folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Raw Formatında Ps De İşlenecek Fotoğraf Ücretli

Raw Formatında Ps De İşlenecek Fotoğraf Ücretli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

en azından rotüşmü manipülasyonmu istiyorsun onu söyleyeydin

örnek yolla bakayım ozaman ne diyeyim

wert tarafından 26/Haz/13 00:05 tarihinde düzenlenmiştir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek

En basitinden jpegden şunu denedim istekle alakalıdır aslında rawdan rötuş işlemleri de. Bu fotoya bundan ötesi manuplasyon olur bence.

Moon

moon-2

Bir var,Bir yok..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

hocam bunu sölesem zaten photoshopçuya gerek yok işten anlayan adam zaten bunları kendisi bilicektir bakın buda size bir tecrübe olsun işini bilen adam sorma ne yapılacak diye alır kendisi görür en sonunda müşteriye örnek atar ekstra istediği bişey varsa yapar verir

Daha kimseye fotoğraf göndermedin ki hayal kurup konuşuyoruz burada. Bana türlü türlü fotoğraf geliyor ben gidip dış çekim yapıyorum 1 fotoğrafı 10-15 dakikada yapıyorsam başkası getiriyor bazen bir bakıyorum sağda solda adamlar tuhaf tuhaf nesneler bir de onlarla uğraşıyoruz yarım saatimi alıyor. Evet işini bilen adam sormaz profesyonel iş der 1000-2000 TL fiyat çeker yapılacak iş 1 gün de olsa 5 gün de olsa farketmez parayı alır gider. Biz örnek fotoğraf istiyoruz soruyoruz hata ediyoruz. Belki ekipman, ışık yeterli değildi fotoğraflarda noise var onun giderilmesi gerekiyor belki dışarıdaki ortamda istenmeyen nesneler var nerden bilelim. İş ne olursa olsun çok uğraştıracağını düşünüp tavan fiyat vermek lazım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tamamdır hocalar hallettirdim ben yapıldı

Mycity tarafından 26/Haz/13 13:19 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

gonder bir ornek resim fotografcima baktirayim isik ayarini ve fotodaki objeyi sana gorunur vaziyete getirsin bak hosuna giderse fiyat konusunda anlasilir. 

delimiyim ben?
Toplam Hit: 2812 Toplam Mesaj: 26