folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapidshare Ve Megaupload"Da Arama İçin Site

Rapidshare Ve Megaupload"Da Arama İçin Site

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

çok Download yapan ancak Premium rapid bulunmayan arkadaşlar forumlarda link aramak ve uyduruk forum üyeliklerine katlanmak zorunda değil.Bu siteye girerek Rapidshare ve Megaupload sitelerinde konu başlıklarıyla arama yapabilirsiniz.İşinize yarayacağını ümit ediyorum.Forumlarda aradım buna benzer bir konu bulamadım.O bakımdan ekledim.Saygılar sunarım.

http://loadingvault.com/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek
    teşekkürler güzel site
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    güzel rapidshare için filez.com u kullanıyorum bu daha iyiye benziyo ama linki görmek için niye bi güvenlik kodu koyma gereği duymuşlar onu anlamadım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    eskiden böle şeyler kullanırdım yanlız partlar eksik oluo bazen yani -filim veya oyun 10part ama hepsi çıkmıo sende indiriosn elinde patlıo
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dayı misal bi dosya indirdim şifre isterse napcaz acaba , bende bu sitelere benzer çok site var da hepsi boktan :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:
    -----------------------------
    dayı misal bi dosya indirdim şifre isterse napcaz acaba , bende bu sitelere benzer çok site var da hepsi boktan :)

şifre isterse link i google a yazıyorsun link in oldu forumları siteleri veriyor sana şifresi varsa orda yazıyordur =) ^^  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:

şifre isterse link i google a yazıyorsun link in oldu forumları siteleri veriyor sana şifresi varsa orda yazıyordur =) ^^

----------------------------------

yoqq dayı ben hayatta bu tür sitelerden dosya indirmem  ama kullanan varsa o başka , riskli iş :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:

By_Gizemli bunu yazdı:

----------------------------------

yoqq dayı ben hayatta bu tür sitelerden dosya indirmem  ama kullanan varsa o başka , riskli iş :)

seneye bi site açıcam rapid batacak merak etme = ) 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    bende katz.cd yi kullanıyorum sistemi biraz farklı ama dediğiniz risk yok gui filanda daha iyi :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyberfalcon
    cyberfalcon's avatar
    Erkek
    birden fazla parçadan oluşan dosyaların uyumlu parçalarını nasıl bulacaksın. Karşına uyumlu uyumsuz bir sürü dosya çıkacaktır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek
    Gerçekten mükemmel bir site. Verdiğin için sağ ol. www.rapidlibrary.com'mu ne vardı, rapid'deki dosyaları arıyormuş. Afedersin ama bo. gibi :). Seninki işe yarıyor.. Tek kötü yanı şifreli ve çok partlı dosyalar..

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
Toplam Hit: 3541 Toplam Mesaj: 12