folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rapid Share "E Çözüm [Genel] Başlık Herkes Katkıda Bulunsun !!!

Rapid Share "E Çözüm [Genel] Başlık Herkes Katkıda Bulunsun !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ceki_cen
    ceki_cen's avatar
    Erkek
    Modemi kapatıp açınca yeniden indirme hakkımız oluyor ben bunu şahsen 1 kere deneyebildim malum wireless la üst kata bağlanıyorum herkes biliyordur bu yöntemi ama ben yinede bilmeyenler için yazdım sizin deneyip %100 başarı gösteren yöntemlerinizide burda paylaşırsanız premium account almaktan kurtuluruz hadi pamuk eller klavyeye :D

Sen Doğduğunda Herkes Gülerken Sen Ağlıyodun Öle Bir Sonun Olsunki Sen Gülerken Herkes Ağlasın . . .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    tek yöntrm bu zaten başkada yok :D

proxy kullanılabilir mi acep denemek lazım yaa yer büyük ihtimal neden yemesinki :D

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam rapidshare ip bazlı bir engelleme sistemine sahiptir...

dinamik ipli bütün adsl kullanıcılarının, modem resetlediğinde ipsi değiştiğinden dolayı tekrardan indirmeye devam edebilirsiniz. Taki birgün modeminiz elinizde kalana kadar :)

Rapidshare çözüm varmı çözüm yokmu tarzındaki sacma sapan konu başlıklarının tamamı olayın bilgisizliğine dayanmaktadır...

Aynen msn kırma programı gibi, sağır duymaz uydurur tarzı sacmalıklara kapılmayalım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Tek Çözüm RapidPremium satin almak :F 14 kaat bayıl ak 3 sigara parası aç kapa aç kapa modeminde bi kalbi var yazık onada :/  http://www.rapidpremiumtr.com/ 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

modemmi  Paramı  Sigaramı hangisi

bence modem :)))

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    3624 bunu yazdı:
    -----------------------------

modemmi  Paramı  Sigaramı hangisi

bence modem :)))
    modeme bağlı :F

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ben alıcam abi 1 tane ne kastıracam modemle bugün alayım bir tane basacam flashget'e indirecem ne varsa binecem üstüne vuracam kırbacı vuracam kırbacı :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    bende modem yok aq

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bir arkadaş gene boyle bir konuda açıklamıştı bir yol tor diye bir program var onunla yapılıyor ben şu an bu yolla 4-5 dosya çekiyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    XmV bunu yazdı:
    arkadaşlar bir arkadaş gene boyle bir konuda açıklamıştı bir yol tor diye bir program var onunla yapılıyor ben şu an bu yolla 4-5 dosya çekiyorum
    Lafı bir daha geveleme, ver şu programı da bizde yararlanalım. Yoksa ban yersin. Ben üzerinde yıldız olmayan gizli adminim. :D

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

cmd ye sırayla aşağıdaki kodları yazın;

ipconfig /flushdns
    ipconfig /release
    ipconfig /renew

tmm ip yenilendi dns temzlendi :D

Toplam Hit: 2839 Toplam Mesaj: 19