folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Rapid"E Selam, Download"A Devam!

Rapid"E Selam, Download"A Devam!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    Rapidshare.com, kullanıcıları sevindiren yeni sistemine geçti. Ücretli hesabı olanlar için indirme kotası 2 katına çıkartıldı. Ücretsiz olarak bu servisten yararlanmak isteyenler için de bekleme süresini ortadan kaldırdı. Bu yenilikleri bekleyen kurnaz kullanıcılar, geliştirdikleri sistemle beklemeye gerek kalmadan, tıpkı ücretli üyeliğiniz varmış gibi download yapmanıza olanak sağlayan bir yazılım geliştirdiler. Aşağıda, CryptLoad adındaki yazılım hakkında eğitim videosu bulacaksınız.

Videoyu İzleyin

:: CryptLoad ile Rapidshare sınırlarını kaldırmanın nasıl yapıldığını izlemek için buraya tıklayın.
    http://video.shiftdelete.net/animasyon/Cryptload2_viewlet_swf.html

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    http://rapidshare.com/files/200405606/CryptLoad_1.1.6.rar

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    1 Nisan falan değildir inşallah

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    valla bu program çalışıyosa süper ama peki modeme reset atan program var mı ?

işte öyle
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    acaba bunu modeme reset attırarak otomatiğe bağlatabilirmiyiz.

işte öyle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çalışma mantıgını anlatayım size kardeş.

FREE olarak kullanılırsa sen sadece indirmek istediğin linklere kopyala diyosun sonra listeye ekliyosun. o da sırayla indiriyoo ama free oldugu için 15 dk bekletiyo yine. ama linklerini otomatik olarak bilgisayar basında olmasan bile sırayla indiriyoo dosyalarını.

premiumda ise sadece kopyala diyosun o da sırayla linklerini çekiyoo. 

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

arkaradaşlar ben biraz araştırdım bu program acaip süper bi programmış ama 15 dakika bekletme olayını da modemi otomatik resetleyerek halledebiliyoruz.

yalnız modem listesinde benim modemin modeli malesef yok onu da sanırım bir resetleyici ve bat dosyası oluşturarak yapıyoruz ama vista buna izin vermiyor

tıkandım kaldım :)

yardımcı olabilecek var mı ?

işte öyle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    hocam iki katına çıkmış diye sevindim bende premium alırım o zaman dedim ama halen 2.66 gb download kotası premium için..

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

modeme sürekli res atıp şaftını kaydırmayın bence :D

ben bu program sayesinde 15 dk otomatik bekleye bekleye 100'ün üstünde film indirdim.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://www.majorshare.com/msrsd/     Tek Geçerim Deneyin Görün (: Senin Paylaştığın Pro Sürekli Hata Vs... Veriyo Bunda ise öyle bi durum yok + her yeni sürümünde  yeni özellikler eklenmekte bu sürümünde görünümüde değişti tadından yenmiyo (:  + TÜRK yapımı ; )

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    15 dakika bekletmeye devam etmesi birseyi degistirmez. Sagolsun Bilinmeyen olmasaydi bizde oldukca uzun sureler beklemek durumunda kalirdik.
Toplam Hit: 4380 Toplam Mesaj: 30