folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapid Premium Hesabım Var, Otomatik Download Nasıl Yapıcam?

Rapid Premium Hesabım Var, Otomatik Download Nasıl Yapıcam?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Müridler malum artık kotasız internetimiz var, arkadaşın rapid presini kullanıyorum şimdilik, bana rapid linklerini otomatik indiren bir program lazım, dediğim gibi premium var, yani programın captcha yı geçmesi, modemi sıfırlaması falan gerekmiyor. Download konusunda tecrübesiz olduğum çin konu açtım, google da arayıp bulabilirdim fakat hangi program temiz hangisi virüslü bilmiyorum.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek

Dostm bende 2-3 Saattir premium ariorm... Warsa paylaşırsan sevinirim..

Flashget Kullanmanı tavsiye ederm.. İndirirken PremiUM download 'ı tıkla ve  zaten kurduğn flashget  dosyayı indirmen için sana sorcak yes demen yeterli....

Hayallerim ve Kendim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    Hocam tam emin olmamakla beraber şunu söyleyebilirim. Flasgeti kuruyorsun. Daha sonra indirmek istediğin rapid linkini buraya "new task" kısmından yapıştırıyorsun. Bunu yapınca küçük bir pencere açılacak. Orada sol altta advance option ı göreceksin. Oraya tıklıyorsun. Pencerede yeni bir yer açılacak. Burada login to server kutucuğunu aktif hale getirip username yazan yere rapid kullanıcı adını, password yazan yere rapid şifreni gireceksin. Sonra OK dediğinde downloadın başlaması lazım. Bildiğim kadarıyla bunu 1 kere yapınca ilerde sadece rapid linkini tıklayınca downloada direkt başlıyor flashget.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    cryload programını kullan

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaNeR
    TaNeR's avatar
    Erkek

Aytekinet bunu yazdı:
    -----------------------------
    cryload programını kullan

RapidShare Downloader v4.0

http://www.majorshare.com/

Birçok yeni özelliği ile yeni sürüm indirilebilir durumda!

Gönlündeki Yaraların Kanını Dindir, Yüzde Yüz TÜRK Olduğun Gün Cihan Senindir..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    @Otistiq, hocam vallahi benim değil hesap, artı tek ben kullanmıyorum hesabı :D. Diğer cevaplar için teşekkürler, hemen deniyorum. Düzen: RapidShare Downloader v4.0 nedense rapid hesabımla giriş yapamadı ama flashget canavar gibi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

BRK35 bunu yazdı:
    Hocam tam emin olmamakla beraber şunu söyleyebilirim. Flasgeti kuruyorsun. Daha sonra indirmek istediğin rapid linkini buraya "new task" kısmından yapıştırıyorsun. Bunu yapınca küçük bir pencere açılacak. Orada sol altta advance option ı göreceksin. Oraya tıklıyorsun. Pencerede yeni bir yer açılacak. Burada login to server kutucuğunu aktif hale getirip username yazan yere rapid kullanıcı adını, password yazan yere rapid şifreni gireceksin. Sonra OK dediğinde downloadın başlaması lazım. Bildiğim kadarıyla bunu 1 kere yapınca ilerde sadece rapid linkini tıklayınca downloada direkt başlıyor flashget.

Oha yaw bu kadar atraksyona gerek yok :D

Önce Hangi tarayıcıyı kullanıyosan onunla rapidshare.com dan premium zone kısmına giriş yap. Bilgisayarına bi tane cookie atacak. Sonra da options bölümünden direct download ı seç. Sonra da artık hangi download manager ı kullanıosan kullan, linklere tıklayınca otomatik inmeye başlayacak...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

internetdownloadmanager kullanıyorum çok rahatım :D

http://rapidshare.com/files/199237286/Internet_Download_Manager_5.15_Build_6.rar

RARPASS www.hepsibeles.net

BU ALANA REKLAM ALINIR . her hakkım saklıdır®™ █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Download konusunda pek bilgim yok, yavaş yavaş öğreniyoruz, teşekkürler efem =).

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Rapidshare hesabına giriş yap Settings'de sunucuyu otomatik seç ya da otomatik indirmelere izin ver gibi bir seçenek olması lazım. Onları işaretle ondan sonra istediğin programla indirebilirsin. Direkt link geliyor. Ben Flashget kullanıyorum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Birden fazla premium hesabı olupta rapid kotası yetmeyenlere hatta hatta free kullanıcılara jddownloader programını öneririm.

JDownloader açık kaynaklıdır , ortamdan bağımsız çalışır ve tamamen Java ile yazılmıştır. JDownloader Sadece Premium kullanıcılar için değil bedava kullanıcılar için bile - Rapidshare.com , megaupload.com gibi Tek-Tıklamalı barındırıcı'lardan dosya indirmeyi kolaylaştırır. Sizlere çoklu paralel indirme , captcha algılama , otomatik dosya çıkartma ve daha bir çok ayrı özellik sunar. Tabi ki JDownloader kesinlikle bedavadır. Buna ilaveten JDownloader “link şifreleme” site desteği sunuyor- tek yapmanız gereken şifrelenmiş linkleri eklemek ve JD gerisini sizler için hallediyor. JDownloader CCF, RSDF ve yeni olan DLC aktarım özelliklerine de sahip. 

ayrıntılı bilgi: http://jdownloader.org/

Toplam Hit: 2851 Toplam Mesaj: 22