Rar Şifre Kırıcı Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazussak
    lazussak's avatar
    Erkek

google da deneme sürümlü olanlar var. elinde böyle FULL olan varmı? bide türkçe olsa iyi olur ama olmasada olabilir

1 , 2 , 3 TIP!.. Hayır Hayır!?! 1, 2, 3 Öğretmenlik ! ehu ehuu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek
    oyle birseyin olup yada calistihina inanaasim gelmiyor zamaninda baya aramistim.

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Erkek

formaldehit bunu yazdı:
    -----------------------------
    oyle birseyin olup yada calistihina inanaasim gelmiyor zamaninda baya aramistim.
    -----------------------------

Zamanında ben içinde özel karakterler olan rar şifresini kırmıştım :) imkansız değil sadece biraz kasa sesi çıkar ve sabretmeniz gerekir.Programın adını tam olarak hatırlamasam da "Rar Password Cracker" tarzında birşeydi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maxxis39
    maxxis39's avatar
    Erkek

Bende bi program var ama hiç denemedim çalışıyo mu çalışmıyo mu diye. Birazdan upload ederim.

Edit: Buyur hocam http://hotfile.com/dl/128933766/e2b333d/Rar_ifresi_krc_-RarePass-Bgone.rar.html

..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek
    ingilizce sorularini calmistik okuldan sifreliydi baya ugrastim cix deneme metoduyla cok zor.

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

En iyisi ve profesyoneli bu : http://www.elcomsoft.com/archpr.html

crackli halini ararsan bulursun nette ama rar dosyaları şifrelemek için AES-128 kriptolojisi kullanır. Brute force ile saniye denenebilecek şifre sayısı diğerlerine oranla azdır.

Kısada; şifre karmaşık birşey veya uzunsa yıllarını alabilir şifreyi bulması. Kolay gelsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

buruteforce yapan prolar vardı ama zor gibi

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

çizik lazım olabiler :D

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek
    "rar password cracker" kasa normalden fazla ses çıkarır ama 3, 4 saate şifre sende .

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ekran kartının ramini kullanan bir program bulabilirsen bu işlem çok daha kısalır.

bkz: holyone inci sözlük dbsinde ki md5 ile kriptolanmış şifreleri bu şekilde kendi programını yazarak kırmıştı ve aşırı seriydi :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazussak
    lazussak's avatar
    Erkek

peki elinde bu rar password cracker'in full veya crackli olanı varmı arkadaşlar_?

1 , 2 , 3 TIP!.. Hayır Hayır!?! 1, 2, 3 Öğretmenlik ! ehu ehuu
Toplam Hit: 2016 Toplam Mesaj: 12