender - en son 2010 yılında albüm çıkardı, biraz kassa çok iyi işler başarabilirdi ama kendi kendine ortadan kayboldu
    sagopa kajmer - tarzını iyice bulandırdı şimdide değiştirme sürecine girdi, bakalım neler olacak
    ceza - yerli plaka albümü bence patlama etkisi göstermişti ama daha sonra o kadar başarılı çalışmalar yapamadı, bir kaç şarkı dışında son albümünüde pek beğenmedim
    deniz gürzumar - tarzı sesi v.s çok iyi ve bana göre diğer rapçilerden çok farklı ama başarısız olması durumu pit10 tayfasında takıldığı içinmidir nedendir bilmiyorum
    dr fuchs - bu adamın yapması gereken şarkılar çılgın dershane müziği gibi hareketli olmalı, ne güzel piyasayı sallamıştı istanbul attack zamanıda güzeldi ama şimdilerde duygusal takılıyor ve çok geride kaldı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Mode XL'inSon albümü Mevzu Makamı eski tarzlarından uzak aslında veyasin ve Evren Besta nın yapmak istediği tarza çok yaklaştıkları albümdür. Bana kalırsa şimdiye kadar yapılmış Türkçe Rap adına bir virgül koymuştur. Albümün her parçası kalite kokuyor.

Ceza'ya gelirsek Sus Pus albümü Ceza'nın hiç değişmediğini göstermiştir.Yeraltı kafasında yerüstünden anlatıyor. bazılarının aksine derdi hala rap. Çok farklı yerlere götüren parçaları var. Ceza hala memlekette rap adına çok farklı bir yerde duruyor.

Sokaklar var oldukça rap müzik var olacaktır.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Erkek

Ne kadar rap denilebilir bilmem ama canfeza nın sözlerini tek geçerim melakonlik arkadaşlara 

Sikerler random bir şifre yaptım şifremi değiştiriyorum ve bir daha hatırlamıyorum. Ulaşmak isteyen : twitter: 0x656e'den ulaşır.
Toplam Hit: 1216 Toplam Mesaj: 28
müzik rap müzik